Lista produktów marki Juwel

575 produktów

Wyświetlono 1-24 z 575 produktów

Akwarium w domu

Akwarystyka to bardzo popularna pasja, która zdobywa sobie z każdym rokiem nowych fanów i praktyków. Samą akwarystyką zarazić się jest bardzo łatwo. Wystarczy wybrać się do znajomych, albo do sklepu akwarystycznego, bądź ogrodu zoologicznego, zobaczyć na własne oczy, jak akwarium może naprawdę wyglądać, co ma do zaoferowania i gotowe! Właśnie połykamy bakcyla hodowli ryb, pielęgnacji roślin, tworzenia aranżacji. To tylko kilka prostych scenariuszy, jak prosto i łatwo rozpocząć swoją przygodę z akwarium, przygodę z akwarystyką. Często bywa tak, że z pomocą przychodzi tata lub dziadek, którzy już posiadają akwarium. My, kiedy jesteśmy młodzi, napatrzymy się na taki zbiornik, i trudno nie ulec urokowi podwodnego świata, tym bardziej, kiedy obcuje się z nim na co dzień.

Nim się obejrzymy, a akwaria zajmują już całe pokój, bo przecież jedno akwarium to za mało, bo chcemy posiadać kilka typów zbiornika na raz. Lub ze względu na charakterystykę gatunku, nie możemy łączyć ze sobą pewnych osobników, a co za tym idzie, jeśli chcemy posiadać gatunki, których nie można łączyć, co innego zrobić jeśli nie postawić kilka dodatkowych akwariów. W tym właśnie momencie staliśmy się posiadaczami podwodnego świata na 6 m2. Pozostałe 3m2 zajmują czasopisma, książki i literatura innego typu, w której szukamy odpowiedzi na nurtujące nas kwestie.

Akwarystyka to przeważnie pasja na całe życie. To trochę jak wyprawa, podczas której odkrywamy nowe rzeczy, atrakcje. Znudzeni jednymi, przerzucamy się na inne, stawiające nowe wyzwania.

Zestawy akwarystyczne jako element wystroju mieszkania, domu, czy biura

Zestawy akwariowe to elegancka alternatywa dla spartańskich akwariów hodowlanych, w których nie liczy się estetyka, a skuteczność takiego akwarium. Jego stabilność, a także prawidłowość parametrów oferowanych naszym podopiecznym. Firma Juwel wychodzi naprzeciw jednym i drugim.

Marka Juwel to firma z wieloletnią tradycją. Przez dziesiątki lat zdobywała doświadczenie, wiedzę, uznanie akwarystów i swoich klientów. Juwel obserwował i słuchał, czego oczekują przyszli posiadacze akwariów w domowym zaciszu. Zbierając te wszystkie doświadczenia, Juwel, z pomocą swoich klientów i pracowników, stworzył zestawy akwarystyczne, które pasują do większości wnętrz. Akwaria, które mogą być zarówno ozdobą biura, jak i miejscem hodowli zwierząt w zaciszu naszego mieszkania.

Akwaria Juwel Pasują do współczesnych kanonów wystroju mieszkań, domów i biur. Klienci coraz częściej rozglądają się za produktami, która pełnią nie tyle oczywistą funkcję 'zbiornika na wodę', ale są elementem wystroju wnętrza. Niejako przedłużeniem myśli dekoracyjnej, a przy tym spełniają funkcję akwarium jako takiego.

Co więcej, Juwel projektując swoje akwaria wykonał je tak, aby nie tylko pasowały do reszty mieszkania, ale także nie odciągały uwagi swoim wykonaniem, a przynajmniej nie w ten negatywny sposób.

Jasne drewno, ciemne drewno, biały lub czarny. Każdy znajdzie coś dla siebie...

Każdy klient, który rozpoczyna wyszukiwanie swojego zestawu akwariowego, szybko zetknie się z marką Juwel. Nic dziwnego. Juwel to potęga w tej dziedzinie. Ich akwaria są obecne niemal w każdym sklepie akwarystycznym, zoologiczny, stacjonarnym i internetowym. Zasięg marki jest już niczym nie limitowany. Każdy akwarysta zna tę markę, zna ich jakość, i złego słowa nie może powiedzieć.

Akwaria firmy Juwel występują w wielu wariantach. Akwaria prostokątne, akwaria z profilowaną przednią szybą, akwaria o podstawie trójkąta, które idealnie wpasują się w róg pomieszczenia, a często zdarza się tak, iż kąt naszych pokoi jest ciężko sensownie zagospodarować. Akwaria Juwel Trigon są rozwiązaniem tego problemu.

Juwel oferuje swoje akwaria w czterech wariantach kolorystycznych. Gustowne ciemne drewno. Rozjaśniające pomieszczenie jasne drewno. Sterylna biel, lub gustowna, mroczna czerń. Wybór takich czterech wariantów wykończenia pozwala na pełną swobodę, można wręcz zaryzykować, iż każdy z tych wariantów znajdzie swojego amatora, i na pewno wpasuje się w każdą projektowaną przestrzeń.

Najbardziej znane akwaria to serie Rio, Vision i Trigon, Lido i Primo. Zatem do wyboru mamy akwaria w pięciu wariantach. Każdy z modeli oferuje również kilka dostępnych rozmiarów. Mnogość wymiarów i pojemności również pozwala na swobodne dobranie zestawu, który wpasuje się w nasze pomieszczenie.

Jeśli planujemy hodowlę niedużych gatunków ryb możemy wybrać akwaria o pojemności kilkudziesięciu litrów. Jeśli nasz wybór pada na duże gatunki, wtedy możemy pokusić się o zamówienie zestawu o pojemności 450 litrów.

Juwel wyposaża swoje zestawy z bardzo eleganckie i praktyczne pokrywy oświetleniowe. Pokrywy wykończone są w jeden w wyżej wymienionych kolorów. Posiadają specjalnie, podnoszone skrzydła, które pozwalają swobodne wykonywanie prac wewnątrz akwarium. Pokrywy Juwel wyposażone są w oświetlenie bazujące na diodach LED. Niektóre modele pozwalają na dowolne sterowanie mocą, barwą, a także i mocą oświetlenia.

Zestawy Juwel posiadają od spodu akwarium specjalną ramkę, w kolorze całego zestawu. Ma ona za zadanie zabezpieczyć dno akwarium przez porysowaniem, czy niekontrolowanym pęknięciem.

Juwel standardowo wyposaża swoje zestawy akwarium w wysoce precyzyjne grzałki z termostatem, które instalowane są wewnątrz kolumny filtracyjnej. Kolumna filtracyjna Juwel Bioflow to rozwiązanie dosyć nowatorskie, skuteczne, i bardzo estetyczne.

Oczywiście, piękne akwarium wymaga pięknej szafki. Nie inaczej jest w tym przypadku. Szykując swoje zamówienie na akwarium Juwel mamy do wybory zestaw bez szafki, bądź z szafką. Jeśli złożymy zamówienie na akwarium bez szafki, a po jakimś czasie zmienimy zdanie - nic straconego. Możemy wtedy złożyć kolejne zamówienie na samą szafkę. Każdy z elementów można zamówić osobno, nie tylko kompletując pierwsze akwarium, ale także wtedy, kiedy któryś element ulegnie uszkodzeniu.

Warto śledzić promocje w naszym sklepie internetowym plantica.pl Z czasem można kupić zestaw akwariowy Juwel w naprawdę atrakcyjnej cenie, i cieszyć się jego urodą w domowym zaciszu.