Lista produktów marki MaxSpect

77 produktów

Wyświetlono 1-24 z 77 produktów

Maxspect w swojej ofercie postawił zdecydowanie na jakość sprzedawanych produktów. Produkty premium i tylko produkty premium tak mogłoby brzmieć hasło reklamowe firmy maxspect. Nie oszukujmy się z tego powodu nie są w stanie do szerokiej grupy odbiorców niemniej jednak jeśli ktoś przymierza się do zakupu produktów tej firmy zdecydowanie je polecam. Absolutnie są warte swojej wysokiej ceny. Producent Maxspect może pochwalić się tylko i wyłącznie produktami , z których zadowoleni będą nawet najbardziej wyrafinowani oraz wymagający akwaryści.

Producent maxspect wśród akwarystów zyskał popularność dwoma rodzajami artykułów. Mam na myśli oświetlenie oraz cyrkulatory/ falowniki. Producent maxspect znany jest również z bardzo dobrych jakościowo oraz porowatych mediów filtracyjnych.

Producent Maxspect - Oświetlenie producent Maxspect model RSX , są to nowoczesne lampy klasy premium wyprodukowane z myślą zarówno o akwarystyce słodkowodnej jak i akwarystyce morskiej. Producent w swojej ofercie przewidział kilka długości lamp. Poniżej krótko omówimy model RSX oraz przedstawimy dostępne modele.

Producent Maxspect model RSX-R5 50 jest to 50 cm , oraz 50W lampa do akwarium morskiego o wadze ok 0,9 kg. Producent podaję , że maksymalna głębokość akwarium przy tym modelu to 40-60 cm. Te same lampy producent maxspect wyprodukował w innych, większych rozmiarach tj. model R5 - 100 , model lampy R5-150 , R5-200 oraz R5-300. Lampy są odpowiednio mocne od 100W do 300W oraz dedykowane do odpowiednio dużych zbiorników. Producent do każdej z lamp serii R5 umożliwił akwarystom możliwość sterowania lampami za pomocą sterownika Wifi. Aplikacja nazywa sie Syna-G ,która umożliwia tworzenie własnych programów świetlnych. Producent zadbał o łatwość oraz prostotę w konfiguracji aplikacji.

Producent maxspect tę samą serię lamp zaprojektował do zbiorników słodkowodnych. Model RSX - R5F są to wszystkie lampy o mocy odpowiednio od 100W do 300W do zastosowania w zbiornikach słodkowodnych. Producent maxspect jakość swoich lamp uzyskuje przede wszystkim przez wysokiej jakości komponenty. Model lamp RSX składa się z 20 diod wyposażonych w akrylowe soczewki marki mitsubishi oraz odbłyśniki wykonane w wysokiej technologii.

Producent maxspect w swojej ofercie oferuję również pełen spectrum dodatków do oferowanych lamp. Producent zadbał o każdy szczegół a na osobnych aukcjach mogą Państwo dokupić min. kabel przedłużający maxspect do lamp z serii np. RSX o długości 2m , pręty łączące model maxspect RSX czy linki mocujące do lamp ,które oferuję producent.

Przechodząc do kolejnych flagowych towarów marki maxspect należy wspomnieć o siedliskach bakterii , które producent włączył do swojej oferty. MAXSPECT BioSpheres 2kg to rewelacyjne siedlisko bakterii. Producent precyzyjnie zaprojektował pory , które znajdują się w niezliczonej ilości zapewniając odpowiednio dużo miejsca na namnożenie się kolonii bakterii. Ten sam opis produktu idelanie pasuję do pozostałych dwóch pozycji ,które zaproponował nam producent ,więc maxspect bio-kick oraz biospehere w wersji 1kg.

Producent maxspect w swojej ofercie posiada również jedne z najlepszych dostępnych na rynku falowniki. Przedstawiając produkty z tej kategorii akwarystycznej trzeba wspomnieć o Maxspect Gyre XF-350 2+1 , jest to zestaw dwóch pomp cyrkulacyjnych wraz z kontrolerem.