Lista produktów marki Pontec

107 produktów

Wyświetlono 1-24 z 107 produktów

Pontec

Charakterystyka firmy :

Firma Pontec jest producentem wszelkiego rodzaju sprzętów do oczek wodnych. Producent posiada bardzo szeroką ofertę w zakresie oczka wodnego. Oferuję filtry, pompy do oczek , stawów czy dekoracje , które znajdują się w ogrodzie. Produktem charakterystycznym dla firmy pontec jest również oświetlenie oczek wodnych. Firma pontec jest ceniona przez klientów , ponieważ powierzając swoje oczko firmie pontec czysta woda w oczku nie jest trudna do zrealizowania. Oferta ,którą oferuje producent skierowana jest dla każdego klienta. Począwszy od klientów biznesowych gmin czy miast , przez klientów ceniących sobie doskonałą jakość urządzeń , kończąc na klientach , którzy zaczynają swoją przygodę z projektem "oczko wodne ". Każdy , dosłownie każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie , zakładając w ogrodzie swój prywatny kawałek przyrody.

Oświetlenie firmy Pontec

Tak jak wspomniałem w powyższym akapicie , oświetlenie jest jednym z najgorętszych "kąsków" firmy pontec. Producent zdaję sobie sprawę ,że dobrze oświetlone oczko w ogrodzie , pozwala wydobyć z niego cudowną energię , cudowną naturę , która upiększa ogród i oddaje jego naturalność. Gwarancja zadowolenia z oświetlenia jest oczywista. Przedstawię Państwu kilka najciekawszych propozycji oświetlenia dedykowanego do oczek wodnych.

Zestaw PondoStar reflektor led Set 1 - jest to pojedyńczy, bardzo ekonomiczny reflektor , który daje dużo światła pomimo pobierania jedynie 2W energii. Oczywiście jak każde oświetlenie dedykowanego do oczka wodnego firmy pontec posiada normę IP 68 ,która umożliwia bezpieczny montaż oświetlenia również w oczku wodnym. Gwarancja bezpieczeństwa jest 100%

Zestaw Pondostar Set Led 3 - potrójne oświetlenie ledowe do stawów lub oczka wodnego. Oczywiście mogą Państwo zdecydować czy reflektor ma być skierowany na oczko , czy ogród ponieważ kąt świecenia każdej z lampek jest regulowany. Idealny produkt do oświetlania małych stawów , lub większych oczek wodnych. Długość kabla przy tym egzemplarzu wynosi 7m.

Pontec Pondostar Led Set 6 - nawet największe oczka wodne bez jakiegokolwiek problemu zostaną punktowo doświetlone przez zestaw oświetlenia pondostar led set 6. Jest to zestaw dedykowany do punktowego zarysu charakteru naszego oczka. Zestaw charakteryzuje niskie zużycie prądu , 6x0,5W. Lampki są połączone szeregowe w odległości 1,2 m + kabel zasilający 3m. Łącznie daje nam to ponad 11m powierzchni , która może zostać doświetlona. Oczywiście z racji swojego bardzo niskiego poboru prądu , zestaw nie jest jupiterem i nie ma bardzo dużej wydajności świetlnej , natomiast pontec tworząc to oświetlenie miał na myśli lekkie wieczorne doświetlenia oczka , które pozwoli wydobyć z niego urok oraz piękną kameralną atmosferę.

Zestawy filtracyjne Pontec

Pierwszym zestawem , który jest dedykowany do dość dużego oczka wodnego jest zestaw PondoPress set 15000. Zestaw pondopress składa się z filtra ciśnieniowego do oczka wodnego , pompy o mocy 2500 L/H oraz węża zintegrowanego do tego zestawu. Ciśnieniowy charakter filtra pozwala zasilić wyżej położoną kaskadę. Filtr ma unikalną technikę oczyszczającą dzięki czemu , filtr nie wymaga tak częstego czyszczenia. Zestaw filtracyjny PondoPress jest również dostępny w wersji do 10.000 L/H oraz do malutkich oczek wodnych do 5.000 L/H Za stosunkowo nieduże pieniądze , są Państwo zadbać o ryby w oczku wodnym poprzez zakup tego zestawu marki Pontec.

Zestaw filtracyjny Mulitclear - to zestaw którego filtry są przelewowe ,a pompy odpowiednio dobrane , aby były kompatybilne z filtrem. Celowo podaję informację w liczbie mnogiej , ponieważ zestaw jest dostępny w dwóch wersjach do średniego oraz kameralnego oczka wodnego. Zestaw multiclear set 8000 ma zintegrowaną lampę Uv-C 11w , natomiast mniejszy zestaw max 5.000 L , posiada wbudowaną lampę 7w.

Sztuczne pływające lilie

Pontec tak jak wpsominałem na początku ma bardzo szeroką ofertę. Oczko wodne czy wręcz oczka wodne nie mają czym zaskoczyć producenta pontec , który pomyślał o każdym etapie budowy oczka , oraz najmniejszym detalu ,który może odpowiednio oczko wodne wzbogacić , urozmaicić. Lilię wodne oferowane przez producenta pontec są sztuczne , natomiast wyglądają tak realistycznie ,że niejeden gość waszego ogrodu może dać się nabrać. Lilię dostępne są w 4 kolorach. W kolorze liliowym , fioletowym, pomarańczowym oraz białym. Oczka wodne z dodatkiem lilii pontec z pewnością zyska na naturalności. Zakupy takich małych szczegółów mają bardzo duży wpływ na późniejsze odbieranie oczka przez naszych znajomych czy gości. Oczko wodne to pewnego rodzaju wizytówka właściciela ,a z pewnością każdy chciałby mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

Filtry i pompy a oczko wodne

Filtry i pompy a oczko wodne to akapit w którym chciałbym podkreślić ważność tych dwóch urządzeń. Filtry napędzane pompą , pompa napędzająca filtry , te dwa elementy tworzą najważniejszy duet w naszych oczkach wodnych. Wydajna filtracja to najważniejszy element naszego oczka , elementy bez którego kolorowe ozdobne ryby nie będą w stanie uwydatnić nam swoich pięknych kolorów i cieszyć nasze oko. Bez wydajnej filtracji próżno szukać krystalicznej wody w oczkach wodnych. Filtry i pompy marki pontec to pozycję , które obowiązkowo trzeba sprawdzić. Ze względu na ich liczbę w ofercie producenta , nie będę ich Państwu wszystkich wymieniać , proszę przekonać się samemu.

Podsumowanie

Firma Pontec jak sami Państwo widzą to wiedza , jakość oraz miłość do oczek wodnych. Ich zaangażowanie w pomoc , w udoskonalanie naszych przydomowych oczek wodnych jest bardzo duża. Firma raz po raz stara się wprowadzać do oferty nowe produkty , która pomogą rozwijać naturalność oraz naszą pasję do oczek wodnych. Jak sami piszą o sobie :

Dzięki naszemu doświadczeniu od ponad 10 lat bezustannie doskonalimy nasze produkty i czynimy je przede wszystkim jeszcze praktyczniejszymi! Chcemy ułatwić Państwu spełnianie Państwa marzeń. Pontec Państwu w tym pomoże.

Ciężko sięz tymi słowami nie zgodzić. Z naszej strony mogę jedynie zachęcić do zapoznania się z pełną ofertą firmy pontec.