Lista produktów marki Sylvania

27 produktów

Wyświetlono 1-24 z 27 produktów

Świetlówki Sylvania(producent) są to jedne z najlepszych jakościowo , oraz posiadających najlepszy stosunek ceny do jakości świetlówek w naszym sklepie akwarystycznym.

Lista produktów producenta jest bardzo szeroka ,ponieważ nie zajmuję się on jedynie akwarystyką. Lista produktów producenta ,który mamy w swojej ofercie nie jest zbyt szeroka. Oczywiście posiadamy wszystkie najważniejsze rodzaje świetlówek do akwarystyki. W przypadku firmy Sylvania są to trzy główne rodzaje świetlówek :

  1. Producent Sylvania Grolux
  2. Producent Sylvania Luxline
  3. Producent Sylvania Aquastar

Zapraszamy do złożenia zamówienia na powyższe świetlówki do naszego sklepu internetowego Plantica.PL Ponad to zamówienie można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym Plantica.PL Zapraszamy za zakupy !

Wracając jednak do tematu. Świetlówki producenta Sylvania cieszą się dużym uznaniem pośród akwarystów. Tak jak już wspomniałem wyżej stosunek ceny do jakości jest znakomity. Producent na swój towar udziela gwarancji , nie tylko rozruchowej co jest dużym atutem. Gwarancja na np. filtry to coś oczywistego , gwarancja na świetlówki już nie koniecznie , natomiast tak jak wspomniałem bez obaw producent zapewnia takie świadczenie. Zamówienia na świetlówki producent - Sylvania staramy się robić tak często jak to tylko możliwe , co również znacząco potwierdza jakość tego produktu. Rozpoznawalność producenta Sylvania być może nie jest tak duża z powodu tego , że nie jest to żaden potentat akwarystyczny , ani nawet firma ,który w tym świecie akwarystyki jest obecna. Posiada jedną linię produktów i w zasadzie tyle , natomiast jak to się mówi nie ilość a jakość producenta robi w tym wypadku wrażenie. A jakość producenta podkreślam za tak niską kwotę jest bardzo wysoka.

Poniżej przedstawię Państwu trzy rodzaje świetlówek oraz wymienię rozmiary ,które mogą Państwo zakupić w naszym sklepie. Rabat , to słowo które w naszym sklepie często jest bliskoznaczne ze świetlówkami Producent- sylvania. Bardzo często staramy się jeszcze dokręcić cenową śrubę i nałożyć rabat na te świetlówki. Każdy z nas lubi rabaty , zatem odwiedzajcie naszą stronę , ten Rabat naprawdę można znaleźć !

Model Grolux Producent Sylvania

(Kategoria Oświetlenie)

Świetlówka wykonana w najnowszej wysokoemisyjnej technologii T5, która zwiększa moc i wydajność świetlówki o 50% oraz wydłuża jej żywotność w porównaniu ze świetlówkami T8. Wysoki udział w widmie tej świetlówki promieniowania niebieskiego i czerwonego wspomaga fotosyntezę roślin zapewniając im optymalne warunki dla wzrostu. Dostarcza roślinom światło o odpowiedniej długości fali. Światło o tej temperaturze barwowej doskonale uwydatnia barwy fauny i flory w akwarium - szczególnie żółty, czerwony, niebieski, czarny. Może być stosowana jako całkowite bądź uzupełniające oświetlenie roślinności akwarium. Rewelacyjne efekty wizualne i znakomity wpływ na rośliny można uzyskać łącząc ją ze świetlówkami SYLVANIA AQUASTAR I DAYLIGHT. Do zastosowania w typowych, słodkowodnych i morskich akwariach roślinnych oraz ogólnych. Kategoria tych produktów jest bardzo wysoka.

Model Aquastar Producent Sylvania

(Kategoria Oświetlenie)

Świetlówka wykonana w najnowszej wysokoemisyjnej technologii T5, która zwiększa moc i wydajność świetlówki o 50% oraz wydłuża jej żywotność w porównaniu ze świetlówkami T8. Świetlówka zapewnia optymalne warunki dla wzrostu roślin (szczególnie w połączeniu z GROLUX). Dostarcza roślinom światło o odpowiedniej długości fali i temp. barwowej 10 000K. Światło o tej temperaturze doskonale uwydatnia barwy fauny i flory w akwarium - szczególnie kolor niebieski/zielony np. neony. Rewelacyjne efekty wizualne i znakomity wpływ na rośliny można uzyskać łącząc ją ze świetlówkami Producent SYLVANIA GROLUX I DAYLIGHT. Do zastosowania w typowych, słodkowodnych i morskich akwariach roślinnych oraz ogólnych. Doskonały zamiennik wycofanej już z produkcji PHILLIPS AQUARELLE.

Model Luxline Producent Sylvania

(Kategoria Oświetlenie)

Świetlówka wykonana w technologii T8. Widmo świetlówki jest bardzo zbliżone do widma światła dziennego. Temperatura barwowa 6500K (kategoria zimno biała) i wysoki współczynnik oddawania barw RA>80 gwarantują bardzo naturalne wybarwienie fauny i flory. Dzięki wysokiemu strumieniowi świetlnemu 1850lm z powodzeniem może stanowić jedyne źródło światła w akwarium. Może być stosowana jako całkowite bądź uzupełniające oświetlenie roślinności akwarium. Rewelacyjne efekty wizualne i znakomity wpływ na rośliny można uzyskać łącząc ją ze świetlówkami Producent SYLVANIA AQUASTAR I GROLUX. Do zastosowania w typowych, słodkowodnych i morskich akwariach roślinnych oraz ogólnych.

Na wszystkie powyższe świetlówki tak jak wspominałem mogą uzyskać Państwo rabat , rabat około 5-10%. Kategoria świetlówek T8 czy T5 , nie jest tak popularna jak dawniej , natomiast z całą pewnością Sylvania zadowoli każdego akwarystę korzystającego z tradycyjnych świetlówek.