• -5%
  • Obniżka
Oase SprayBond 500ml Klej do folii EPDM
57758
4010052577586

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    111 punktów lojalnościowych!

Cena:

116,90 zł
111,05 zł Oszczędzasz: 5,85 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 111,05 zł

Compare now Compare list is full

Oase SprayBond 500ml Klej do folii EPDM

Klej w sprayu do klejenia w stawie na prawie każdej powierzchni. Spray samoprzylepny szybko się osadza i jest najbardziej skuteczny w przyleganiu do ścian stawu w murze, drewnie i metalu. Idealny do stosowania jako pomoc podczas układania wykładziny na stromych ścianach stawu, aby zapobiec ślizganiu się wykładziny.

W celu prawidłowego naniesienia, spryskaj obie powierzchnie, które mają być przyklejone, i pozostaw klej do utwardzenia w ciągu 2-4 minut, aby stał się lepki. Dwie powierzchnie mogą być następnie umieszczone naprzeciw siebie i mocno ściśnięte.

Zostaliśmy wyróżnieni odznaczeniem SILVER PARTNER przez producenta marki OASE.

Co to oznacza? Kupując u nas masz pewność:

  • pochodzenia towaru z Polskiej, oficjalnej dystrybucji, 
  • dokładnych i rozbudowanych opisów wraz ze zdjęciami, tabelami itp.
  • maksymalnie skróconego czasu ewentualnej reklamacji.
  • eksperckiego poziomu wiedzy ogólnej i szczegółowej naszych doradców o produktach, którzy doskonale znają markę OASE i chętnie udzielą Państwu fachowej porady,
  • dostępności ponad 90% produktów marki OASE z wysyłką 24h.

Wiedza, którą Oase zdobyło we wszystkich aspektach projektowania z użyciem wody, zaowocowała gamą produktów, która spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania. Świadomość ekologiczna, wydajność i zrównoważony rozwój to wartości, które definiują ich innowacje. W połączeniu z tymi podstawowymi wartościami i najnowocześniejszą technologią, ich produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i inspirują pod każdym względem.

Bezkompromisowe, wysokiej jakości produkty OASE gwarantują miłośnikom oczka wodnego radość ze swojego wodnego ogrodu przez długie lata. OASE oznacza kreatywność, dbałość o szczegóły i inteligentny projekt, mając na uwadze jeden cel: uczynić wszystkie doświadczenia ogrodnictwa wodnego wyjątkowymi dzięki żywej wodzie.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Oase SprayBond 500ml Klej do folii EPDM

Napisz swoją opinię