HAPPET SIATKA OCHRONNA 6x5m Do oczka wodnego + bolce mocujące
S048

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    59 punktów lojalnościowych!

Cena:

59,90 zł

Compare now Compare list is full

HAPPET SIATKA OCHRONNA 6x5m Do oczka wodnego + bolce mocujące

Siatka ochronna - wykonana z w pełni wodoodpornego materiału. Ma naturalnie zielony kolor, który fantastycznie wtapia się w otoczenie. Mocny żyłkowy splot zapewnia wielosezonową trwałość. Siatka posiada konstrukcję oczek układających się w romby. Tego rodzaju budowa wpływa na dobrą sprężystość i elastyczność produktu. Siatki polietylenowe są w pełni odporne na warunki atmosferyczne oraz zabezpieczone przed promieniowaniem UV. Siatka ochronna to optymalne rozwiązanie problemu zaśmiecania liśćmi oczek wodnych, stawów, czy basenów. Dodatkowo chroni ryby żyjące w akwenach przed ptactwem i kotami.

W celu zwiększenia jej skuteczności zaleca się rozłożyć siatkę już pod koniec lata, tak by chroniła akwen przed gnijącymi liśćmi i innymi drobnymi nieczystościami. Gnijące liście są powodem zielenienia się wody. W trakcie postępowania procesów gnilnych wytwarzają się niebezpieczne dla roślin substancje, powodujące ich obumieranie. Zastosowanie siatki ochronnej sprawia, że wiosną oczko wodne, czy staw będzie prezentowało się równie dobrze, jak w trakcie wakacyjnego sezonu oraz oszczędzi wysiłku potrzebnego do gruntownego czyszczenia zbiornika.

Instalacja:

Produkt jest bardzo prosty w instalacji i czyszczeniu. Siatkę ucinamy na dowolną długość, tak aby pasowała do akwenu. Warto jest zastosować 10-15% margines w celu ułatwienia montażu. Najpierw wokół oczka wbijamy w ziemię paliki i wkręcamy na ich szczycie metalowe kotwy. Następnie przewlekamy przez nie stalową linkę. Mocujemy linkę do obu końców śruby rzymskiej za pomocą zacisków linowych. Naprężamy linę skręcając korpus śruby.
Na koniec mocujemy siatkę do utworzonej ramy za pomocą zacisków linowych. Można również wykorzystać montażowe bolce linowe.

Dane techniczne:

  • Wymiary: 6x5m
  • Tworzywo: polietylen
Chroni przed zanieczyszczeniami i dzikimi zwierzętami
Komentarze
Napisz swoją opinię

HAPPET SIATKA OCHRONNA 6x5m Do oczka wodnego + bolce mocujące

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii