Tetra Pond Fish Net 48cm x 46cm Teleskopowa siatka do bezpiecznego łapania i wypuszczania ryb 6,0 mm
T268647

Czas wysyłki: 3-5 dni


Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

Tetra Pond Fish Net 48cm x 46cm Teleskopowa siatka do bezpiecznego łapania i wypuszczania ryb 6,0 mm

O produkcie

Siatka Tetra Pond Net Fish została zaprojektowana z myślą o bezpiecznym łapaniu i wypuszczaniu ryb w oczkach wodnych w sposób bezstresowy dla ryb (i użytkownika!). Oczka w siatce mają średnicę sześciu milimetrów, są zatem na tyle małe, że ryba nie prześliźnie się przez nie i nie zrani, a zarazem wystarczająco duże, by ryba nie ścierała o nie warstwy ochronnej. Siatka o głębokości 47 cm pozwala na szybkie łapanie ryb bez ich uszkadzania. Regulowana teleskopowa rączka ma długość od 132 do 200 cm, można więc bezpiecznie i łatwo łapać ryby nawet w głębszych miejscach czy większych oczkach. Rama ma kształt trapezoidalny o szerokości 48 cm i długości 46 cm, zapewniając dużą powierzchnię siatki. Dzięki temu łapanie ryb jest szybsze i łatwiejsze.

Teleskopowa, lecz wyjątkowo wytrzymała aluminiowa rączka sprawia, że siatka Tetra Pond Net Fish jest idealna do łapania ryb w bardziej odległych miejscach oczek wodnych, nawet w głębszych miejscach lub w dużych oczkach, gdyż regulowana teleskopowa rączka o długości od 132 do 200 cm pozwala łatwo sięgać i łapać ryby bez konieczności stawania na roślinach ani balansowania na kamieniach na skraju wody, co pozwala uniknąć uszkodzenia roślin i dna zbiornika. Wygodna gumowa powłoka na aluminiowym uchwycie zapewnia pewny chwyt siatki nawet przy dużym obciążeniu, zatem nie wyślizgnie się ona z rąk. Łatwa w użyciu i lekka siatka Tetra Pond Net Fish o wadze zaledwie 483 gramów to wytrzymałe, niezawodne i niezastąpione narzędzie do łapania i uwalniania ryb w oczkach wodnych.

 

Detale

  • Przydatna w łapaniu i uwalnianiu ryb
  • Optymalna średnica oczka (6 mm) eliminuje ryzyko zranień
  • Lekka teleskopowa rączka z aluminium (132–200 cm)
  • Trapezoidalna rama siatki (48 cm x 46 cm)
  • Maksymalna głębokość siatki 47 cm

 

Produkcja w Niemczech, sukces na całym świecie

Sekret naszego sukcesu to połączenie intensywnych badań, opatentowanych produktów i najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem IFS Foods. IFS jest międzynarodową normą określającą wymagania wobec wszystkich producentów żywności, potwierdzającą jakość i bezpieczeństwo produktów.
 

Aby ryby były zdrowe, a hodowcy szczęśliwi …

Tetra posiada największy w branży niezależny dział naukowo-badawczy. Celem prowadzonych przez dział badań jest tworzenie skutecznych, prostych w obsłudze i bezpiecznych dla akwarystów produktów. W dziale naukowo-badawczym Tetra pracują wyłącznie najlepsi specjaliści: biolodzy, chemicy, weterynarze i inżynierowie, którzy odpowiadają za rozwój nowych produktów oraz kontrolę i poprawę ich jakości. Współpracują oni ściśle z działem marketingu prowadzącym intensywne i szeroko zakrojone badania rynku. Potrzeby i opinie naszych klientów stanowią podstawową bazę informacji przy tworzeniu nowych produktów. Jako jedyna firma akwarystyczna na świecie, Tetra posiada około 300 patentów i wniosków patentowych.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu!

W 2005 roku firma Tetra została kupiona przez amerykański koncern Spectrum Brands. Ten światowy producent artykułów konsumenckich jest jednym z wiodących dostawców produktów następujących kategorii: 
  • baterie i małe AGD
  • wyposażenie domu
  • dom i ogród oraz artykuły
  • zoologiczne
Poza Tetra, koncern Spectrum Brands jest właścicielem takich marek jak Russell Hobbs ® Remington ®, Rayovac ®, Varta ®, George Foreman ®, Black & Decker ®, Toastmaster ®, Farberware ®, LITTERMAID ®, 8in1 ®, FURminator ®, Marineland ®, Nature's Miracle ®, Dingo ®, Kwikset ®, Stanley ®, Cutter ®, Repel ® oraz Liquid Fence ®. 
Produkty wyżej wymienionych marek są sprzedawane w najlepszych sklepach w 140 krajach na całym świecie. Koncern Spectrum Brands z siedzibą główną w Maddison jest notowany na nowojorskiej giełdzie.
Komentarze
Napisz swoją opinię

Tetra Pond Fish Net Teleskopowa siatka do bezpiecznego łapania i wypuszczania ryb 6,0 mm

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii