SUNSUN CBF-200 Filtr przepływowy do oczek i stawów o wielkości od 4 do 8m3
CBF-200

Czas wysyłki: 2-4 dni robocze

Otrzymasz    229 punktów lojalnościowych!

Cena:

229,50 zł
Produkt chwilowo niedostępny


Compare now Compare list is full

SUNSUN CBF-200 Filtr przepływowy do oczek i stawów o wielkości od 4 do 8m3

Biofiltr przepływowy CBF-200 do oczka wodnego i stawu o pojemności od 4m³ do 8m³ to nowa generacja filtrów, idealnie nadających się do stawów, oczek ogrodowych oraz basenów. Zaletą tego filtra w porównaniu do innych systemów filtrowania jest duży przepływ wody, a także duże możliwości filtrowania. Zoptymalizowana powierzchnia filtrowania jest gwarancją mechanicznej i biologicznej obróbki. Biofiltr działa na zasadzie filtracji grawitacyjnej. Wykorzystuje potencjalną energię wody w środku - woda zostaje oczyszczona przepływając przez filtr.Wbudowany termometr

Termometr wbudowany w pokrywę pokazuje aktualną temperaturę wody w stawie.Wskaźnik zanieczyszczenia 

Pokrywa jest zintegrowana ze wskaźnikiem zanieczyszczenia, który wskazuje kiedy nadszedł czas by wyczyścić filtr.Cechy szczególne:

 • Jest bezpieczny i wytrzymały - osłona zbiornika wykonana jest wytrzymałego tworzywa.
 • Filtr posiada w zestawie wszystkie niezbędne wkłady zapewniające mechaniczno-biologiczną filtrację oraz pozwalające utrzymać biologiczną równowagę w Państwa zbiorniku
 • Filtry serii CBF to gwarancja czystej i zdrowej wody
 • Filtry przelewowe do pracy potrzebują dodatkowo pompy cyrkulacyjnej, bądź fontannowej. Pompa powinna być odpowiedniej mocy, aby przepływ wody był optymalny pod kątem 3 stopniowej filtracji.Filtr posiada niezbędne media filtracyjne:

 • Biogąbki (gruboziarnista 1szt., drobnoziarnista 1szt.) - o różnym stopniu porowatości zapewniają efektywną filtrację biologiczną oraz mechaniczną poprzez optymalne możliwości zasiedlania bakterii nitryfikacyjnych i zatrzymywanie ewentualnych zanieczyszczeń
 • Biokule-biobale - są to wkłady biologiczne posiadające bardzo dużą powierzchnię aktywną (filtracyjną). Materiał porowaty oraz bio-kulki są doskonałym podłożem dla pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych, oczyszczających wodę z toksycznych związków azotowych. Filtracja biologiczna to serce całego systemu filtracyjnego. Odbywa się w niej rozkład wszelkich zanieczyszczeń biologicznych m.in. rozkład resztek pokarmów, obumarłych szczątek roślin.
 • Mata japońska (2szt.) - jest doskonałym materiałem do filtrowania mechanicznego, wyłapuje drobne zanieczyszczenia takie jak muł, zawiesiny oraz bardzo dobrym materiałem do filtracji biologicznej

Dane techniczne

 • Model: CBF 200
 • Wymiary: 400 x 270 x 400mm
 • Wlot: 3/4" -  1 1/4" / 20mm - 32mm
 • Wylot: 50mm
 • Filtracja: Kompletna filtracja mechaniczno-biologiczna
 • Maksymalna wydajność pompy: 6.000 l/h
 • Rekomendowana lampa UV-C: 9-11W
 • Rekomendowany dla oczek koi o wielkości do 4.000 L
 • Rekomendowany dla oczek dekoracyjnych o wielkości do 8.000 L
 • Średnica węża przyłączeniowego (wlot) Ø: 20 / 25 / 32 / 40(38)mm
 • Średnica węża przyłączeniowego (wylot) Ø : 40(38) / 50 mm

 

 

Kupując ten produkt otrzymujesz w gratisie:

Uniwersalny pokarm dla ryb firmy Tropical - 1L

Wieloskładnikowa karma w postaci pływającego granulatu przeznaczona do codziennego karmienia ryb w stawie i oczku wodnym. Polecana szczególnie dla pobierających z lustra wody ryb takich jak np. Lin, Koi czy Karaś.

Specjalny proces ekstrudowania pozwala w optymalny sposób wyselekcjonować to co najlepsze. Pokarm stanowi znakomite źródło witamin odpowiadających za odporność ryb i walkę z wszelkimi infekcjami. 

Testy paskowe firmy JBL do sprawdzenia parametrów wody - 2 paski

Testem zmierzysz Cl2, NO3, NO2, GH, KH, pH oraz CO2. Sprawdź czy w Twoim oczku jest wszystko w porządku! Proste i szybkie określenie 7 najważniejszych pomiarów wartości wody w oczku wodnym i stawie ogrodowym.

Pomiar wartości azotanu (NO3) i azotynu (NO2) informują o funkcjonowaniu biologicznych procesów filtracyjnych. Wartość KH wpływa na stabilizację wartości pH. GH pokazuje nadmiar lub niedobór minerałów w wodzie. 


Naszą firmową ulotkę Oczko wodne krok po kroku

Dowiedz się jak krok po kroku zbudować własne ogrodowe oczko wodne lub staw. Co powinieneś wiedzieć o technice i urządzeniach oraz jak powinno się je montować, a także jak utrzymać swoje oczko w dobrej kondycji. 

oczka wodne - gratisy

 


Produkty z tej samej kategorii
Komentarze

Napisz swoją opinię

SUNSUN CBF-200 - Filtr przepływowy do oczek i stawów o wielkości od 4 do 8m3

Napisz swoją opinię