• -15%
 • RATY 0%
 • Obniżka
TIP WDF 10000 UV 11 Zestaw filtracyjny: filtr, pompa, wąż, UV - do oczka 10m3
WDF10000
4011458304950

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    802 punkty lojalnościowe!

Cena:

944,00 zł
802,40 zł Oszczędzasz: 141,60 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 944,00 zł

Compare now Compare list is full

TIP WDF 10000 UV 11 Zestaw filtracyjny: filtr, pompa, wąż, UV - do oczka 10m3

Aby ułatwić pracę, zaprojektowaliśmy filtr zewnętrzny WDF 10000 jako kompletne rozwiązanie. W zestawie znajdują się: wydajna pompa, wąż wlotowy (3 m), wąż spustowy (2 m), lampa UV-C, wszystkie niezbędne materiały filtracyjne i przyłącza. Do natychmiastowego uruchomienia nie są wymagane żadne dodatkowe części.

TIP WDF 10000 11UV Zestaw filtracyjny: filtr, pompa, wąż, UV - do oczka 10m3

TIP WDF 10000 11UV Zestaw filtracyjny: filtr, pompa, wąż, UV - do oczka 10m3

Sposób działania

Podczas opracowywania WDF 10000 połączyliśmy bardzo udaną i sprawdzoną koncepcję systemu wielokomorowego oraz specjalną technologię DRY & WET, aby stworzyć nową, wysoce skuteczną symbiozę. Filtry wielokomorowe przekształcają wyniki współczesnych badań w praktyczne systemy filtracyjne. Aby ustabilizować lub przywrócić równowagę biologiczną w Twoim stawie, systemy filtrów muszą wspierać wszystkie naturalne procesy chemiczne i bioaktywne, które prowadzą do zdrowej wody w stawie tak kompleksowo, jak to tylko możliwe.

Konwencjonalne systemy filtracyjne zwykle realizują tylko filtrację mechaniczną. Natomiast nasza technologia wielokomorowa łączy kilka mediów filtracyjnych, aby uzyskać pożądany efekt. Innowacyjna technologia DRY & WET zapewnia również silne wzbogacenie wody w tlen, co jest niezbędne dla zachowania nienaruszonej równowagi biologicznej w stawie.

To doskonałe współgranie różnych technik powoduje dokładne mechaniczne, biologiczne i naturalne filtrowanie chemiczne wody w stawie z doskonałymi wynikami. Rezultatem jest zdrowa woda stawowa najwyższej jakości.

TIP WDF 10000 11UV Zestaw filtracyjny: filtr, pompa, wąż, UV - do oczka 10m3

Kompletne rozwiązanie

Kompletny system składa się z lampy UV-C, materiału filtrującego, pompy, węża wlotowego i wylotowego oraz różnych przyłączy.

TIP WDF 10000 11UV Zestaw filtracyjny: filtr, pompa, wąż, UV - do oczka 10m3

Różne poziomy skuteczności

Woda ze stawu przepływa przez kilka komór z różnymi materiałami filtracyjnymi. Dzięki innowacyjnej technologii DRY & WET filtrowana woda jest dodatkowo wzbogacana tlenem.

TIP WDF 10000 11UV Zestaw filtracyjny: filtr, pompa, wąż, UV - do oczka 10m3

Lampa UV-C

Lampy UV-C ograniczają rozwój glonów i ograniczają zanieczyszczenie wody szkodliwymi bakteriami i zarazkami. Posiada wizjer do kontroli pracy.

TIP WDF 10000 11UV Zestaw filtracyjny: filtr, pompa, wąż, UV - do oczka 10m3

Zalety filtra

 • Utrzymanie równowagi biologicznej i wspomaganie naturalnych procesów w stawie.
 • Połączenie różnych technologii filtracyjnych skutecznie oczyszcza wodę.
 • Wzbogacenie wody w tlen.
 • Sterylizator UV-C ogranicza powstawanie glonów i niszczy bakterie, wirusy, grzyby.
 • Szczególnie przyjazna konserwacja dzięki zaworowi spustowemu.
 • Kompletne rozwiazanie ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami.

Dane techniczne

Model WDF 10000 UV 11 WDF 20000 UV 18
Waga 7.40 kg 10.9 kg
Wymiary 35.00 × 58.00 × 38.00 cm 39.0 × 59.0 × 52.0 cm
Kod EAN 4011458304950 4011458302857
Nr artykułu 30495 30285
Przepływ 40 l/min 63 l/min
Przepływ 2.400 l/h 3.800 l/h
Wysokość podnoszenia 2,5 m 2,6 m
Max. ciśnienie 0,25 bar 0,26 bar
Max. głębokość zanurzenia 3 m 3 m
Max. wielkość oczka 10.000 l 20.000 l
Pojemność filtra 35 l 70 l
Wejście filtra  25 mm 25 mm
Wyjście filtra  32 mm 50 mm
Dł. Przewodu lampy UV 5,00 m 5,00 m
Moc lampy UV 11 W 18 W
Długość kabla połączeniowego  10 m 10 m
Obudowa pompy  Plastik, odporny na uderzenia  Plastik, odporny na uderzenia 
TIP WDF 10000 11UV Zestaw filtracyjny: filtr, pompa, wąż, UV - do oczka 10m3

 

 

Kupując ten produkt otrzymujesz w gratisie:

Uniwersalny pokarm dla ryb firmy Tropical - 1L

Wieloskładnikowa karma w postaci pływającego granulatu przeznaczona do codziennego karmienia ryb w stawie i oczku wodnym. Polecana szczególnie dla pobierających z lustra wody ryb takich jak np. Lin, Koi czy Karaś.

Specjalny proces ekstrudowania pozwala w optymalny sposób wyselekcjonować to co najlepsze. Pokarm stanowi znakomite źródło witamin odpowiadających za odporność ryb i walkę z wszelkimi infekcjami. 

Testy paskowe firmy JBL do sprawdzenia parametrów wody - 2 paski

Testem zmierzysz Cl2, NO3, NO2, GH, KH, pH oraz CO2. Sprawdź czy w Twoim oczku jest wszystko w porządku! Proste i szybkie określenie 7 najważniejszych pomiarów wartości wody w oczku wodnym i stawie ogrodowym.

Pomiar wartości azotanu (NO3) i azotynu (NO2) informują o funkcjonowaniu biologicznych procesów filtracyjnych. Wartość KH wpływa na stabilizację wartości pH. GH pokazuje nadmiar lub niedobór minerałów w wodzie. 


Naszą firmową ulotkę Oczko wodne krok po kroku

Dowiedz się jak krok po kroku zbudować własne ogrodowe oczko wodne lub staw. Co powinieneś wiedzieć o technice i urządzeniach oraz jak powinno się je montować, a także jak utrzymać swoje oczko w dobrej kondycji. 

oczka wodne - gratisy

 


Produkty akwarystyczne TIP

Firma zajmująca się m.in. produkcją sprzętów i akcesoriów akwarystycznych, skierowanych głównie do posiadaczy oczka wodnego. Wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, udoskonala swój asortyment, wprowadzając coraz bardziej innowacyjne sprzęty, dbając przy tym o szczegóły technologiczne oraz jakość. W swoich sprzętach stawia na niskie zużycie energii oraz ochronę środowiska. Charakteryzują się dobrym stosunkiem ceny do jakości, dzięki czemu urządzenia i akcesoria marki TIP szczególnie często wybierane są przez klientów do zamówienia na stronie Plantica.pl

Najpopularniejsze zestawy i akcesoria do akwarium i oczek wodnych dodawane do zamówienia przez klientów.

 1. TIP API- Zestaw do napowietrzania, składający się z pompy, wężyka, zaworu zwrotnego oraz kamienia napowietrzającego. Pompa napowietrzająca idealnie nasyci zbiornik tlenem, zapewniając organizmom optymalne warunki do życia. Zimą pomaga zapobiec zamarznięciu wody, natomiast latem utrzymuje odpowiednie natlenienie, gdyż w przypadku wzrostu temperatury wody, znacząco zmniejsza się ilość tlenu, co może doprowadzić do śmierci obsady zwierzęcej. Może być również używania w akwarium.
 2. Zestaw TIP MTS 4000 UV 9- Zestaw zawiera: pompę strumieniową, filtr ze zintegrowaną lampą UV-C, media filtracyjne, węża spiralnego oraz wszystkie niezbędne przyłącza. Połączenie filtracji mechanicznej, biologicznej i chemicznej w filtrze MTS, zapewnia zdrową, klarowną, wodę, równowagę biologiczną oraz optymalne warunki do życia roślin i zwierząt.
 3. Filtr TIP PMA- Zestaw zawiera: filtr ciśnieniowy, lampę UV, pompę i węża do oczka wodnego. Jest to wielokomorowy, filtr zewnętrzny, działający na zasadzie filtracji bioaktywnej. System filtracyjny jest pod ciśnieniem, dzięki czemu wydajność każdego wkładu jest zdecydowanie większa. Posiada funkcję płukania wstecznego "back-flush", co zapewnia łatwe, szybkie czyszczenie, bez konieczności otwierania filtra.
 4. TIP SPS- zgodnie z polityką firmy, zostały wyprodukowane pompy solarne, które pozwalają stworzyć piękny efekt fontanny w energooszczędny i nowoczesny sposób. Akumulator ładowany przez panel słoneczny, pozwala cieszyć się fontanną oraz oświetleniem LED, zarówno w dzień jak i w nocy.
 5. TIP TAF- Zestaw filtracyjny zawierający: filtr, pompę, węża oraz lampę UV-C. Lampa UV-C sterylizuje wodę wpływającą do filtra, usuwając szkodliwe bakterie i pasożyty. Następnie filtr przy pomocy mechanicznych i biologicznych mediów filtracyjnych, oczyszcza wodę, nadając jej przy tym krystalicznego wyglądu.
 6. TIP TFP- Filtr ciśnieniowy z pompą i lampą UV-C, przeznaczony do mechanicznej i biologicznej filtracji wody w stawie.
 7. TIP WDF- Zestaw filtracyjny, w którego skład wchodzi: filtr, pompa, wąż i lampa UV-C. Na tle poprzedników wyróżnia się innowacyjną technologią DRY&WET, która silnie wzbogaca wodę w tlen.
 8. TIP WPF- Wielofunkcyjna pompa z fontanną i filtrem. Pompa dzięki dołączonemu do zestawu wkładu zeolitowego oraz gąbki, może być używana jako zanurzeniowy filtr wodny. Dodatkowo pompa przy pomocy dysz fontannowych, pozwala cieszyć się widokiem wodospadu w ogródku.
 9. TIP WPS- Pompa fontannowa, dająca oczkom wodnym czarującego akcentu. Posiada regulację ilości podnoszonej wody, a także skutecznie przyczynia się do napowietrzania wody w zbiorniku. Może być ułożona nawet na piaskowym podłożu.
 10. TIP TSS- Jest to odkurzacz wodny, który idealnie sprawdzi się przy regularnym czyszczeniu nie tylko oczka wodnego, ale również stawu czy basenu ogrodowego. Jego zadaniem jest usuwanie zalegających na dnie resztek pokarmu, obumarłych roślin, błota, brudu i innych zanieczyszczeń, które mogą negatywnie wpłynąć na wodny ekosystem. Sam odkurzacz swoimi delikatnymi końcówkami, nie zagraża naszej aranżacji.

Aby proces oczyszczania zbiornika przebiegł efektywniej, przed przystąpieniem do odkurzania, zalecane jest zaopatrzenie się w nożyczki z chirurgicznej stali nierdzewnej, które wykorzystywane są również w akwariach słodkowodnych, by poradzić sobie z przerośniętymi roślinami wodnymi, a także delikatnymi łodygami wymagającymi przycięcia przez ostre narzędzie. Następnie dopiero po odkurzeniu przy pomocy specjalnej pęsety, można przystąpić do ewentualnego sadzenia roślin.

Uwaga! Podczas oczyszczania zbiorników wodnych i sadzenia roślin, należy odłączyć filtr od dopływu prądu.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

TIP WDF 10000 11UV Zestaw filtracyjny: filtr, pompa, wąż, UV - do oczka 10m3

Napisz swoją opinię