• -10%
  • Obniżka
  • Nowy
Oase PondoVac Classic Odkurzacz do oczka
OUTLETPONDOVAC

Czas wysyłki: 24 godziny

Cena:

809,99 zł Oszczędzasz: 90,00 zł

Oase PondoVac Classic Odkurzacz do oczka

Odkurzacz nosi lekkie ślady użytkowania, czyli porysowane elementy, piasek na rurach. Oprócz wcześniej wymienionych odkurzacz jest prawie jak nowy (został uruchomiony jeden raz)

Oczyszczanie i pielęgnacja

Praktyczna pomoc we wszystkich porach roku
Odkurzacze do oczka wodnego lub skimmery powierzchniowe to niezwykle inteligentne wyposażenie pomocnicze. Usuwają cząsteczki zanieczyszczeń zanim wpłyną one negatywnie na jakość wody. 

Jeżeli jednak jakieś cząsteczki osiądą na dnie, wówczas  do akcji wkraczają odkurzacze z serii PondoVac. PondoVac 4 i 5 z niezwykłą siłą usuwają szlam. Różnią się jednak pod względem wydajności zasysania i elastyczności. 
PondoVac 5 ze zintegrowaną pompą, tłoczy do 8000 litrów na godzinę i gwarantuje łatwość zastosowania nawet w trudnym terenie. Jeszcze bardziej wydajny jest PondoVac Premium. Przetłacza do 20000 litrów na godzinę i stanowi doskonałe rozwiązanie do profesjonalnych zastosowań. Pracuje w trybie stałym, ponieważ funkcja zasysania jest niezależna od opróżniania. Obszerny asortyment wyposażenia pomocniczego do oczek wodnych OASE sprawia, że ich utrzymanie staje się proste. Czy to ostre nożyce do oczka wodnego, czy też praktyczne obcęgi do usuwania ciał obcych. Czy to siatki do oczek wodnych chroniące przed liśćmi lub podbieraki do umieszczania ryb w oczku wodnym - OASE ma wszystko to, czego potrzebują Państwo do spokojnej pracy w oczku wodnym i wokół niego.

 

Odkurzacze do oczek wodnych i basenów

Niepożądany szlam nie ma szans

Gdy cząsteczki zanieczyszczeń osiądą na dnie, mogą wówczas stanowić obciążenie dla jakości wody w oczku wodnym. Nasze odkurzacze do oczek wodnych i basenów z serii PondoVac niezawodnie usuwają osady z dna zbiornika wodnego. Począwszy od PondoVac Classic stanowiącego podstawowe urządzenie aż po PondoVac 5 do najbardziej wymagających zastosowań - z naszego asortymentu możesz wybrać idealny odkurzacz do swojego stawu i odpowiedni do danego celu.

 
Poręczny odkurzacz do pracy na mokro i na sucho Oase Pondovac Classic może być używany wielofunkcyjnie, zarówno do skutecznego usuwania osadów stawowych i czyszczenia w oczku ogrodowym, jak i do odkurzania na mokro i na sucho w domu. Ma mocny silnik o mocy 1400 W, dzięki któremu działa niezawodnie do głębokości ssania 2 metry (mocne ssanie do 1,50 metra). W zależności od warunków pracy zasysa do 3000 litrów wody na godzinę. Inteligentna elektronika silnika powoduje w pełni automatyczną aktywację i opróżnianie 27-litrowego zbiornika na ścieki. Automatyczne opróżnianie prowadzi do krótkich przerw z przyczyn technicznych.


Film

 

Instrukcja obsługi:

 

Dane techniczne:

  • Wymiary (dł. x szer. x wys.) 370 x 370 x 580
  • Pobór mocy 1400W
  • Gwarancja 2 lata
  • Maks. wysokość zasysania 2m
  • Maks. wydajność 3000l/h
  • Długość węża ssawnego 4m
  • Waga netto 9,50kg
  • Nr artykułu 50529

Komentarze

Napisz swoją opinię

Oase PondoVac Classic Odkurzacz do oczka Outlet

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii