Agro Podłoże do roślin wodnych 20L Ziemia do roślin
00123A
8594005007383

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    22 punkty lojalnościowe!

Cena:

22,99 zł

Compare now Compare list is full

Agro Podłoże do roślin wodnych 20L Ziemia do roślin

Agro 20L - specjalnie przygotowane podłoże do sadzenia roślin wodnych i bagiennych. Agro 20L to wysokiej jakości podłoże stworzone specjalnie do uprawy i pielęgnacji roślin wodnych i bagiennych. Dzięki starannie dobranej mieszance gleb, zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze oraz mikroelementy, które zapewniają zdrowy wzrost i rozwój roślin. Skład podłoża opiera się na różnych rodzajach torfów o zróżnicowanym stopniu rozkładu, piasku oraz bentonicie, co gwarantuje optymalne warunki dla korzeni roślin.

Zastosowanie:

Agro 20L doskonale sprawdza się przy sadzeniu roślin wodnych i bagiennych. Podłoże zapewnia właściwe przyswajanie odżywek przez korzenie, co przyczynia się do ich prawidłowego wzrostu. Dzięki wysokiej jakości surowcom, podłoże jest idealnie przystosowane do potrzeb tych roślin.

Zakres i sposób użycia:

Przed zastosowaniem podłoża, należy uprzednio wypuścić wodę z oczka. Następnie, na wybrane miejsce, należy nasypać odpowiednią ilość podłoża. Wsadź rośliny do podłoża, a następnie umocuj ich korzenie. Aby zabezpieczyć przygotowane dno oczka, zaleca się przykrycie powierzchni warstwą piasku o grubości około 2 cm. Jeżeli na powierzchni wody pojawią się jakiekolwiek kawałki substancji organicznych, należy je wyłowić. Można również wykorzystać specjalne kosze, worki lub kieszenie do sadzenia roślin wodnych.

Jedno opakowanie Agro 20L zawiera około 12 kg podłoża

Agro Podłoże do roślin wodnych 20L
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Agro Podłoże do roślin wodnych 20L

Napisz swoją opinię