Oase Kosz na rośliny 18 Prostokątny tekstylny wymiary: 18 x 18 x 18 cm
51191

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    9 punktów lojalnościowych!

Cena:

9,70 zł

Compare now Compare list is full

Oase Kosz na rośliny 18 Prostokątny tekstylny wymiary: 18 x 18 x 18 cm

Rośliny wodne to niezbędny element każdego oczka wodnego, dzięki nim nasze oczko staje się pełne życia, kolorów i dźwięków. Jak każdy element oczka wodnego rośliny wodne muszą być utrzymywane w należytym porządku, harmonii. Nadmierny rozrost roślin wodnych powoduje zdziczenie oczka wodnego. Prostokątny kosz na rośliny wodne zapobiega nadmiernemu rozrostowi roślin wodnych, ułatwia usuwanie roślin w trakcie niezbędnych operacji konserwacyjnych i czyszczenia oczka wodnego.

Wiedza, którą zdobyliśmy we wszystkich aspektach projektowania z użyciem wody, zaowocowała gamą produktów, która spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania. Świadomość ekologiczna, wydajność i zrównoważony rozwój to wartości, które definiują nasze innowacje. W połączeniu z tymi podstawowymi wartościami i najnowocześniejszą technologią, nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i inspirują pod każdym względem.
Bezkompromisowe, wysokiej jakości produkty OASE gwarantują miłośnikom oczka wodnego radość ze swojego wodnego ogrodu przez długie lata.
OASE oznacza kreatywność, dbałość o szczegóły i inteligentny projekt, mając na uwadze jeden cel: uczynić wszystkie doświadczenia ogrodnictwa wodnego wyjątkowymi dzięki żywej wodzie.
Komentarze
Napisz swoją opinię

Oase Kosz na rośliny 18 Prostokątny tekstylny wymiary: 18 x 18 x 18 cm

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii