Oase Kosz na rośliny 30 Prostokątny tekstylny wymiary: 30 x 30 x 30 cm
51203
4010052512037

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    19 punktów lojalnościowych!

Cena:

19,90 zł

Compare now Compare list is full

Oase Kosz na rośliny 30 Prostokątny tekstylny wymiary: 30 x 30 x 30 cm

Rośliny wodne to niezbędny element każdego oczka wodnego, dzięki nim nasze oczko staje się pełne życia, kolorów i dźwięków. Jak każdy element oczka wodnego rośliny wodne muszą być utrzymywane w należytym porządku, harmonii. Nadmierny rozrost roślin wodnych powoduje zdziczenie oczka wodnego. Prostokątny kosz na rośliny wodne zapobiega nadmiernemu rozrostowi roślin wodnych, ułatwia usuwanie roślin w trakcie niezbędnych operacji konserwacyjnych i czyszczenia oczka wodnego.

Zostaliśmy wyróżnieni odznaczeniem SILVER PARTNER przez producenta marki OASE.

Co to oznacza? Kupując u nas masz pewność:

  • pochodzenia towaru z Polskiej, oficjalnej dystrybucji, 
  • dokładnych i rozbudowanych opisów wraz ze zdjęciami, tabelami itp.
  • maksymalnie skróconego czasu ewentualnej reklamacji.
  • eksperckiego poziomu wiedzy ogólnej i szczegółowej naszych doradców o produktach, którzy doskonale znają markę OASE i chętnie udzielą Państwu fachowej porady,
  • dostępności ponad 90% produktów marki OASE z wysyłką 24h.

Wiedza, którą Oase zdobyło we wszystkich aspektach projektowania z użyciem wody, zaowocowała gamą produktów, która spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania. Świadomość ekologiczna, wydajność i zrównoważony rozwój to wartości, które definiują ich innowacje. W połączeniu z tymi podstawowymi wartościami i najnowocześniejszą technologią, ich produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i inspirują pod każdym względem.

Bezkompromisowe, wysokiej jakości produkty OASE gwarantują miłośnikom oczka wodnego radość ze swojego wodnego ogrodu przez długie lata. OASE oznacza kreatywność, dbałość o szczegóły i inteligentny projekt, mając na uwadze jeden cel: uczynić wszystkie doświadczenia ogrodnictwa wodnego wyjątkowymi dzięki żywej wodzie.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Oceń 
Maciej B
2023-08-16
Oase Kosz na rośliny 30 Prostokątny tekstylny wymiary: 30 x 30

Wszystko ok

Napisz swoją opinię

Oase Kosz na rośliny 30 Prostokątny tekstylny wymiary: 30 x 30 x 30 cm

Napisz swoją opinię