TROPICAL POND MIX Mieszanka pokarmowa 11l 1,6kg
00367

Czas wysyłki: 24 godziny


TROPICAL POND MIX Mieszanka pokarmowa 11l 1,6kg

Mieszanka pokarmowa dla wszystkich ryb w stawkach

Pokarmy dla ryb KOI, karasi oraz innych ryb stawowych firmy Tropical to w pełni profesjonalne i markowe produkty znane na całym świecie. Wytworzone z najwyższej jakości składników zaspokajają potrzeby żywieniowe nawet najbardziej wymagających ryb. Duża zawartość witamin pomaga zachować ryby w jak najlepszym zdrowiu i kondycji przez cały rok.

Pokarm unosi się długo na powierzchni wody, gdzie jest łatwo pobierany przez ryby w oczku wodnym lub stawie ogrodowym. Bezpośrednie pobieranie pokarmu z powierzchni wody pomaga utrzymać czystość wody zapobiegając gromadzeniu się nadmiaru pokarmu na dnie zbiornika oraz zapobiega przekarmianiu ryb.

Pokarmy 100% oryginalne pochodzące z Polskiej dystrybucji.

Dzięki dużej rotacji towaru wszystkie pokarmy są świeże i posiadają długą datę przydatności.

POND MIX to mieszanka kilku rodzajów pokarmów przeznaczona do codziennego karmienia ryb ozdobnych w oczku wodnym. Zalecana szczególnie w przypadku obsady składającej się z kilku gatunków ryb żerujących w różnych partiach wody. W skład mieszanki wchodzą unoszące się w wodzie płatki, pływające na powierzchni wody pałeczki oraz tonący granulat. Ich odpowiednio zbilansowana receptura, zawierająca składniki odżywcze pochodzenia roślinnego i zwierzęcego oraz zestaw witamin i mikroelementów, zapewnia rybom doskonałą kondycję i zdrowie. Obecne w mieszance suszone skorupiaki – gammarusy i krewetki ‒ regulują pracę przewodu pokarmowego ryb i są źródłem naturalnych karotenoidów, które wzmacniają kolory ryb. POND MIX zjadany jest chętnie również przez niektóre płazy i raki zamieszkujące oczko wodne.


KARMIENIE:

  • W temperaturze powyżej 15°C – kilkakrotnie w ciągu dnia małymi porcjami.
  • W temperaturze od 10°C do 15°C – raz dziennie.
  • UWAGA! W temperaturze poniżej 10°C pokarmu nie podajemy, ryby w tej temperaturze mają zwolnioną przemianę materii i nie żerują.


Mieszanka paszowa pełno porcjowa dla ryb ozdobnych w oczku wodnym:

  • Skład: produkty pochodzenia roślinnego, zboża, ryby i produkty rybne, mięczaki i skorupiaki, roślinne ekstrakty białkowe, glony, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, oleje i tłuszcze, materiały paszowe pochodzenia mineralnego.
  • Dodatki (na kg): Witaminy, prowitaminy i chemicznie dobrze zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: wit. A 18 000 j.m., wit. D3 1 200 j.m., wit. E 80 mg, wit. C 50 mg. Mieszanki pierwiastków śladowych: E1 (Fe) 21,6 mg, E6 (Zn) 6,0 mg, E5 (Mn) 4,5 mg, E4 (Cu) 1,0 mg, E2 (I) 0,13 mg, E8 (Se) 0,13 mg, E7 (Mo) 0,03 mg. Lecytyna. Barwniki. Przeciwutleniacze.
  • Składniki analityczne: białko surowe 21,0%, oleje i tłuszcze surowe 4,5%, włókno surowe 3,0%, wilgotność 8,0%.

Komentarze

Napisz swoją opinię

TROPICAL POND MIX Mieszanka pokarmowa 11l 1,6kg

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii