Probiotics EmFarma 10L Biologiczny produkt do pielęgnacji stawu i roślin - na glony i muł
EMF-010
5900718344968

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    125 punktów lojalnościowych!

Cena:

125,00 zł

Compare now Compare list is full

Probiotics EmFarma 10L Biologiczny produkt do pielęgnacji stawu i roślin - na glony i muł

Naturalny produkt mikrobiologiczny, bogaty w kompleks żywych, probiotycznych bakterii i kompleks minerałów. 
Specjalnie wyselekcjonowane w produkcie szczepy pożytecznych mikroorganizmów (m.in. Bakterie kwasu mlekowego), niemodyfikowane genetycznie oraz ich metabolity wykazują właściwości probiotyczne, przeciwutleniające, jak również bakterio - i fungistatyczne wobec patogenów i szczepów niepożądanych. 

 • EmFarma swoim działaniem poprawia jakość i zdrowotność wszystkich systemów biologicznych.
 • Pożyteczne mikroorganizmy w nim występujące wzajemnie się wspierają i jako zespół wypierają chorobotwórczą mikroflorę, zmieniając kierunek procesu mikrobiologicznego na regenerujący albo rewitalizujący w miejscu ich użycia. To umożliwia jego szerokie zastosowanie.

Oznacza to, że systematyczne stosowanie EmFarma eliminuje z wody bakterie i grzyby odpowiedzialne za choroby roślin, zmniejsza zanieczyszczenie wody, dzięki czemu woda jest klarowna i przejrzysta oraz powstrzymuje rozwój glonów i osadów. Skutecznie oczyszcza dno zbiornika wodnego z osadów organicznych, redukując muł. 

 • Stosując Probiotyczne Bakterie zawarte w EmFarma - do stawu czy oczka wodnego, woda będzie przejrzysta, wolna od glonów a dzięki pracy probiotycznych bakterii utrzymane zostawią odpowiednie warunki powietrze. Zaszczepiona, probiotykiem woda jest przyjazna dla wszystkich zwierząt i roślin wodnych.
Probiotics EmFarma 10L Produkt do pielęgnacji stawu i roślin
Probiotics EmFarma 10L Produkt do pielęgnacji stawu i roślin

Obszary zastosowania:

 • stawy hodowlane - rybne
 • oczka wodne
 • przydomowe stawy
 • stojące zbiorniki wód 


Dawkowanie:

 • 1 l  = 10 m3  wody 
 • 5 l  = 50 m3  wody
 • 10 l = 100 m3  wody
 • 20 l = 200 m3  wody

Produkt posiada certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH/HT 3111/2016

Dodatkowe korzyści zastosowania:

 • stwarza korzystne środowisko dla ryb, poprzez zwiększenie poziomu tlenu w wodzie,
 • skutecznie redukuje ilość związków biogennych w wodzie (głównie związków biogennych w wodzie (głównie związków azotu i fosforu),
 • redukuje ogniska sinic, a także zapobiega rozwojowi glonów nitkowatych,
 • neutralizuje nieprzyjemne zapachy,
 • przyspiesza mineralizację osadów dennych,
 • optymalizuje pH wody,
 • poprawia żyzność stawu,
 • eliminuje wydzielanie szkodliwych gazów z zagniwających osadów, zwiększa natlenienie wody,
 • ogranicza  występowanie chorób u ryb,
 • zapobiega występowaniu pasożytów u ryb,
 • przywraca przejrzystość wody, zmiękcza ją i biologicznie stabilizuje,
 • bio stymulująco działa na wzrost roślin dennych,
 • zwiększenie żerowania ryb przy dnie,
 • ogranicza potrzebę użycia syntetycznych/chemicznych środków do oczyszczania wód,
 • EmFarma przeciwdziała akumulacji związków azotowych, regulując cykl azotowy oraz zapewnia właściwy przebieg procesów nitryfikacji i denitryfikacji, 
 • staw stanie się środowiskiem przyjaznym dla ryb i innych zwierząt wodnych.

Zawarte w preparacie bakterie probiotyczne poprawiają kondycję i odporność zwierząt wodnych, głównie ryb, często powodując zwiększenie ich populacji. 

Probiotics EmFarma 10L Produkt do pielęgnacji stawu i roślin

Nawet największy wielbiciel natury doznałby wrażenia ścisku gdyby na Ziemi stali się widzialni jej najmniejsi mieszkańcy – mikroorganizmy. Stłoczenie pejzażu, o którym pisał geograf Yi Fu Tuan – Amerykanin chińskiego pochodzenia – byłoby tak dojmujące, że nasze życie musiałoby ulec diametralnej zmianie. Najstarsi, najmniejsi, ale zarazem najliczniejsi mieszkańcy Ziemi dokonaliby bezgłośnej rewolucji. Nie domagaliby się miejsca w NATO, ONZ, czy Parlamencie Europejskim, w ogóle nie mieliby żadnych roszczeń. Ale czy potra libyśmy żyć tak jak do tej pory, nie brać pod uwagę mikroświata, ukrytego największego imperium życia na naszej planecie? Czy widzialność jest warunkiem, który nadałby im prawa?

Dziś znamy tylko niektórych mieszkańców ukrytego wymiaru. Jak mówią naukowcy, na identy kację czeka jeszcze około 99% wszystkich mikroorganizmów. I choć stanowią one raczej tajemnicę niż źródło ugruntowanej wiedzy, to ich znaczenie dla człowieka jest bezspornie fundamentalne. Każdy cm2 skóry człowieka zasiedlają miliony mikroorganizmów, a ich liczba w naszym organizmie jest minimum 10 razy większa od liczby naszych komórek. Jeszcze do niedawna sądzono, że w żołądku człowieka mikroorganizmy nie mogą przeżyć ze względu na skrajnie trudne warunki (m.in. niskie pH). Według najnowszych badań w żołądku znajduje się minimum 100 różnych gatunków nieznanych i do tej pory nierozpoznanych mikroorganizmów.
ProBio Emy® mieszczą się w tym 1 procencie, który jest nazwany i oswojony. Ich działanie jest przebadane i sprawdzone. Opisane zalecane użycie. A jednak wachlarz możliwości, które oferują zaskakuje. Dlatego wiedza i doświadczenie zgromadzone przez praktyków probiotechnologii stanowią niepowtarzalny kapitał.

CO TO JEST PROBIOTECHNOLOGIA?

Probiotechnologia to technologia mikrobiologiczna oparta na naturalnym procesie fermentacji niskotemperaturowej. Jej dobroczynne działanie wynika z synergii i współdziałania pożytecznych mikroorganizmów. Odpowiednio dobrane grupy drobnoustrojów współpracują ze sobą, a nie rywalizują. Potra ą korzystać z produktów metabolizmu innych grup. Probiotechnologia to sposób wytwarzania i stosowania niemody kowanych genetycznie kompozycji pożytecznych mikroorganizmów i ich metabolitów zawartych łącznie w fermentowanej mieszaninie naturalnych składników.

DLACZEGO PROBIOTECHNOLOGIA MA TAK SZEROKIE ZASTOSOWANIE?

Ponieważ mikroorganizmy są wszędzie, a my żyjemy w oceanie mikroorganizmów. To właśnie one kierują wieloma procesami biologicznymi i ich właściwości decydują o stanie ekosystemów, w których żyją. Przewaga pożytecznych mikroorganizmów będzie dla nas zawsze korzystna. Dlatego warto zadbać by dominowały one nie tylko w naszych organizmach, ale również w środowisku naszego życia.

CZYM SĄ PROBIO EMY?

ProBio Emy® – to grupa naturalnych wyrobów wytworzonych z wy- korzystaniem odpowiednio dobranych kompozycji pożytecznych mikroorganizmów i ich metabolitów zawartych łącznie w fermentowanej mieszani- nie naturalnych składników. Kompozycja jest mieszanką mikroorganizmów tlenowych i beztlenowych, które egzystują ze sobą na zasadzie symbiozy i synergii. Ponieważ wymieniają między sobą źródła pożywienia, nie zwalczają się wzajemnie, lecz współpracują ze sobą, korzystnie wpływają na swojego gospodarza. Oprócz mikroorganizmów w skład ProBio Emów® wchodzi m.in. niechlorowana, rewitalizowana woda, ekologiczna melasa z trzciny cukrowej, koncentraty owocowe, czy mieszanki ziołowo-roślinne.

JAK DZIAŁAJĄ PROBIO EMY?

ProBio Emy® są niezwykłym narzędziem. Rozwiązują problemy bardzo różnych ekosystemów i działają zawsze w kierunku przywracania home- ostazy każdego z nich. Możemy je stosować na glebę i na rośliny eliminując chemiczne środki nawożenia i ochrony roślin, aby otrzymać zdrową, o wysokiej wartości odżywczej i biologicznej żywność. Możemy je zastosować w naszym domu, eliminując z niego wszechobecną chemię na rzecz pożytecznej mikro ory. Możemy korzystać z kosmetyków z dodatkiem ProBio Emów®. Możemy się nimi suplementować, by wspierać homeostazę naszego organizmu. I wreszcie dzięki nim możemy we właściwy sposób zadbać o środowisko naturalne.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Oceń 
Bogdan J
2023-06-07
Probiotics EmFarma 10L Produkt do pielęgnacji stawu i roślin

Polecam

Oceń 
Tadeusz Ż
2023-04-19
Probiotics EmFarma 10L Produkt do pielęgnacji stawu i roślin

Zakup ok :)

Oceń 
Tadeusz S
2022-07-15
Probiotics EmFarma 10L Produkt do pielęgnacji stawu i roślin

Wysyłka bardzo szybka .

Oceń 
Beata G
2022-06-28
Probiotics EmFarma 10L Produkt do pielęgnacji stawu i roślin

wszystko w porządku

Oceń 
Jarosław K
2022-06-27
Probiotics EmFarma 10L Produkt do pielęgnacji stawu i roślin

Działa ok.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

Probiotics EmFarma 10L Produkt do pielęgnacji stawu i roślin

Napisz swoją opinię