• Nowy
JBL Solar Ocean Blue T5 Świetlówka T5 Ultra 39W 850MM
OUTLETBLUE

Czas wysyłki: Produkt gotowy do natychmiastowej wysyłki


JBL Solar Ocean Blue T5 Świetlówka T5 Ultra 39W 850MM

JBL Solar Ocean Blue to:

Niebieska specjalna świetlówka do wzmacniania naturalnej okazałości barw koralowców, małż i innych bezkręgowców do akwariów morskich.
Większość koralowców hodowanych w akwarium potrzebuje wystarczającego światła. Często odżywiają się tylko produktami przemiany materii glonów, które żyją w ich tkance. Koralowce, które nie odżywiają się z pomocą fotosyntezy, preferują ciemne miejsca i muszą być odżywiane fitoplanktonem i zooplanktonem (JBL KorallFluid, JBL PlanktonPur). Aby zapewnić optymalny wzrost ważne jest, aby poznać i emitować światło potrzebne poszczególnym koralowcom w morskich zbiornikach.

Świetlówka JBL SOLAR Ocean Blue wytwarza mocno niebieskie światło, które nazywa się także światłem aktynicznym. Jest to szczególnie mocno efektywne światło, tzn. krótkofalowe światło niebieskiego i ultrafioletowego zakresu widma. Generuje poświatę koralowców i oczekiwany efekt światła księżyca, gdy tę świetlówkę włącza się samą. Aktyniczny zakres widma tych świetlówek zwiększa fluorescencję koralowców i małży (np. Tridacna). Świetlówka JBL nie wytwarza czysto aktynicznego widma, lecz zawiera także dalsze składowe widma, które są idealne dla światła w akwariach morskich.

Charakterystyka:

  • Świetlówka JBL SOLAR Ocean Blue wytwarza mocno niebieskie światło
  • Idealna temperatura barwy dla koralowców, małż i bezkręgowców: Wywołuje wrażenie niebieskiej głębi oceanu.
  • Klasę efektywności energetycznej A lub B osiąga się tylko w przypadku jasnych świetlówek. Barwne świetlówki otrzymują klasę efektywności energetycznej C
  • Podkreśla i wspomaga naturalną fluorescencję

Oferta dotyczy sprzedaży tylko jednej sztuki !

Komentarze

Napisz swoją opinię

JBL Solar Ocean Blue T5 Ultra 39w 850mm Świetlówka

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii