• -20%
  • Obniżka
SERA POND SP 2000 Pompa fontannowa stawowa 2,470 l/h
SE-30059

Czas wysyłki: 24h

Cena:

305,43 zł Oszczędzasz: 76,36 zł

Compare now Compare list is full

SERA POND SP 2000 Pompa fontannowa stawowa 2,470 l/h

Umożliwia pompowanie małych ilości wody. Dzięki gumowym przyssawkom pompa daje się przymocować.
Zestaw zawiera regulowane końcówki dyszy fontannowej, które można zastąpić złączką do węża. Dzięki elementom dołączonym do zestawu sera pond SP, można ustawić różne ekspozycje fontanny m. in. "dzwon wodny”. Regulowane końcówki dyszy fontannowej dają możliwość indywidualnego ustawienia wysokości i średnicy strumienia wody.

Sera Pond SP jest odpowiednia do zasilania strumyków, fontann lub innych obiegów wodnych.

Cechy

  • Model: Sera Pond SP 2000
  • Pobór mocy: 98W
  • Maksymalna wydajność pompy: 2,470 l/h
  • Maksymalna wysokość słupa wody: 3.6 m

Od jednoosobowej firmy do globalnego przedsiębiorstwa

Historia sukcesu firmy sera ma swoje początki ponad 40 lat temu: Josef Ravnak – który wówczas miał doskonałą opinię jako sprzedawca żywego pokarmu dla zwierząt akwariowych, założył swoją własną firmę w roku 1970. Na początku tworzył jednoosobową firmę a następnie, krok po kroku, rozwinął działalność do przedsiębiorstwa o wiodącej roli na rynku akwarystyki, stawów ogrodowych i terrarystyki. Dzisiaj, rodzinnie zarządzana i bogata w tradycje firma sprzedaje swoje najwyższej jakości pokarmy, produkty pielęgnacyjne oraz wyposażenie techniczne w ponad 80 krajach oraz ma swoje oddziały niemal na wszystkich kontynentach. Oprócz głównej siedziby w Heinsbergu w Niemczech, firma sera ma swoje oddziały w USA, Francji, Włoszech oraz w Czechach i Chinach. Firma zatrudnia ponad 200 pracowników na całym świecie.

Dostawca pełnego asortymentu do akwariów, stawów ogrodowych i terrariów

Pokarmy od zawsze stanowiły główny segment działalności firmy. sera zrewolucjonizowała całą branżę w latach 70-tych XX wieku, dzięki wyjątkowemu procesowi suszenia sublimacyjnego. Po raz pierwszy stało się możliwe konserwowanie różnorodnych organizmów pokarmowych, takich jak czerwone larwy komarów czy rureczniki, przy jednoczesnym optymalnym zachowaniu ich wartości odżywczych i witamin.

Różne rodzaje pokarmów sprawiły, że firma szybko stała się synonimem jakości, niezawodności i odpowiedniego odżywiania. Doskonałym przykładem jest sera Vipan. Klasyczny pokarm w płatkach znajduje się w ofercie pokarmów od roku 1972 i nadal pozostaje w gronie bestsellerów.

Katalog produktów do pielęgnacji akwariów był od zawsze rozszerzany i dopracowywany. Linie produktów do pielęgnacji wody i roślin akwariowych, jak również preparaty wspomagające chore ryby ozdobne, rozwinęły się na tyle, że można je zaliczyć do ważnych filarów firmy.

Oprócz ogromnej wiedzy o pielęgnacji akwarium, firma sera może pochwalić się również latami doświadczeń w sektorze stawów ogrodowych oraz w pielęgnacji terrarium. Pod koniec lat siedemdziesiątych została stworzona szeroka gama produktów do oczka wodnego – różnorodne pokarmy, preparaty do pielęgnacji wody i opieki nad rybami. Następnie do oferty firmy doszły produkty dla żółwi i innych gadów.

Komentarze

Napisz swoją opinię

SERA POND SP 2000 Pompa fontannowa stawowa 2,470 l/h

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii