MICROBE-LIFT Bio-Pure NO3 PO4 Pellets 175g Redukuje związki azotu i fosforu w akwariach morskich
ML298

Czas wysyłki: 2-3 dni


Compare now Compare list is full

MICROBE-LIFT Bio-Pure NO3 PO4 Pellets 175g Redukuje związki azotu i fosforu w akwariach morskich

Bio-Pure to unikalny materiał filtracyjne do filtrów przepływowych stosowany w celu redukcji związków azotu i fosforu w akwariach morskich. Jest szybki, bezpieczny, wydajny i łatwy w użyciu.

Bio-Pure zapewnia idealne warunki do rozmnażania i kolonizacji pożytecznych bakterii. Stanowi źródło organicznego węgla, które wspiera zwiększenie populacji bakterii i przyśpiesza rozkład niepożądanych substancji. Azotany i fosforany są zazwyczaj obecnie w materii organicznej, która może być usuwana z akwarium poprzez proces odpieniania.

Bio-Pure składa się z biodegradowalnych polimerów, a ich dostępność biologiczna wynosi około 98%

Stosowanie:

 • Dodaj 20-50ml produktu na każde 100l wody akwariowej
 • Umieść produkt w specjalnie do tego celu przeznaczonym filtrze lub reaktorze
 • Dawka może być stopniowo zwiększana do osiągnięcia maksymalnie 100ml na 100l wody akwariowe

Wskazówki:

 • Przy stężeniu fosforanów <0,1mg/l, użyj maksymalnie 50ml preparatu na 100l wody akwariowej
 • Przy stężeniu fosforanów >0,1mg/l, użyj maksymalnie 100ml preparatu na 100l wody akwariowej
 • Namocz produkt przed użyciem w wodzie osmotycznej przez 24h
 • Po zastosowaniu produktu może nastąpić chwilowe zmętnienie wody co jest normalnym zjawiskiem i zanika samoistnie w ciągu kilku dni
 • Odpianiacz powinien być nastawiony na maksymalną wydajność oraz być usytuowany w sąsiedztwie reaktora lub filtra przepływowego
 • Dla najlepszych rezultatów zastosuj reaktor Arka Core Bio-Pellet Reactor
 • Pozytywne rezultaty stosowania produktu powinny być widocznie po około 7-14 dniac

Instrukcje:

 • Produkt nie przeznaczony dla zwierząt i organizmów przeznaczonych do konsumpcji
 • Przechowywać z dala od dzieci

UWAGA! Nie używaj w połączeniu z innymi środkami leczniczymi. Nie stosuj równocześnie ze środkami anty-glonowymi oraz opartymi na miedzi.

Co wyróżnia produkty, jakie proponuje marka MICROBE – LIFT? Otóż będzie to przede wszystkim połączenie wysokiej skuteczności z absolutnym bezpieczeństwem stosowania. Produkty Microbe – Lift służą profesjonalnej akwarystyce, będąc jednocześnie preparatami w pełni bezpiecznymi dla środowiska naturalnego, ulegającymi biodegradacji i stanowiącymi kompozycję składników wyłącznie pochodzenia naturalnego. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo produktów zarówno dla człowieka, jak i zwierząt oraz roślin.

Produkty MICROBE – LIFT – wysoka skuteczność przyjazna przyrodzie

Marka Microbe – Lift powstała 1976 roku i od samego początku swojego istnienia za nadrzędny cel wszystkich działań postawiła sobie tworzenie produktów skutecznych, profesjonalnych i najwyższej jakości, będących jednocześnie asortymentem w pełni bezpiecznym i przyjaznym dla środowiska naturalnego. Co to oznacza w praktyce? Microbe – Lift to szeroka gama produktów idealnie sprawdzających się w codziennym użytkowaniu i funkcjonowaniu akwarium. Decydując się na produkty marki Microbe – Lift wybierają Państwo krystalicznie czystą wodę, zdrowe zwierzęta i piękne rośliny, a to wszystko wolne od szkodliwych substancji i związków chemicznych.

MICROBE – LIFT to produkty godne zaufania

Produkty, jakie proponuje marka Microbe – Lift to asortyment cieszący się niezmiennie zaufaniem i uznaniem wielu doświadczonych akwarystów i hodowców. Produkty marki są laureatami prestiżowych nagród branżowych, a kolejne rzesze hobbystów i osób profesjonalnie zajmujących się akwarystyką przekonują się do oferty firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie produktów marki Microbe – Lift.

Filozofia Dostarczając bezpieczne, naturalne produkty, pozwalają klientom być również dobrymi strażnikami środowiska, tak aby było ono odpowiednie dla dzieci i wnuków. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców produktów bakteryjnych, MICROBE-LIFT produkuje własne bakterie, dzięki czemu można być pewnym, że wszystko jest w 100% bezpieczne i skuteczne.

Komentarze

Napisz swoją opinię

MICROBE-LIFT Bio-Pure NO3 PO4 Pellets 175g Redukuje związki azotu i fosforu

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii