Microbe-lift Bio-Pure NO3 PO4 Pellets 175g Redukuje związki azotu i fosforu w akwariach morskich
ML298

Czas wysyłki: 1-3 dni


Microbe-lift Bio-Pure NO3 PO4 Pellets 175g Redukuje związki azotu i fosforu w akwariach morskich

Bio-Pure to unikalny materiał filtracyjne do filtrów przepływowych stosowany w celu redukcji związków azotu i fosforu w akwariach morskich. Jest szybki, bezpieczny, wydajny i łatwy w użyciu.
Bio-Pure zapewnia idealne warunki do rozmnażania i kolonizacji pożytecznych bakterii. Stanowi źródło organicznego węgla, które wspiera zwiększenie populacji bakterii i przyśpiesza rozkład niepożądanych substancji. Azotany i fosforany są zazwyczaj obecnie w materii organicznej, która może być usuwana z akwarium poprzez proces odpieniania.
Bio-Pure składa się z biodegradowalnych polimerów, a ich dostępność biologiczna wynosi około 98%.

Stosowanie:

 • Dodaj 20-50ml produktu na każde 100l wody akwariowej
 • Umieść produkt w specjalnie do tego celu przeznaczonym filtrze lub reaktorze
 • Dawka może być stopniowo zwiększana do osiągnięcia maksymalnie 100ml na 100l wody akwariowej

Wskazówki:

 • Przy stężeniu fosforanów <0,1mg/l, użyj maksymalnie 50ml preparatu na 100l wody akwariowej
 • Przy stężeniu fosforanów >0,1mg/l, użyj maksymalnie 100ml preparatu na 100l wody akwariowej
 • Namocz produkt przed użyciem w wodzie osmotycznej przez 24h
 • Po zastosowaniu produktu może nastąpić chwilowe zmętnienie wody co jest normalnym zjawiskiem i zanika samoistnie w ciągu kilku dni
 • Odpianiacz powinien być nastawiony na maksymalną wydajność oraz być usytuowany w sąsiedztwie reaktora lub filtra przepływowego
 • Dla najlepszych rezultatów zastosuj reaktor Arka Core Bio-Pellet Reactor
 • Pozytywne rezultaty stosowania produktu powinny być widocznie po około 7-14 dniach

Instrukcje:

 • Produkt nie przeznaczony dla zwierząt i organizmów przeznaczonych do konsumpcji
 • Przechowywać z dala od dzieci

UWAGA! Nie używaj w połączeniu z innymi środkami leczniczymi. Nie stosuj równocześnie ze środkami anty-glonowymi oraz opartymi na miedzi.

O firmie MICROBE-LIFT 


Firma MICROBE-LIFT Jest najbardziej renomowaną firmą akwarystyczną w Stanach Zjednoczonych, zdobyła wiele cennych nagród za produkty akwarystyczne i pracują w niej specjaliści, chemicy, biolodzy o kilkudziesięcioletnim stażu. W ofercie sklepu mamy wiele produktów tej firmy.

W 1976 roku Laboratoria Ekologiczne rozpoczęły produkcję MICROBE-LIFT, jedynej w swoim rodzaju receptury do szerokiego spektrum zastosowań w rolnictwie, przemyśle i oczyszczalniach ścieków.

Stało się jasne, że po drobnych poprawkach to, co te preparaty bakteryjne robią na dużą skalę do użytku komercyjnego, może być również cenne w zastosowaniach na mniejszą skalę, takich jak akwarystyka, ozdobne stawy i ogrody wodne. Dlatego w 1998 roku rozpoczęła pakowanie MICROBE-LIFT dla indywidualnego konsumenta. Teraz ten komercyjny produkt rozwiązuje jeszcze szerszy zakres problemów środowiskowych.

Obecnie produkty MICROBE-LIFT są najbardziej poszukiwanymi produktami pod względem jakości wody, klarowności i ogólnej konserwacji akwarium, oczka wodnego i stawu. 


Naturalne, przyjazne dla Ziemi produkty

Produkty MICROBE-LIFT oczyszczają środowisko, pozbywając się zanieczyszczeń w naturalny sposób, rozkładając je na podstawowe pierwiastki i zawracając do biosfery.

Produkty MICROBE-LIFT są również biodegradowalne i nietoksyczne, można ich bezpiecznie używać w pobliżu ludzi, zwierząt domowych i dzikich. To naprawdę jedne z najbardziej przyjaznych dla środowiska dostępnych produktów.

Laboratoria ekologiczne korzystają z zewnętrznych laboratoriów badawczych do niezależnej analizy produktów. Testowanie i monitorowanie produktów jest przeprowadzane regularnie jako ważna część procesu kontroli jakości i troski o zapewnienie jakości.


Filozofia

Dostarczając bezpieczne, naturalne produkty, pozwalają klientom być również dobrymi strażnikami środowiska, tak aby było ono odpowiednie dla dzieci i wnuków. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców produktów bakteryjnych, MICROBE-LIFT produkuje własne bakterie, dzięki czemu można być pewnym, że wszystko jest w 100% bezpieczne i skuteczne. 

Komentarze

Napisz swoją opinię

Microbe-lift Bio-Pure NO3 PO4 Pellets 175g Redukuje związki azotu i fosforu

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii