Postaw na jakość!
Internetowy sklep akwarystyczny
zaprasza na zakupy

Bodźcem do powstania firmy PLANTICA, obecnej na rynku od ponad 10 lat, była akwarystyka, a konkretnie nasza pasja do niej. Zdobywaną przez lata wiedzą postanowiliśmy przełożyć na usługi, z których mogą Państwo skorzystać za pośrednictwem naszych sklepów – online i stacjonarnego. Korzystając z naszych usług otrzymujecie Państwo fachowe wsparcie, specjalistyczne doradztwo oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych ze skompletowaniem sprzętu i prowadzeniem akwarium.

Nasz akwarystyczny sklep internetowy – plantica.pl to miejsce,
w którym mogą Państwo zrobić zakupy każdego dnia, 24 godziny na dobę.

Bogaty asortyment składający się z ponad 10000 produktów dostępny jest w jednych z najniższych cen na rynku. Dla nas najważniejszy jest Klient i to w zgodzie z Jego wymaganiami przygotowujemy ofertę, pozwalając Mu znaleźć wszystko czego potrzebuje w jednym miejscu. Doskonały kontakt mailowy i telefoniczny, możliwość monitoringu złożonego zamówienia i wysyłka w zaledwie 24 godziny to cechy, które przemawiają na naszą korzyść, wpływając pozytywnie na Klientów z którymi współpracujemy.

Nasze sklepy akwarystyczne – stacjonarny we Wrocławiu i internetowy – to bogactwo wyboru, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego i doświadczonego akwarystę. Życzymy udanych zakupów!

Odpowiednio zaprojektowany zbiornik i postawiony w odpowiednim miejscu nie tylko upiększa nasze biuro czy mieszkanie, lecz również uspokaja i działa na nas kojąco.

subskrybuj.png
spacer.png