Akwarystyka słodkowodna

Akwarystyka słodkowodna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 1 663,00 zł

Marka

Marka

Pozostałe

38 produktów

Wyświetlono 1-24 z 38 produktów
Aktywne filtry

Pułapka na ślimaki – praktyczne rozwiązanie dla skutecznej pielęgnacji akwarium

Pułapka na ślimaki akwariowe pozwala na ograniczanie rozmnażania się tych uciążliwych mięczaków w warunkach naszego akwarium. Pułapki tego typu wabią ślimaki za pomocą odpowiednio przygotowanej przynęty. Natomiast ucieczka zwabionego ślimaka zostaje uniemożliwiona przez specjalne pręty. Pułapka na ślimaki wykorzystywana w akwarium jest w pełni bezpieczna dla ryb – pręty zatrzymujące ślimaki podlegają bowiem regulacji, nie zatrzymując w ten sposób ryb. Tego typu pułapka na ślimaki to często także rozwiązanie, które z powodzeniem można wykorzystywać w łapaniu robaków w akwariach morskich.

Pułapka na ślimaki to nie wszystko. Proponujemy wiele innych akcesoriów przydatnych w pielęgnacji akwarium

Elektroniczny miernik poziomu pH wody to jedna z propozycji w naszej ofercie doskonale nadająca się do skutecznej i wygodnej pielęgnacji akwarium. Dzięki jego zastosowaniu, można w prosty, szybki, ale i niezwykle dokładny sposób dokonywać niezbędnych pomiarów. Takie rozwiązanie docenią z pewnością wszyscy miłośnicy akwarystyki.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą akcesoriów i elementów wyposażenia, niezbędnych na co dzień w profesjonalnej akwarystyce.