Zamów Kartę podarunkową

  

Akwarystyka słodkowodna

Akwarystyka słodkowodna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 774,00 zł - 1 072,00 zł

Zestaw akwariowy Juwel Primo

Odkryj piękno podwodnego świata z naszymi zestawami akwariowymi Juwel Primo dostępnymi na Plantica.pl. Te zestawy to idealne rozwiązanie dla zarówno początkujących jak i zaawansowanych akwarystów. Są łatwe do zestawienia, eleganckie i funkcjonalne. Każdy zestaw Juwel Primo zawiera akwarium, oświetlenie LED, filtr i grzałkę. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, nasze akwaria zapewniają doskonałe warunki dla ryb i roślin. Przygotuj się na fascynującą podróż do podwodnego świata z zestawami akwariowymi Juwel Primo. Dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Szeroki wybór na stronie Plantica.pl, sprawdź już teraz!

Aktywne filtry

Początek przygody z akwarystyką.

Początek przygody z akwarium w domy na ogół przybiera ten sam, lub bardzo podobny scenariusz. Ktoś z nas miał trochę wolnego czasu, miejsca i gotówki, na tyle, aby zająć i zainteresować się w życiu czymś nowym, nabyć nowe hobby. Dużo częściej jednak jest tak, iż pierwszą iskrę dają nam nasze dzieci. To one najczęściej domagają się pojawienia się pupila w naszych mieszkaniach, i to wtedy właśnie wybór pada na pierwsze akwarium.

Obecność takiego zbiornika niesie ze sobą wiele korzyści. Posiadanie akwarium uczy dzieci sumienności. Akwarium wymaga również zaangażowania, troski, cierpliwości i co najważniejsze odpowiedzialności i oddania. Wszak mieszkańcy naszego zbiornika to żywe organizmy, za które wzięliśmy odpowiedzialność. Naszym obowiązkiem jest zostać jak najlepszymi ich opiekunami. Zatem, jak łatwo zauważyć, zestaw akwariowy to świetna okazja ku temu, aby wyrobić w naszych pociechach jakże pożądane i kluczowe cechy charakteru.

Obecność zbiornika w domu nadaje mu też niepowtarzalny charakter. Dodaje nieco innego światła do naszych czterech kątów, i jesteśmy niemal pewni, że stanie się jedną z głównych atrakcji naszego mieszkania.

Pierwszy zestaw akwariowy - Juwel Primo.

Kiedy decyzja zapadła, iż w naszych domach pojawi się zestaw akwariowy, warto poświęcić trochę czasu i wybrać zestaw najlepiej odpowiadający naszym potrzebom.

Kluczowych jest kilka cech, które wyróżniają dobry zestaw akwariowy od konkurencji. Oczywiście, najlepiej aby wybrany zestaw spełniał jak najwięcej spośród wyszukiwanych przez nas kryteriów.

Pierwsza to dobry, sprawdzony producent, o nienagannej reputacji wśród użytkowników. Marka Juwel to firma o wieloletniej tradycji, i takim samym doświadczeniu w produkcji akwariów, zestawów akwariowych i akcesoriów.

Druga kwestia to możliwość wymiany akcesoriów i dokupienia innych elementów, aby nasz zestaw akwariowy lepiej spełniał nasze wymagania., kiedy w formie podstawowej nie został do końca wyposażony tak jakbyśmy tego chcieli.

Dostępność szafki pod nasz zestaw to kolejna kwestia, która wymaga sprawdzenia. Nie każdy komercyjny, nieakwarystyczny mebel nadaje się jako podstawa pod nasz nowo nabyty zestaw.

Nie można pominąć również ceny. Jak wiadomo, w każdej dziedzinie znajdzie się producent, który oferuje 'cuda na kiju' w cenie nieosiągalnej dla każdego akwarysty. Ważne aby znaleźć zestaw akwariowy, który jest korzystanie skomponowany, a jego cena nie odstrasza przyszłego adepta akwarystyki.

W zestawie Juwel Primo znajdziemy każde z wyżej wymienionych kryteriów. Juwel Primo to sprawdzony producent, możliwość rozbudowy i wymiany części, a także dostępność dedykowanych szafek.

Juwel NovoLux LED - efektywne oświetlenie Twojego zestawu akwarium.

Zestaw Primo został wyposażony w nowoczesne oświetlenie LED. Seria Juwel NovoLux LED gwarantuje oświetlenie relatywnie dużej mocy, efektywności, wydłużonej żywotności, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej energooszczędności.

System filtracyjny w zestawie Juwel Primo.

W zestawach Juwel Primo znajdziemy również innowacyjny system filtracyjny. Woda, która przejdzie przez dołączony filtr charakteryzuje się wysoką czystością, przejrzystością i poziomem natlenienia. Pozwala

Dodatkowo filtry w zestawach Juwel Primo posiadają specjalną komorę przeznaczoną na grzałkę, a co za tym idzie, woda, która przejdzie przez ten filtr, jest już wodą nagrzaną do zadanej temperatury.

Grzałka Juwel AquaHeat - optymalna i stabilna temperatura dla mieszkańców Twojego akwarium.

Juwel Primo to również obecność Juwel AquaHeat. AquaHeat to grzałka z termostatem. Oznacza to, iż urządzenie samo utrzymuje zadaną przez nas temperaturę, którą ustawiamy na początku korzystania z urządzenia, lecz