Akwarystyka słodkowodna

Akwarystyka słodkowodna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 41,00 zł - 1 031,00 zł

Marka

Marka

Butle CO2 do akwarium

10 produktów

Wyświetlono 1-10 z 10 produktów
Aktywne filtry

Butle CO2 przeznaczone do akwarium to element wyposażenia zbiornika wodnego pozwalający na wytworzenie i dostarczenie wystarczającej ilości dwutlenku węgla, jaka niezbędna jest zwłaszcza w tzw. akwariach typu holenderskiego, a zatem z dużą ilością roślin, a stosunkowo nieliczną grupą zwierząt. W takim wypadku ryby nie są w stanie wytworzyć niezbędnej ilości CO2, stąd też konieczność zastosowania rozwiązania umożliwiającego ten proces. W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości butle znakomicie realizujące właśnie to zadanie.

Butle, jakie proponujemy, to certyfikowane produkty najwyższej jakości

Nasza oferta to między innymi nowe, dedykowane akwarystom butle CO2, wyprodukowane w taki sposób, aby nie tylko znakomicie spełniać swoje zadanie, ale także aby stanowić wyposażenie wygodne w użytkowaniu i przechowywaniu. Proponowane przez nas butle wyposażone zostały w nowoczesne zawory z bezpiecznikiem, mają szary kolor, a zatem zgodny z polskimi i europejskimi normami w tym zakresie, posiadają europejską certyfikacje i dziesięcioletnią legalizację. Wybór tego typu rozwiązania to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu i łatwości użytkowania, a także skuteczności, nawet w długim okresie stosowania.

Butle CO2 w każdym przypadku powinny pochodzić ze sprawdzonych źródeł, posiadać stosowne certyfikaty i być produktem nie tylko efektywnym, ale i bezpiecznym. Dlatego asortyment przez nas oferowany to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa, którą docenią z pewnością wszyscy akwaryści stawiający na rozwiązania najwyższej jakości.