Akwarystyka słodkowodna

Akwarystyka słodkowodna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 32,00 zł - 672,00 zł

Marka

Marka

Tła strukturalne 3D

128 produktów

Wyświetlono 1-24 z 128 produktów
Aktywne filtry

Tło strukturalne to szczególny rodzaj dekoracji akwarium. Nadaje mu zupełnie nowego, szalenie efektownego charakteru. Jeśli oczekujemy, że nasze akwarium będzie nie tylko wyrazem realizacji pasji, ale także oryginalną ozdobą wnętrza, tło strukturalne zdecydowanie powinno znaleźć się na liście naszych zakupów.

Tło strukturalne, jako element wykończeniowy akwarium stanowi jednocześnie jego wyjątkową dekorację. Oryginalny, atrakcyjny design każdego tła doskonale imituje np. strukturę naturalnego klifu, podwodne skały, czy też korzenie, jednocześnie perfekcyjnie podkreślając głębię kolorów roślin i ryb akwariowych. Poza tym tła występują najczęściej w dwóch wersjach kolorystycznych - ciemnej i jasnej - dzięki czemu łatwo dobrać konkretne rozwiązanie do kolorów ryb i roślin w akwarium, a także całej aranżacji wnętrza.

Każde proponowane przez nas tło strukturalne to poza walorami estetycznymi, także walory praktyczne. Chodzi tutaj przede wszystkim o łatwość i bezpieczeństwo montażu oraz prostotę w dopasowaniu tła do danego zbiornika. Sprawdź nasze propozycje. Z pewnością wybierzesz tło idealnie odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

Tło strukturalne do akwarium - tylko najlepsze rozwiązania

Tła 3D, jakie proponujemy w naszej ofercie, wykonane są ze specjalnego, trwałego, a jednocześnie lekkiego materiału (tworzywa sztucznego), gwarantującego, że struktura oraz wyraziste kolory tła nie zmienią się wraz z upływem lat. Każde tło jest dodatkowo zabezpieczone specjalnym lakierem, w pełni bezpiecznym i nietoksycznym dla ryb, roślin oraz innych żywych organizmów wodnych. Na brzegach tła umieszczone zostały gąbki zabezpieczające, co zapewnia idealne przyleganie tła do szyby i skutecznie chroni przed przedostawaniem się za tło ryb. Co jeszcze możemy dodać na temat każdego tła strukturalnego do akwarium, które znajduje się w naszej ofercie? Otóż wybierają tło strukturalne 3D pamiętaj, że:

  • tło będzie miało wymiary nieco mniejsze od wymiarów Twojego akwarium, dzięki czemu będzie pasowało do zbiornika,
  • możesz także wybrać wariant z możliwością samodzielnego przycięcia (tła z perforacją są łatwe do docięcia na dowolny wymiar i łatwe do dopasowania do każdego zbiornika),
  • tło strukturalne nie wpływa na jakość wody w akwarium,
  • montaż tła najlepiej rozpocząć od strony filtra (należy przy tym uważać, aby nie zakryć wylotów filtra),
  • po montażu tła zaleca się montaż dekoracyjnych osłon filtra,
  • całość aranżacji warto uzupełnić o inne elementy dekoracyjne przeznaczone do akwarium, np. skały,
  • wszystkie proponowane przez nas rozwiązania to asortyment najwyższej jakości dostarczany przez renomowanych producentów.