Akwarystyka słodkowodna

Akwarystyka słodkowodna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 22,00 zł

Rośliny InVitro

56 produktów

Wyświetlono 1-24 z 56 produktów
Aktywne filtry

Rośliny akwariowe In–Vitro

Rośliny In-Vitro dedykowane są profesjonalnym hodowlom akwarystycznym. Pochodzą głównie z upraw laboratoryjnych realizowanych na rynku europejskim. Rośliny In–Vitro wyróżnia przede wszystkim znakomita kondycja i wyjątkowe walory estetyczne, co gwarantuje zarówno imponujący efekt wizualny, jak i długą żywotność roślin będących prawdziwą ozdobą każdego akwarium. Decydując się na proponowane przez nas rośliny akwariowe In – Vitro, wybierają Państwo pewność, że zamówienie dotrze do Państwa w znakomitej formie, a uzyskany efekt będzie ze wszystkich miar satysfakcjonujący.

Rośliny In–Vitro – wprost z laboratorium do Twojego akwarium

Rośliny akwariowe In–Vitro zachowują znakomitą kondycję podczas transportu oraz wyróżniają się imponującą wytrzymałością dzięki umieszczeniu korzeni roślin w specjalistycznym żelu, pozwalającym zatrzymać optymalną wilgotność i dostarczyć roślinom wszystkich potrzebnych im do życia substancji odżywczych. Co wyróżnia rośliny akwariowe In – Vitro? Z pewnością warto tu wspomnieć o tym, że:

  • rośliny In–Vitro są wolne od glonów i ślimaków,
  • rośliny te są zdrowe, wolne od wszelkich chorób i docierają do Klienta zawsze w znakomitej kondycji,
  • proponowane rozwiązanie umożliwia uzyskanie w stosunkowo krótkim czasie całkiem imponującej hodowli roślin,
  • rośliny mogą pozostać w kubku, w jakim zostają dostarczone, przez czas do 1 miesiąca.

Rozwiązanie, jakim są rośliny akwariowe to znakomita propozycja dla każdego akwarysty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!