Zamów Kartę podarunkową

  

Akwarystyka słodkowodna

Akwarystyka słodkowodna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 396,00 zł - 816,00 zł

Zestawy akwariowe Tetra

Zestawy akwariowe Tetra AquaArt są to gotowe produkty, które składają się z akwarium, którego krawędzie są szlifowane i bezpieczne dla posiadaczy. Szkło i jego grubości dopasowane są do pojemności samego zbiornika. Dodatkowo w zestawie znajduje się pokrywa, z bardzo odpornego i estetycznego tworzywa, z oświetleniem LED lub świetlówką fluorescencyjną.

Aktywne filtry

Gotowy zestaw akwariowy.

Kiedy planujemy wstąpić do podwodnego świata poprzez akwarium, okazuje się, iż początkowo nie posiadamy informacji niezbędnych do jego założenia. Nie wiemy, czym kierować się przy wyborze odpowiedniego produktu firmy Tetra. Jaki wybrać filtr, oświetlenie, czy jaka pokrywa będzie pasowała na nasze szkło. Nie mamy także pojęcia, jaka powinna być idealna pojemność naszego akwarium aby ryby czuły się komfortowo, a rośliny rosły swobodnie. Możemy w tym celu zwrócić się o pomoc do naszego sklepu – plantica.pl, z zapytaniem, aby udzielić Państwu pomocnych informacji na temat ryb, roślin i sposobach ich pielęgnacji. Zacząć należy od tego, które kategorie akwarystyki interesują nas najbardziej, a że jest to temat wyjątkowo rozległy, może nam to zająć trochę czasu. Bardziej doświadczeni akwaryści okażą się znaczącą pomocą dla nas, kiedy my stawiamy pierwsze kroki. Łatwiej nam będzie wtedy wybrać, które gatunki ryb i roślin interesują nas najbardziej. Inny rodzaj ułatwienia to gotowe zestawy akwarystyczne - choćby seria Tetra AquaArt.

Zestaw akwariowy Tetra AquaArt – czym i dla kogo są?

Zestawy akwariowe Tetra AquaArt są czymś na zasadzie produktu kompletnego. Zostały tak skomponowane przez firmę Tetra aby ułatwić młodym hodowcom ryb i roślin akwariowych ich pierwsze kroki w tym hobby. Zafascynowani pięknem podwodnego świata, warto abyśmy w swoich początkach zaufali ekspertom z danej dziedziny. Tak właśnie jest w przypadku firmy Tetra i jej produktów. Nie inaczej jest w kategorii zestawów z serii Tetra AquaArt. Jest to zestaw akwariowy, który powinien swym wyposażeniem zaspokoić wymagania podstawowych gatunków ryb i roślin. Jako osoby dopiero zaznajamiające się z akwarystyką, na pewno nie będziemy decydować się na wymagające gatunki, których potrzeb nie możemy spełnić. Dlatego należy pamiętać, iż zestaw Tetra AquaArt jest produktem z kategorii podstawowych. Skomponowany tak, aby pozwolić nam na zebranie niezbędnych informacji i doświadczenia, zanim będziemy chcieli akwarystycznie pójść dalej.

Dlaczego akwarium Tetra AquaArt?

Tetra to producent z wieloletnim doświadczeniem, którego oferty nie sposób opisać w kilku słowach, gdyż kategorie i mnogość produktów są poza możliwościami tego artykułu. Od blisko 70 już lat zaopatruje nas w wysokiej jakości akwaria i zestawy, których kształt jest idealnie dopracowany, z pięknie wykończonego szkła, których pojemności wahają się od 20 do 60 litrów. Dalej są to: zestaw akwariowy, lampy LED, pokrywy z oświetleniem, filtry, pompki napowietrzające, grzałka z termostatem, preparaty i pokarmy akwarystyczne. Są to produkty z niemal każdej kategorii akwarystyki, więc wybór produktów jest ogromny. Gotowe zestawy akwariowe z akwarium, z serii Tetra AquaArt dzięki wysokiej jakości wykonania są idealnym uzupełnieniem wystroju wnętrza współczesnego domu. Niewielki kawałek szkła potrafi znacząco odmienić i ożywić odbiór pomieszczeń w naszym mieszkaniu. Widok majestatycznie pływających ryb i bujne rośliny jest czymś co pozwoli nam się odprężyć po ciężkim dniu pracy. Jakość produktów użytych w zestaw akwariowy Tetra AquaArt są naprawdę wysokiej jakości. Wykończenie nie zostawia pola do uwag. Jak sama nazwa wskazuje – AquaArt – jest to kawałek podwodnego świata, podwodnej sztuki, której zadaniem jest dodać uroku pomieszczeniu, w którym znajduje się akwarium.

Zestawy akwariowe tetra wyróżniają się oświetleniem led.

Rozróżniamy oświetlenie w postaci T5 i LED. Różnice występujące pomiędzy oświetleniem w postaci T5 a LED przemawiają na korzyść produktów LED. Pokrywa z oświetleniem wykonanym w technologii LED jest obecnie najbardziej popularnym źródłem światła w akwarium. Jest oświetleniem o bardzo wysokiej skuteczności świetlnej. Wyjątkowo wysoka jest również żywotność jaką charakteryzuje się oświetlenie LED. Sięga aż 50 000 godzin. Następnym elementem jest filtr, którego wydajność również jest dobrana adekwatnie do objętości akwarium. To właśnie filtr, jego rodzaj i rozmiar w dużej mierze decydują o kondycji naszego akwarium, jak i zdrowia jego podopiecznych. Producent, w tym przypadku Tetra, zadbał już o to, aby jego rodzaj był dopasowany pod akwaria Tetra AquaArt. Ostatnimi z produktów technicznych, które znajdują się w niektórych zestawach z akwarium, są grzałki. Dołączone grzałki posiadają termostat. Dzięki jego obecności możemy ustawić żądaną temperaturę w akwarium, wedle naszych potrzeb. Jej zadaniem jest utrzymanie stałej, wybranej przez nas temperatury, ani za wysokiej, ani za niskiej. Jednej konkretnej. Rozpoczęcie wyszukiwania danej wartości w stopniach Celsjusza odbywa się poprzez pokrętło na górze grzałki. W tym celu wystarczy przekręcić nim w interesującym nas kierunku i ustawiać temperaturę według potrzeb. Dzięki temu każdy rodzaj ryb będzie miał zapewnione stabilne warunki temperaturowe. W odróżnieniu od innych producentów, wiele spośród zestawów Tetra AquaArt posiada tzw. oświetlenie nocne, które pozwala na obserwację ryb nocą. Co bardzo ważne, zestawy Tetra AquaArt posiadają niemieckie, mocno wygórowane, certyfikaty bezpieczeństwa, które gwarantują bezpieczeństwo podczas obcowania produktami firmy Tetra.

Pierwszy zestaw akwariowy – zakup.

Jeśli jesteśmy osobami, które mieszkają z innymi współlokatorami w domu, powinniśmy zacząć od posiadania zgody na zestaw akwariowy w naszym lokum. Akwaria to duża odpowiedzialność i obowiązek, który odpłaci nam widokiem pięknego akwarium. Jeśli etap wyszukiwania wiedzy mamy już za sobą, czas na pierwsze zamówienie. Jeśli jednak posiadamy pewne wątpliwości, pamiętajmy, iż pracownicy naszego sklepu zawsze służą pomocą czy chodzi o zbiornik, pokarm czy samo zamówienie. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Sami chcemy, aby zakup akwarium był łatwiejszy i stał się przyjemnością, a nie obowiązkiem. Należy tutaj zaznaczyć, iż cena niekoniecznie jest najlepszym kryterium wyboru. Czasem bywa tak, iż kiedy to cena kupuje za nas, to właśnie nam przyjdzie zapłacić dwa razy. Jako sklep staramy się dołożyć wszelkich starań aby do naszej oferty trafiały produkty zaspokajające potrzeby każdego klienta, aby wszystkie kategorie mogły dostarczyć zarówno produktów podstawowych jak i profesjonalnych. Bez znaczenia, czy są to filtry, zestawy z oświetleniem LED, przyssawki czy akwarium. Często dostajemy pytania: a jak wygląda dostawa takiego akwarium. Czy tak dostawa jest bezpieczna dla szkła. Czy podczas dostawy pokrywa nie ulegnie uszkodzeniu? Nie ma z tym najmniejszego problemu. Dostawa zestawów z akwarium Tetra AquaArt nie nastręcza innych problemów w porównaniu ze standardowymi przesyłkami. Poza tym, chcemy zaznaczyć, iż taka dostawa jest w pełni ubezpieczona. Nawet gdyby zamówienie uległo uszkodzeniu, Państwa pieniądze wrócą, albo w postaci gotówki, albo nowego zestawy akwariowego.