Akwarystyka słodkowodna

Akwarystyka słodkowodna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 50,00 zł - 19 900,00 zł

Akwaria Optiwhite

99 produktów

Wyświetlono 1-24 z 99 produktów
Aktywne filtry

Pierwszym działaniem przy rozpoczęciu przygody z akwarystyką jest zakup odpowiedniego zbiornika. Często pierwsze akwarium jest małe lub średnie, potem potrzeby systematycznie rosną i stawia się na coraz większe litraże. W obu przypadkach warto wybrać akwarium Optiwhite zestaw, za którym przemawia atrakcyjna cena, wytrzymałość, a także duże walory dekoracyjne. Dzięki niemu aranżacja wygląda bardziej naturalnie a jednocześnie spektakularnie.

Akwarium ze szkła Optiwhite – czym różni się od innych?

Zestawy akwariowe Optiwhite pozwalają na tworzenie efektowniejszych aranżacji w porównaniu z innymi szklanymi zbiornikami. Nie mają zielonkawego odcienia typowego dla szkła. Szkło Optiwhite jest bardziej przezroczyste, co daje dobry efekt przestrzenny, zwiększa naturalność i sprawia wrażenie, że szyba... nie istnieje. W szczególności dotyczy to OPTIWHITE PILKINGTON. Dzięki temu oglądanie podwodnego świata, ryb czy krewetek sprawia jeszcze więcej frajdy. FULL OPTIWHITE ma grubsze szyby, a przy silnym oświetleniu daje efekt „podświetlanych” krawędzi. Akwaria Optiwhite nie posiadają żadnych wycieków silikonowych. Cechuje je wysoka jakość i estetyka. Szkło Optiwhite posiada polerowane i frezowane krawędzie.

Jak wybierać i gdzie kupić akwarium Optiwhite?

Zazwyczaj pierwszym kryterium wyboru jest pojemność akwarium. Szczególną popularnością u początkujących akwarystów cieszą się zbiorniki małe i średnie. Wiele osób sądzi, że są łatwiejsze w utrzymaniu. W rzeczywistości jest wręcz przeciwnie, takie akwaria wymagają częstszej pielęgnacji (np. podmiany wody). Oczywiście trzeba uwzględnić posiadaną przestrzeń w pomieszczeniu. Akwaria Optiwhite mają różne rozmiary, można także postawić na nieszablonowe, np. na zamówienie. Siedzibą producenta akwarium Optiwhite jest Wrocław, ale pożądane modele uda się kupić z dowolnego miejsca w Polsce poprzez nasz sklep internetowy.

Akwarium Optiwhite pozwala znacznie zwiększyć atrakcyjność aranżacji a jednocześnie ma dobre parametry techniczne dzięki którym jest wytrzymałe i w pełni bezpieczne.