Zamów Kartę podarunkową

  

Akwarystyka słodkowodna

Akwarystyka słodkowodna

Sprzedaż akwariów małych i dużych

Każde, duże akwarium czy małe akwarium przed wysyłką jest sprawdzane. W swojej ofercie posiadamy zbiorniki z szyby Optiwhite oraz Float. Sprzedaż akwariów to bardzo odpowiedzialna rola. Jako nieliczni na rynku oferujemy klientom 5- letnią gwarancję. W razie potrzeby gwarantujemy dojazd do klienta i wymianę akwarium na nowe.

1237 produktów

Wyświetlono 1-24 z 1237 produktów

Aktywne filtry

Sprzedaż akwariów małych i dużych w sklepie Plantica. 

Sklep akwarystyczny Plantica powstał z myślą o klientach poszukujących specjalistycznych produktów do akwariów. Dobrze wiemy, że tylko najlepszy towar gwarantuję pełną satysfakcję z jego użytkowania. Sklep akwarystyczny plantica.pl sprzedażą akwariów zajmuje się od kilkunastu lat. Akwarystyka to dziedzina, której poświęcamy się od lat. Daje nam to dużą przewagę i pewność siebie. Wiedzę opieramy na przykładzie własnych doświadczeń z akwarystyką, która jest naszym hobby. Akwarystyka to nasza pasja. Najważniejszą cechą, którą kierujemy się przy wyborze akwarium dla klienta jest jakość. Akwarystyka = jakość.

Akwarium na każdy wymiar- małe akwarium, duże akwarium, zestawy akwarystyczne

Dla bardziej wymagających akwarystów wykonujemy akwaria na dowolny wymiar. Cena akwarium ustalana jest indywidualnie po przedstawieniu profesjonalnej oferty.

Co zrobić, żeby uzyskać wycenę? Na stronie plantica.pl wybierz kategorie produkty na wymiar lub wyślij maila zatytułowanego: akwarium cena. W mailu prosimy zawrzeć potrzebne informacje. Między innymi wymiary akwaria. Jeśli nie jesteś zdecydowany na konkretne wymiary czy grubość szyby, nie ma się czym martwić. Wyceniając zbiornik, który ma służyć jako akwarium z rybkami (np. gupiki) czy też terrarium dla innych zwierząt dobieramy grubość szyby, która będzie odpowiednia, tak by akwarium nie rozszczelniło się przez wiele lat. Akwaria wykonujemy również z połączenia obu szyb. Dla przykładu akwarium, które będzie ustawione w rogu pokoju widoczną ma tylko przednią i prawą, boczną szybę. Możemy więc wykonać akwarium z szybami optiwhite, które widać, a pozostałe zrobić zaś z floata. Cena takiego mixu bywa nawet o połowę tańsza! Sprzedaż akwariów na wymiar odbywa się w ciągu 7-14 dni od zaksięgowania wpłaty (zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie oraz do ewentualnych negocjacji). 

Zbiorniki pod akwaria morskie. Akwarystyka morska.

Akwarystyka morska jest równie popularna co akwarystka słodkowodna. W swojej ofercie posiadamy akwaria z sumpami. Każdy zbiornik posiada otwory niezbędne dla instalacji przewodów oraz rur pvc. W cenie zbiornika otrzymują Państwo wklejony komin wewnętrzny wraz z grzebieniem. Małe akwarium, możemy wyposażyć w pudełko przelewowe. Istnieje możliwość wykonania szyb z czarnego szkła. Jeśli jesteś zainteresowany ceną takiego akwarium - zapraszamy do kontaktu- jesteśmy otwarci na próby negocjacji. Akwaria morskie wykonane są z transparentnego silikonu. Oprócz zbiorników, które Państwu proponujemy, wybierając kategorie akwaria morskie znajdziecie na naszej stronie także filtry, odpieniacze i lampy dopasowane do gatunków ryb hodowanych w zbiorniku. 

Co wpływa na cenę akwarium? 

Cena akwarium, zależy przede wszystkim od pojemności zbiornika oraz grubości szkła. Wpływ na cenę ma też rodzaj silikonu. Do wyboru mamy silikon przeźroczysty bądź czarny. Tańszą opcją jest silikon czarny. Jednak nie należy używać go do zbiorników optiwhite, gdyż psuje cały wizualny efekt. Cena zależy również od tego czy zbiornik posiada wzmocnienia oraz szlifowane, polerowane krawędzie. Przy akwariach, które mają duże wymiary, powyżej 200 cm, cena akwaria wzrasta ze względu na dojazd do klienta. Konieczne jest sklejenie tak dużego zbiornika na miejscu. Mimo, że cena zbiornika klejonego na miejscu jest wyższa, klient ma gwarancję solidnie zrobionego akwarium. Nie ma też opcji by zbiornik uszkodził się w transporcie, dlatego najlepszym wyborem kupując duże akwarium, gdzie pojemność jest spora, to sklejanie akwarium na miejscu u klienta. Akwarystyka nie jest tanią pasją, ale obserwacja naszego akwarium daje nam wiele satysfakcji.

Akwaria pakowane są bardzo solidnie. Następnym plusem jest fakt, że nie trzeba dźwigać tego zbiornika w kilka osób. Łatwiej jest przenieść szyby osobno. Sprzedaż akwariów, zwłaszcza dużych odbywa się po wcześniejszej wpłacie zadatku. Cena małego akwarium jest niższa, ponieważ wykonanie go jest łatwiejsze. Wszystkie zbiorniki poniżej 100 cm długości mamy dostępne " od ręki ". 

Jaka jest różnica między szkłem optwihite, a float? Kategorie jakimi należy się kierować wybierając akwaria.

Podstawową różnicą jest ilość żelaza zawarta w szkle użytego do produkcji akwarium. Cena akwarium optiwhite jest średnio dwukrotnie wyższa. Wiążę się to z większymi trudnościami w produkcji. Szkło optiwhite jest również bardziej delikatne. Zaleca się więc sprzedaż akwariów optiwhite z grubszej szyby niż float. Małe akwarium, wykonane z szyby optiwhite jest idealną ozdobą biurka. Im grubsza użyta jest szyba do zrobienia akwarium, tym lepszy jest uzyskany efekt. Patrząc na zbiornik mamy wrażenie, że woda utrzymuje się w powietrzu dzięki czemu duże i małe ryby oraz rośliny wraz z wyposażeniem wydają się jeszcze piękniejsze. Cena zbiornika optiwhite jest wyższa, jednak moim zdaniem polecam zainwestować w to rozwiązanie. Nie skupiamy się na szybie, tylko od razu widzimy podłoże, rybki, rośliny. Zalecamy by kupując nawet małe akwarium bez pokrywy wybrać właśnie szkło optiwhite. Dzięki temu uzyskamy niesamowity efekt " wody trzymającej się w powietrzu". Kategorie jakimi należy się kierować przy wyborze akwarium to jakość wykonania, ilość użytego silikonu. Akwaria optiwhite są droższe niż gotowe zestawy jednak lepiej się prezentują. Akwarystyka jest niezwykle piękną pasją. Mając w domu obojętnie czy to duże czy małe akwaria, zawsze przeczytaj jaki pokarm będzie odpowiedni dla twoich ryb, jaki filtr (filtry mają różną wydajność) będzie odpowiedni do wielkości akwarium, jakie bakterie potrzebują twoje rybki.

Sprzedaż dużego i małego akwarium odbywa się również wysyłkowo. 

Dla klientów, którzy nie mieszkają we Wrocławiu mamy bardzo dobrą wiadomość. Akwaria i zestawy wysyłamy po całej Polsce. Cena wysyłki paletowej to 129,99 zł. Zdajemy sobie sprawę, że sprzedaż akwariów o długości powyżej 120 cm jest utrudniona. Waga takiego zbiornika często przekracza 70 kg. Firma kurierska, z której usług korzystamy gwarantuje wniesienie akwarium do domu. Małe akwarium wysyłane jest w kartonie. Cena wysyłki to jedyne 15 zł. Każda paczka z akwarium jest ubezpieczona. Sprzedaż akwariów odbywa się przez sklep internetowy www.plantica.pl Jeśli wartość twojego koszyka przekracza 500 zł dostawa jest zawsze darmowa, a droga jaką przesyłka przebywa może być przez państwa na bieżąco sprawdzana. Niezależnie od tego czy wybrałeś akwarium bądź akwaria. Wysyłamy każde, nawet małe akwarium. Akwaria pakowane są w podwójny karton oraz dużą ilość folii bąbelkowej czy styropianu. Bardzo rzadko zdarzają się uszkodzenia akwariów w transporcie. Akwaria to jednak szkło więc nieliczne uszkodzenia są możliwe. Po otrzymaniu zbitego zbiornika należy zrobić zdjęcia. Następnie prosimy o kontakt i ich przesłanie na biuro@plantica.pl. W ciągu 24h od otrzymania zgłoszenia wysyłamy do klienta nowe akwarium. 

Dlaczego warto wybrać sklep Plantica kupując zestawy akwarystyczne do hodowli rybek czy roślin? 

Akwarystyka, a co za tym idzie i sprzedaż akwariów, to coś na czym dobrze się znamy. Akwarystyka to nasza pasja. W naszym sklepie możesz liczyć na fachową poradę. Zawsze doradzimy jaki filtr wybrać, jaki pokarm będzie odpowiedni dla naszej ryby oraz jakich bakterii potrzebują nasze rybki. Stawiamy przede wszystkim na jakość produktów i perfekcyjne wykonanie. Sprzedawane przez nas akwaria posiadają wieloletnią gwarancję producenta. Ich stan jest zawsze jest idealny! Wybierz doświadczenie, wybierz nas, dla których akwarystyka nie ma tajemnic. Nie ryzykuj. Mamy konkurencyjne ceny i jesteśmy przychylnie nastawieni do negocjacji. Nawet małe akwarium możesz wykonać u nas z szyby optiwhite. Solidnie pakujemy akwaria, wszystkie przesyłki są ubezpieczone. W razie uszkodzeń nie pozostawiamy klienta samego. Jeśli zastanawiasz się jaka jest wizualna różnica między szybą opti, a float zapraszamy do naszej siedziby we Wrocławiu. W sklepie stacjonarnym mogą państwo sprawdzić małe akwarium wykonane z obu szyb i porównać ich wykonanie. Małe akwarium to mała różnica w cenie. Nie warto wybierać wiec zbiornika float. Małe akwarium mogą kupić Państwo na miejscu w sklepie. Pomożemy również dobrać do niego idealne oświetlenie, filtr i grzałkę. Nasz sklep jest dla doświadczonych jak i początkujących, chcących zacząć swoją przygodę z akwarystyką. Dysponujemy także dużym wyborem roślin akwariowych i specjalistycznych podłoży. To właśnie tu na miejscu w sklepie stacjonarnym zobaczą Państwo, że akwarystyka jest czymś co kochamy.

Zapraszamy więc do negocjacji i po zakup gotowego do uruchomienia i hodowli rybek czy roślin zestawu. Do zobaczenia w sklepie Plantica! W sklepie, gdzie akwarystyka to coś więcej niż hodowanie rybek dla ozdoby.