Akwarystyka słodkowodna

Akwarystyka słodkowodna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 11 979,00 zł

Marka

Marka

Sprzedaż akwariów małych i dużych

1204 produktów

Wyświetlono 1-24 z 1204 produktów

Aktywne filtry

Sprzedaż akwariów w sklepie Plantica

Sklep akwarystyczny Plantica powstał z myślą o klientach poszukujących specjalistycznych produktów do akwariów. Dobrze wiemy, że tylko najlepszy towar gwarantuję pełną satysfakcję z jego użytkowania. Sklep akwarystyczny plantica.pl sprzedażą akwariów zajmuje się od kilkunastu lat. Daje nam to dużą przewagę i pewność siebie. Wiedzę opieramy na przykładzie praktycznych doświadczeń. Najważniejszą cechą, którą kierujemy się przy wyborze akwarium dla klienta jest jakość. Każde, nawet małe akwarium przed wysyłką jest sprawdzane.  W swojej ofercie posiadamy zbiorniki z szyby optiwhite oraz float. Sprzedaż akwariów to bardzo odpowiedzialna rola. Jako nieliczni na rynku oferujemy klientom 5- letnią gwarancję. W razie potrzeby gwarantujemy dojazd do klienta i wymianę akwarium na nowe. Zdarza się to jednak niezwykle rzadko, ponieważ akwaria są produkowane przez specjalistów. 

Akwarium na każdy wymiar.

Dla bardziej wymagających klientów wykonujemy akwaria na dowolny wymiar. Akwarium cena ustalana jest indywidualnie po przedstawieniu profesjonalnej oferty. Co zrobić żeby uzyskać wycenę ? Na stronie plantica.pl wybierz kategorie produkty na wymiar lub wyślij maila zatytułowanego : akwarium cena. Prosimy też o podanie wymiarów. Jeśli nie jesteś zdecydowany na grubość szyby, nie ma się czym martwić. Wyceniając zbiornik dobieramy odpowiedniej grubości szybę, tak by akwarium nie rozszczelniło się przez wiele lat. Zbiorniki wykonujemy również z połączenia obu szyb. Dla przykładu akwarium, które będzie ustawione w rogu pokoju. Widać więc tylko przednią i prawą, boczną szybę. Możemy więc wykonać akwarium z widocznymi szybami optiwhite, pozostałe zrobić zaś z floata. Akwarium cena takiego mixu bywa nawet o połowę tańsza ! Sprzedaż akwariów na wymiar odbywa się w ciągu 7-14 dni od zaksięgowania wpłaty. 

Zbiorniki pod akwaria morskie

Dla akwarystów morskich w swojej ofercie posiadamy akwaria z sumpami. Każdy zbiornik posiada otwory niezbędne do instalacji przewodów oraz rur pvc. W cenie zbiornika otrzymują Państwo wklejony komin wewnętrzny wraz z grzebieniem. Małe akwarium, możemy wyposażyć w pudełko przelewowe. Istnieje możliwość wykonania szyb z czarnego szkła. Jeśli jesteś zainteresowany akwarium cena, zapraszamy do kontaktu. Akwaria morskie wykonane są z transparentnego silikonu. Oprócz zbiorników, które Państwu proponujemy wybierając kategorie akwaria morskie znajdziecie na naszej stronie także filtry, odpieniacze i lampy do swojego zbiornika. 

Co wpływa na cenę akwarium?

Akwarium cena, zależy przede wszystkim od wielkości zbiornika oraz grubości szkła. Wpływ na cenę ma też rodzaj silikonu. Do wyboru mamy silikon przeźroczysty bądź czarny. Tańszą opcją jest silikon czarny. Jednak nie należy używać go do zbiorników optiwhite, gdyż psuje cały efekt. Akwarium cena zależy również od tego czy zbiornik posiada wzmocnienia oraz szlifowane, polerowane krawędzie. Przy akwariach powyżej 200 cm, akwarium cena wzrasta ze względu na dojazd. Konieczne jest sklejenie tak dużego zbiornika na miejscu u klienta. Mimo, że akwarium cena zbiornika klejonego na miejscu jest wyższa. Klient ma gwarancję solidnie zrobionego akwarium. Nie ma też opcji by zbiornik uszkodził się w transporcie. Akwaria pakowane są bardzo solidnie.  Następnym plusem jest fakt, że nie trzeba dźwigać tego zbiornika w kilka osób. Łatwiej jest przenieść szyby osobno. Sprzedaż akwariów, zwłaszcza dużych odbywa się po wcześniejszej wpłacie zadatku. Małe akwarium jest dużo tańsze do wykonania. Wszystkie zbiorniki poniżej 100 cm długości mamy dostępne " od ręki ". 

Jaka jest różnica między szkłem optwihite, a float ? Kategorie jakimi należy się kierować wybierając akwaria.

Podstawową różnicą jest ilość żelaza zawarta w szkle użytego do produkcji akwarium. Akwarium cena optiwhite jest średnio dwukrotnie wyższa. Wiążę się to z większymi trudnościami w produkcji. Szkło optiwhite jest również bardziej delikatne. Zaleca się więc sprzedaż akwariów opti z grubszej szyby niż float. Małe akwarium, wykonane z szyby optiwhite jest idealną ozdobą biurka. Im grubsza użyta jest szyba do zrobienia akwarium, tym lepszy jest uzyskany efekt. Patrząc na zbiornik mamy wrażenie, że woda utrzymuje się w powietrzu. Akwarium cena zbiornika opti jest wyższa jednak naszym zdaniem warto zainwestować w to rozwiązanie. Nie skupiamy się na szybie, tylko od razu widzimy wnętrze akwarium. Zalecamy by kupując nawet małe akwarium lecz bez pokrywy wybrać właśnie szkło optiwhite. Dzięki temu uzyskamy niesamowity efekt " wody trzymającej się w powietrzu". Kategorie jakimi należy się kierować przy wyborze akwarium to jakość wykonania, ilość użytego silikonu. Akwaria optiwhite są droższe niż gotowy zestaw jednak dużo lepiej się prezentują. 

Sprzedaż akwariów również wysyłkowo. 

Dla klientów, którzy nie mieszkają we Wrocławiu mamy bardzo dobrą wiadomość. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową akwariów po całej Polsce. Akwarium cena wysyłki paletowej to 129,99 zł. Zdajemy sobie sprawę, że sprzedaż akwariów o długości powyżej 120 cm jest utrudniona. Waga takiego zbiornika często przekracza 70 kg. Firma kurierska, z której usług korzystamy gwarantuje wniesienie akwarium do domu. Małe akwarium wysyłane jest w kartonie. Akwarium cena wysyłki to jedyne 15 zł. Każda paczka z akwarium jest ubezpieczona. Sprzedaż akwariów odbywa się przez sklep internetowy www.plantica.pl. Jeśli wartość twojego koszyka przekracza 500 zł dostawa jest zawsze darmowa. Niezależnie od tego czy wybrałeś akwarium bądź akwaria. Wysyłamy każde, nawet małe akwarium. Akwaria pakowane są w podwójny karton oraz dużą ilość folii bąbelkowej czy styropianu. Bardzo rzadko zdarzają się uszkodzenia akwariów w transporcie. Akwaria to jednak szkło więc nieliczne uszkodzenia są możliwe. Po otrzymaniu zbitego zbiornika należy zrobić zdjęcia. Następnie prosimy o kontakt i  ich przesłanie na biuro@plantica.pl. W ciągu 24h od otrzymania zgłoszenia wysyłamy do klienta nowe akwarium

Dlaczego warto wybrać sklep Plantica? 

Sprzedaż akwariów, to coś na czym dobrze się znamy. Akwarystyka to nasza pasja. W naszym sklepie możesz liczyć na fachową poradę. Stawiamy przede wszystkim na jakość produktów i perfekcyjne wykonanie. Sprzedawane przez nas akwaria posiadają wieloletnią gwarancję producenta. Ich stan jest zawsze idealny ! Wybierz doświadczenie, nie ryzykuj.  Akwarium cena, jest zawsze konkurencyjna. Nawet małe akwarium możesz wykonać u nas z szyby optiwhite. Solidnie pakujemy akwaria, wszystkie przesyłki są ubezpieczone. W razie uszkodzeń nie pozostawiamy klienta samego. Jeśli zastanawiasz się jaka jest wizualna różnica między szybą opti, a float zapraszamy do naszej siedziby we Wrocławiu. W sklepie stacjonarnym mogą państwo sprawdzić małe akwarium wykonane z obu szyb i porównać ich wykonanie. Małe akwarium to mała różnica w cenie. Nie warto wybierać wiec zbiornika float. Małe akwarium mogą kupić Państwo na miejscu w sklepie. Pomożemy również dobrać do niego odpowiednie oświetlenie, filtr i grzałkę. Dysponujemy także dużym wyborem roślin akwariowych i specjalistycznych podłoży. Zapraszamy więc po zakup gotowego do uruchomienia zestawu. Do zobaczenia w sklepie Plantica !