Zamów Kartę podarunkową

  

Akwarystyka słodkowodna

Akwarystyka słodkowodna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 866,00 zł - 8 447,00 zł

Zestawy akwariowe Juwel Vision

Odkryj zestawy akwariowe Juwel Vision na Plantica.pl! Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości zestawów akwariowych dla miłośników akwarystyki słodkowodnej. Nasze zestawy akwariowe Juwel Vision, doskonale pasujące do różnych gatunków ryb, dostarczają wszystkiego, co jest potrzebne do uruchomienia i utrzymania zdrowego i atrakcyjnego akwarium. Z łatwością utworzysz idealne środowisko dla swoich ryb, korzystając z naszych kompletnych zestawów, które zawierają akwarium, oświetlenie, filtr i ogrzewacz. Zapewniają one doskonałe warunki dla roślin i ryb, a także są estetycznie atrakcyjne, dzięki czemu doskonale prezentują się w każdym pomieszczeniu. Odwiedź naszą stronę i przekonaj się o naszym zaangażowaniu w dostarczanie najwyższej jakości produktów dla akwarystów!

Aktywne filtry

Akwarystyka w domowym zaciszu.

Akwarystyka to fascynująca pasja. Posiada zwolenników w każdej kategorii wiekowej i warstwie społecznej. Akwarystyką zarażamy się sami, lub zaraża nas tata, dziadek, czy dobry przyjaciel. Nim się obejrzymy, a w naszym domu lub biurze już stoi piękne akwarium, które napawa nas dumą, ale i chęcią na więcej i na większe. Chwilę potem dokonujemy wyboru, czy następnym akwarium ma być coś, co skomponujemy sami, czy może jednak akwarium w zestawie z szafką.

Zestawy akwarystyczne to świetna alternatywa dla osób, które jeszcze niepewnie poruszają się po meandrach tego pięknego hobby. Nie dla każdego zakupy to coś pozytywnie porywającego, choć na ogół wizyta w sklepie akwarystycznym to wyjście, na które niejako się czeka. Mamy możliwość pooglądać mnogość gatunków ryb i roślin, które chętnie widzielibyśmy w naszym własnym akwarium. To wtedy w naszej głowie rodzi się pomysł na to, co niebawem uzupełni nasze własne cztery kąty.

Juwel - akwarium skrojone na miarę.

Marka Juwel to światowy lider w branży akwarystycznej. Juwel to przede wszystkim producent znakomitych zestawów akwarium. Jego produkty są doskonale znane większości akwarystów już od kilkudziesięciu lat. Obecność wieloletniego doświadczenia i profesjonalizmu marki dają nam najwyższą jakość, którą widać po ich zbiorniku.

 Bogate wyposażone, umieszczone w praktycznych komorach, liczne akcesoria, wiele dostępnych pojemności, gustowna i wytrzymała szafka dostępna w wielu kolorach, podobnie jak i pokrywa oświetleniowa z oświetlenie LED, wszystko to razem daje nam produkt, którego nie powstydziłby się niejeden dom, gabinet, czy biuro.

Ich akwaria to połączenie elegancji, nowoczesnego wzornictwa i praktyczności.

Oferta marki Juwel na zestaw akwariowy to kilka serii do wyboru, a w każdej z nich dostępnych kilka różnych pojemności, które posiada zbiornik. Nie ważne, czy posiadamy skrawek miejsca w pokoju dziecka, czy specjalnie wyznaczoną przestrzeń w salonie, na pewno znajdziemy akwarium, które efektownie uzupełni nasze pomieszczenie.

Wśród posiadanych modeli znajdziemy serię podstawową - Primo. Później możemy już wybierać spośród dużo bardziej dekoracyjnych i zaawansowanych zestawów, a wśród nich modele: Rio, Vision, Trigon i Lido.

Każdy zbiornik z wyżej wymienionych serii różni się od swojego brata. Seria Rio to klasyczne prostopadłościany o podstawie prostokąta. Rio to doskonały wybór dla osób lubiących klasykę. Piękno akwarium z serii Rio tkwi w jego prostej formie. Vision to seria, w której przednia szyba jest wygięta, tzw. panoramiczna. Vision to akwarum dla osób szukających odświeżenia klasycznego prostopadłościanu. Profilowana szyba Juwel Vision optycznie powiększa nam zbiornik. Akwarium z serii Trigon charakteryzuje się podstawą w kształcie trójkąta, a także wygiętą przednią szybą, znaną z Juwel akwarium Vision. Natomiast akwarium z serii Lido niemal jest wpisane w kwadrat.

Jak widać, niezależnie od preferencji, każdy klient znajdzie akwarium skrojone na miarę jego potrzeb.

Czarny, biały, jasne, czy ciemne drewno? A może mix?

Marka Juwel akwarium oferuje nam w czterech wariantach kolorystycznych. Jest to kolor biały, czarny, jasne drewno (dąb) oraz ciemne drewno.

Zestawy i ich kolory zostały wybrane tak, aby akwaria pasowały do większości pomieszczeń.

Akwarium, szafka jak i podstawka/ramka pod akwarium oferowane są w jednakowym wykończeniu. Decydując się na zakup akwarium w pełnym zestawie, nie ma obawy o niedopasowanie szafki do akwarium, czy pokrywy, w której znajduje się oświetlenie.

Oczywiście, zestawy akwarium można kupić również bez szafki, wedle wyboru. Lub kupić zestaw akwariowy z szafką innego kolory niż samo akwarium z pokrywą. Szafki dostępne są także jako samodzielne akcesorium.

Skoro wiemy już, że akwaria Juwel są produktami, których wymiary i kolory mają współgrać ze sobą, czas na dalsze planowanie i poznawanie naszego przyszłego zbiornika...

Juwel Vision.

Akwarium.

Akwaria z serii Vision, bo o nich będziemy tu pisać, to zbiorniki nieco intrygujące. Z większej odległości widzimy, że wymiary i kształt przypominają klasyczne akwaria, które widzieliśmy wszędzie indziej, ale kiedy przyjrzymy się z bliska, zauważamy, że przednia szyba jest panoramiczna. Pod tym pojęciem kryje się szyba wygięta w lekki łuk. Taki zabieg sprawia, że Juwel Vision nie tylko wygląda interesująco, ale i optycznie powiększa nasze akwarium, jednocześnie nie wpływając na jego wytrzymałość i funkcjonalność. Szyby są ze sobą równo i elegancko spasowane, a następnie sklejone wytrzymałym silikonem akwarystycznym, który gwarantuje nam wytrzymałą spoinę na lata.

Zestawy są dostępne w pojemnościach 180, 260 i 450 litrów.

Akwarium Vision zostało uzupełnione o specjalną, plastikową ramkę, która ma uchronić dno naszego akwarium przed kamieniami i innymi nieczystościami na górnym blacie szafki, które mogłyby uszkodzić dno naszego zbiornika, kiedy ten napełnimy wodą. Ramka ta pozwala nam także ukryć część podłoża i korzenie roślin. Dodatkowo stanowi spójny element całości, gdyż została wykonana w tym samym kolorze jak reszta zestawu, to jest szafka i pokrywa z oświetleniem. Wybierając jasne drewno, domyślnie dostaniemy cały zestaw w jasnym kolorze.

Szafka.

Szafka pod akwarium Juwel Vision została zaprojektowana, aby utrzymać bez problemu cały zestaw, z podłożem, dekoracjami, wodą i akcesoriami. Konstrukcja jest wytrzymała, stabilna, a przy tym elegancka. Szafki nie są wodoodporne, co oznacza, że każdy wyciek wody musimy starannie wytrzeć, lecz w obecnych czasach jest to standard u wszystkich producentów. Szafka pomieści wszelkie akcesoria i filtry zewnętrzne, dzięki czemu nie będą one widoczne dla oglądających.

Oświetlenie.

Pokrywa oświetleniowa została wyposażona w oświetlenie LED. Juwel oferuje nam dwa warianty do wyboru. Multilux LED oraz Helialux Spectrum LED.

Multilux LED to standard, w którym świetlówka przypomina klasyczną świetlówkę T5, jednak w jej wnętrzu znajduje się oświetlenie LED. Do wyboru mamy modele Nature, Day, Colour, Marine i Blue. Świetlówka Marine i świetlówka Blue dedykowane są do akwarystyki morskiej. Dostępne są modele akwarium z dwiema belkami, co daje nam 4 świetlówki LED. Ryby i roślin pod takim oświetleniem prezentują się doskonale.

Helialux Spectrum LED to zaawansowana wersja oświetlenia LED, która daje nam duże możliwości sterowania i kreowania światła, a to przy pomocy specjalnego kontrolera i dedykowanej aplikacji.

Filtracja i ogrzewanie.

Zestaw został wyposażony w wysoce wydajną kolumnę filtracyjną, w której znajduje się również miejsce na dedykowaną grzałkę z termostatem.

Zastosowany filtr pozwala na zastosowanie wielu dedykowanych mediów różnego rodzaju, zależnie od potrzeby. Dodatkowo pompa posiada zintegrowany zestaw do napowietrzania wody w akwarium.

Sama kolumna jest kolory czarnego, co sprawia, że jest mniej widoczna w akwarium.

Zakupy w sklepie plantica.pl

Planując zakupy w naszym sklepie, niezależnie, czy będzie to zestaw Juwel Vision, czy akcesoria, zachęcamy do regularnego odwiedzania strony i jej działy promocje.

Obsługa naszego sklepu zawsze dba o to, aby przygotować promocje na produkty, które każdy akwarysta będzie mógł wykorzystać w swojej hodowli, i jednocześnie zaoszczędzić przy tym kilka złotych.