Zamów Kartę podarunkową

  

Akwarystyka słodkowodna

Akwarystyka słodkowodna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 122,00 zł - 3 693,00 zł

Stelaże do szafek

Aktywne filtry

Wymarzony szklany zbiornik jakim jest akwarium musi mieć stabilne, wypoziomowane podłoże. Akwarium to ozdoba dla mieszkania, domu bądź biura powinno być odpowiednio wyeksponowane. Idealny do tej roli jest stelaż aluminiowy pod akwarium, łączy w sobie atrakcyjny design, wytrzymałość oraz możliwość dostosowania go do swoich potrzeb - zarówno wygląd jak i funkcjonalność. 

Co wyróżnia nasze stelaże do szafek akwariowych?

Otrzymasz wytrzymalszy stelaż pod akwarium, oferty dopasowane do Twoich oczekiwań, świetne wykończenie produktu, wiele kolorystycznych konfiguracji frontów, dzięki temu masz pewność, że wpiszą się w estetykę Twojego wnętrza. Akwarium to nie tylko waga samego akwarium, ale także akcesoria, duża ilość wody, namoczonego podłoża oraz elementów wystroju akwarium - np. korzenie, skały. Wytrzymałość szafki jest jedną z najważniejszych cech, aby bezproblemowo utrzymała wymarzony zbiornik i uniknąć tragedii.  Akwarystyka to często pasja na całe życie, nasz stelaż nie starzeje się, a jego nośność nie zmniejszy się. Szafka jest odporna na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne.

Stelaże ZL

Nowoczesny wygląd

Kolekcja mebli Classic 32 została stworzona dla użytkowników ceniących funkcjonalne, kompaktowe i nowoczesne wzornictwo. Prosta, ponadczasowa stylistyka jest kontynuacją stylu linii naszych pokryw aluminiowych. Całość zestawu tworzy symbiotyczną formę, która znakomicie się sprawdzi w każdym wnętrzu i pogodzi zarówno zwolenników designu jak i pragmatyków funkcjonalności

Kompaktowa zabudowa

W systemie Classic 32 możemy zaproponować całkowitą aranżację przestrzeni. Zabudowa kompaktowa pozwala wyjść poza obręb samej szafki przeznaczonej na ustawienie zbiornika i rozbudować ją o dodatkowe moduły wokół niej. Dlatego system może być wykorzystany w każdym pomieszczeniu – od salonu, sypialnię czy kuchnię po przestrzeń publiczną lub biurową.

Modułowa konstrukcja

Konstrukcja systemu Classic 32 oparta jest na mocnym i stabilnym a zarazem lekkim module stelaża aluminiowego. Zastosowanie cienkościennego profilu aluminiowego, pozwala na dużo większe obciążenia niż w przypadku konstrukcji ze wzmacnianej płyty meblowej

Rozkręcany stelaż

Nasze unikatowe rozwiązanie łączenia formatek daje możliwość solidnego skręcenia elementów bezpośrednio na miejscu u Klienta. Ma to nie tylko znaczenie w przypadku wielkoformatowej zabudowy i możliwości wniesienia jej do pomieszczenia, ale również w bezpiecznym użytkowaniu na co dzień.

Dużo przestrzeni

W standardzie do wyboru dostępne są trzy wersje stelaża, taki podział pozwala nam indywidualnie dopasować wewnętrzną przestrzeń szafki do naszych potrzeb:

Pełna gama frontów

Możliwości obudowy szafki są w zasadzie nieograniczone. W standardzie oferujemy fronty i boki wykonane z:

  • Laminatu Krono Swiss -
  • Akryluxu – MDF w połysku -
  • Lakierowanego MDF – na zamówienie Wzornik RAL
  • Płyty fornirowanej – na zamówienie Więcej na temat właściwości stosowanych płyt meblowych dowiedzą się Państwo na stronie PŁYTY

Odkręcane boczki

Ponadczasowa forma w przypadku naszej konstrukcji wcale nie determinuje wiecznie niezmiennego wyglądu zewnętrznego. Wieczny w naszych szafkach jest stelaż. Kolor szafki lub jej charakter z łatwością będziemy mogli odmienić przez wymianę w niej samych frontów. Osiągnęliśmy to dzięki wyjątkowej konstrukcji oddzielenia stelaża nośnego od części zewnętrznej. Dlatego warto zapamiętać, że totalna metamorfoza salonu, nie będzie już wymagała zakupu nowej szafki pod zbiornik – my bez problemu wymienimy wszystkie lub wybrane fronty zgodne z nowymi oczekiwaniami. A zmiana uszkodzonego pojedynczego elementu – to dla nas naprawdę prawdziwy drobiazg.

Wygoda użytkowania

Stelaże Classic 32 to połączenie minimalizmu i pełnej funkcjonalności. Ograniczyliśmy zewnętrzne akcesoria, skupiając się na pełnej, gładkiej bryle i wyposażyliśmy system w mechanizm otworu drzwi typu „push to open”. W zależności od wymagań użytkownika, szafki mogą mieć otwierane wszystkie skrzydła lub tylko wybrane.

Estetyczne wykończenie

Profil aluminiowy od strony zbiornika i podłogi w całości zabezpieczony jest uszczelką, która chroni powierzchnie i dodatkowo stabilizuje. To rozwiązanie eliminuje konieczność układania płyty i gąbki pod samym akwarium.

Cennik stelaży w naszym sklepie:

Możliwe jest również wykonanie stelaża na wymiar – Napisz do nas, otrzymasz wycenę w ciągu 24h!

Szeroko pojętą akwarystyka, filtry, maty, podłoża, stelaże, pokarmy oraz wszystko czego Państwo potrzebują znajdą w ofercie na naszej stronie internetowej www.plantica.pl