Akwarystyka słodkowodna

Akwarystyka słodkowodna

Pompy i głowice

242 produktów

Wyświetlono 1-24 z 242 produktów
Aktywne filtry


Pompy, cyrkulatory i głowice
Odpowiednia filtracja to jedna z najważniejszych kwestii, umożliwiających prawidłowe funkcjonowanie każdego akwarium. Bez wątpienia warto zadbać o nią możliwie jak najlepiej, decydując się na wybór tylko sprawdzonych, odpowiednio dobranych urządzeń i akcesoriów.
Posiadamy bardzo dużą ofertę pomp o bardzo szerokim spektrum zastosowań. Oferowane przez nas pompy są mało awaryjne i wytrzymują nawet wiele lat ciągłej pracy. Mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz akwarium.

Pompy mogą posiadać prefiltr, który chroni pompę przed zabrudzeniem, wygodne złączki na węże, szereg przyssawek i mocowań. Pompy to urządzenia idealne do stosowania w akwariach, większych zbiornikach wodnych oraz ogrodach. Cyrkulatory są natomiast stosowane przede wszystkim do tworzenia naturalnych ruchów wody, charakterystycznych dla rzek i środowisk morskich.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie akwarystyki. Jeśli szukasz produktów lub urządzeń do swojego akwarium, jednak nie wiesz, które z nich byłyby najbardziej odpowiednie – skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Akwarystyka to nasza specjalność! Zapraszamy!