Akwarystyka morska

Akwarystyka morska

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 530,00 zł - 3 350,00 zł

Offer a gift card

  

Stelaże pod akwarium morskie

Aktywne filtry

Stelaże pod akwarium morskie

Duże akwaria morskie powinny być postawione na stelażu. Zwykła szafka może nie utrzymać dużej wagi akwarium. Oprócz tego większość zbiorników morskich filtrowana jest przez sump, który trzeba ukryć w szafce. Płyty meblowe pod wpływem wilgoci puchną, a z czasem pękają. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest więc stelaż, warto wybrać aluminiowy, który nie ulega korozji oraz jest znacznie lżejszy niż stelaż metalowy. Stelaż można obudować płytami, tak by pasował do pozostałych mebli. Niewątpliwie dużym plusem stelaża jest fakt, że można wykorzystać miejsce, które znajduje się pod akwarium. Najczęściej pod akwarium morskim w szafce montowany jest sump. Jest to filtr stworzony z akwarium, które ma wklejone pionowe przegrody. Stelaż pozwalana na pełne wykorzystanie przestrzeni. Dzięki takiej konstrukcji akwarium może być odpowiednio duże. Pozwalana to także na schowanie w pełni całego sprzętu niezbędnego do prowadzenia akwarium morskiego. Stelaże oferowane w naszym sklepie są skręcane na specjalne śruby. Dzięki temu nie ma obaw, że spaw nie wytrzyma ciężaru akwarium. Duże doświadczenie w produkcji stelaży pozwala na uzyskanie produktu, który będzie nam służył przez długie lata. Każdy stelaż wykonany jest w naturalnym kolorze aluminium.

Stelaż na dowolny wymiar w sklepie Plantica

Sklep akwarystyczny Plantica oferuje swoim klientom wykonanie stelaża na dowolny wymiar. Meble na miarę można zamówić po otrzymaniu wyceny. W celu uzyskania wyceny należy przesłać do nas projekt wraz z wymiarami jakie ma posiadać konstrukcja. Koniecznie należy podać także kolor płyty, którą ma być obudowany stelaż. Bez tej informacji przesłanie wyceny jest niemożliwe. Ważna jest także informacja czy w środku stelaża ma znajdować się półka. Wycena jest wysyłana do klienta w ciągu 2-3 dni. Wyjątek stanowi wycena na stelaż, który ma zostać zabudowany płytą. W takich sytuacjach może się ona nieznacznie przedłużyć. Spośród wszystkich stelaży na rynku nasz produkt wyróżnia niezwykła wytrzymałość, perfekcyjne wykonanie oraz konkurencyjna cena. Jeśli masz pytanie odnośnie wykonania produktu prosimy o kontakt. Wymiary stelaża zawsze podawane są w centymetrach. Każdy zamówiony przez nas stelaż do akwarium posiada maksymalny udźwig. Stelaż można obudować płytą, dzięki temu łatwo można dopasować go do każdego pomieszczenia. Płyta z czasem może zostać wymieniona. Dzieje się to bez ingerencji w akwarium. Nie ma potrzeby jego ściągania czy też przesuwania. Wystarczy odkręcić od konstrukcji fronty oraz boki i zamontować nowe. Klasyczne szafki nie mają takiej możliwości zmian. Fronty oraz boki do szafki także można zamówić w naszym sklepie. Należy jedynie podać wymiar oraz kolor okleiny lub lakieru.

Akwaria optiwhite

W sklepie Plantica mogą Państwo także zakupić akwaria z szyby optiwhite lub float. Akwaria klejone są przy użyciu bezbarwnego silikonu. Wszystkie krawędzie są szlifowane oraz trapezowane. Dzięki temu akwarium wygląda bardzo estetycznie. Również są one wykonywane na dowolny wymiar. Dzięki temu mogą Państwo stworzyć u nas cały zestaw o niestandardowych wymiarach. Dowolny wymiar pozwala na dopasowanie akwarium do wnęki, którą mamy w salonie lub zamontowania akwarium np. w ścianie. Istnieje możliwość przygotowania przez naszych pracowników kompletnej oferty na zestaw zawierający akwarium, stelaż, pokrywę lub belkę oświetleniową, filtr, grzałkę oraz inne niezbędne akcesoria do prowadzenia zbiornika słodkowodnego lub morskiego. Produkty można odebrać w sklepie stacjonarnym we Wrocławiu lub zamówić je z wysyłką na wskazany adres.

Wysyłka stelaży oraz akwariów

W naszym sklepie internetowym istnieje możliwość, żeby zamówić stelaż lub akwarium z dostawą do domu. Nie ma znaczenia tutaj wielkość zamawianego produktu. Stelaże i akwaria pakowane są na paletach, dzięki czemu bez uszkodzeń docierają do naszych klientów. Wysyłamy również produkty wykonywane na dowolny wymiar. Przed wykonaniem takiego produktu wymagana jest jednak przedpłata w postaci zadatku. Każda paczka wysyłana z naszego sklepu jest ubezpieczona na wypadek uszkodzenia. Przy produktach o niestandardowym wymiarze koszt wysyłki ustalany jest zawsze indywidualnie i zależy on od wielkości oraz wagi transportowanego produktu. Stelaż oraz akwarium dociera do klienta następnego dnia roboczego po wysłaniu paczki. Jeśli stwierdzą Państwo uszkodzenie akwarium lub konstrukcji stelaża po rozpakowaniu zawartości prosimy o kontakt. Reklamacja rozpatrywana w ciągu kilku dni. Klient otrzymuje zwrot środków lub nowy produkt.

Co oprócz szafek , stelaży czy zestawów znajdą Państwo w sklepie Plantica?

Nasz sklep oferuje pełen asortyment do wyposażenia akwarium słodkowodnego oraz morskiego. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędny sprzęt do prowadzeni akwarium. Oprócz standardowego wyposażenia w postaci filtrów, grzałek czy oświetlenia w ofercie mamy też bardziej specjalistyczny sprzęt jak chłodziarki do akwariów, jonizatory do wody, lampy UV czy sprzęt do techniki Co2. Posiadamy także rośliny, skały oraz korzenie do stworzenia aranżacji, preparaty do utrzymania odpowiednich parametrów wody, nawozy dla roślin, części zamienne do pomp oraz filtrów. Zakupów można dokonać na stronie www.plantica.pl oraz w sklepie stacjonarnym, który mieści się we Wrocławiu przy ul. Kwidzyńskiej 6E. Sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty. Nie posiadamy jedynie ryb oraz żywych zwierząt.

Szafki oraz stelaże dostępne w sklepie Plantica.

Sklep akwarystyczny Plantica oferuje swoim klientom szafki i stelaże na dowolny wymiar. Dostępne są także gotowe zestawy zawierające szafkę, akwarium oraz pokrywę. Czas oczekiwania na taki zestaw jest znacznie krótszy. Klient otrzymuje zamówienie w ciągu 3-4 dni od jego złożenia. Zestawy są jednak sprzedawane w określonych rozmiarach. Ich dużym plusem jest to, że szafka oraz pokrywa pasują do siebie idealnie i cały zestaw wygląda bardzo estetycznie. Szafki sprzedawane w zestawach mają mniejszy udźwig niż stelaż i trzeba je samodzielnie zmontować. Dodatkowo gotowe zestawy sprzedawane przez producentów dostępne są tylko w kilku najbardziej popularnych kolorach. Nie zawsze można więc dopasować kolor do mebli, które posiadamy. Stelaż wykonywany jest także na dowolny wymiar, szafki mają z góry określoną wysokość i niektórym klientom mogą po prostu nie pasować. Paczki wysyłamy do klientów od poniedziałku do piątku. Zamówienie można odebrać w paczkomacie, w placówce poczty lub zamówić kuriera pod wskazany adres. Istnieje także możliwość odebrania paczki w sklepie stacjonarnym we Wrocławiu.