Akwarystyka słodkowodna

Akwarystyka słodkowodna

Filtruj według

Cena

Cena

 • 1,00 zł - 672,00 zł

Marka

Marka

Tła do akwarium

191 produktów

Wyświetlono 1-24 z 191 produktów
Aktywne filtry

Tło do akwarium może zmienić naprawdę wiele i stanowi niezwykle ważny element jego wyposażenia. Jako jedno z podstawowych rozwiązań służących aranżacji zbiorników wodnych, różnorodne tła sprawiają, że akwarium nabiera zupełnie nowego, odmiennego charakteru. Jeśli chcesz, aby Twoje akwarium stało się jeszcze bardziej wyjątkowe i piękniejsze. Nasza oferta będzie tutaj z pewnością doskonałym rozwiązaniem.

Proponujemy solidne, łatwe w montażu, a przy tym znakomicie się prezentujące tła strukturalne 3D oraz interesujące, szybkie i wygodne w montażu fototapety. Z pewnością znajdziesz w naszej ofercie coś, co spełni Twoje oczekiwania.

Tło to wiele możliwości aranżacyjnych akwarium

Tło do akwarium może przybierać różnorodne i niezwykle atrakcyjne formy oraz kolory. Niezależnie jednak od wybranego wariantu, będzie to rozwiązanie dodające akwarium oryginalnego charakteru i znakomicie aranżujące stworzony przez nas wodny świat. Tło pozwala podkreślić rozmaite kolory ryb i roślin znajdujących się w akwarium, nadając barwom głębi i wyrazistości. Poza tym takie rozwiązanie sprawi, że patrząc na akwarium, nie będziemy widzieli np. ściany, która się za nim znajduje. Tło zdecydowanie poprawia estetykę nie tylko akwarium, ale i jego bezpośredniego otoczenia.

Jako tło do akwarium można zastosować folię/tapetę różnobarwną lub o jednolitym kolorze. Tutaj najczęściej wybieranym i chyba najlepiej sprawdzającym się odcieniem są czarny (na czarnym tle dobrze oświetlone ryby i rośliny prezentują się wspaniale) i ciemnoniebieski (dodaje podwodnemu światu niezwykłej głębi). Innym rozwiązaniem będą tła imitujące np. strukturę naturalnego klifu.

Wybierając tło do akwarium, warto pamiętać, że:

 • powinno ono stanowić harmonijną całość ze zbiornikiem,
 • należy je starannie przyciąć i dokładnie przykleić.

Tło do akwarium – postaw na najlepsze rozwiązania

Niezależnie od tego, na jakie tło do akwarium się zdecydujesz, gwarantujemy, że spełni ono Twoje oczekiwania. Każde proponowane tło wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, doskonale się dopasowuje do absolutnie każdego zbiornika, znakomicie przylega dla szyby i można je wygodnie przyciąć do niezbędnych rozmiarów.

Oferowane tapety/plakaty wykonane są w najnowocześniejszej technologii druku, posiadają powłokę ochronną UV, gwarantując jednocześnie efektowny połysk lub mat zdjęcia (w zależności od preferencji). Z kolei tła strukturalne wykonane są ze specjalnego, trwałego materiału, dzięki czemu ich struktura oraz wyraziste kolory nie zmienią się z upływem lat.

Poza tym każde proponowane przez nas rozwiązanie:

 • to doskonała jakość koloru,
 • idealnie kontrastuje z kolorami ryb i roślin, 
 • w 100% i pewnie przylega do szyby,
 • nie odrywa się i nie odstaje,
 • łatwo można przyciąć nożykiem lub nożyczkami do dowolnego wymiaru akwarium,
 • nadaje się na oklejenie zarówno tyłu akwarium, jak i boków,
 • jest bardzo szybkie i proste w montażu,
 • jest trwałe,
 • możemy zmieniać i zastępować innym, jeśli tylko mamy ochotę.