Akwarystyka słodkowodna

Akwarystyka słodkowodna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 10 000,00 zł

Marka

Marka

Akwaria Float

93 produktów

Wyświetlono 1-24 z 93 produktów
Aktywne filtry

Akwarium Float to akwarium wykonane ze specjalistycznego szkła wyróżniającego się przede wszystkim idealną gładkością, perfekcyjną przejrzystością i brakiem jakichkolwiek zniekształceń optycznych na swojej powierzchni. Szkło, mimo swojej bezbarwności, posiada na swoich krawędziach odcień zielony, co jest wynikiem występowania w składzie szkła jonów żelaza. Szkło typu float, ze względu na swoje właściwości, znajduje bardzo szerokie i zróżnicowane zastosowanie, między innymi jako materiał na zbiorniki wodne.

Akwaria FLOAT – wysoka jakość, precyzja i estetyka

Akwarium Float to znakomity wybór, jeśli poszukujemy akwarium o perfekcyjnie wypolerowanych krawędziach, idealnie dopasowanego i precyzyjnie sklejonego, przy zastosowaniu minimalnej ilości silikonu, jaka niezbędna jest w procesie łączenia krawędzi. Wszystko to sprawia, że akwarium jest trwałe, znakomicie wykonane, a przy tym wyróżnia się wysoką estetyką. Polecane przez nas akwaria Float doskonale odnajdą się w każdej przestrzeni, każdej aranżacji i stylistyce wnętrza. Będą to także akwaria kompleksowo odpowiadające wszystkim wymaganiom stworzonego przez nas podwodnego świata.

Nasze akwaria zawsze bezpiecznie i terminowo docierają do naszych Klientów

Każdy zbiornik jest bowiem odpowiednio zapakowany i zabezpieczony na czas realizowanego transportu. W połączeniu z ubezpieczeniem dostawy, nasi Klienci zyskują gwarancję, że ich akwarium dotrze bezpiecznie i terminowo na miejsce. Każde zamówienie realizujemy z wyjątkową starannością i rzetelnością.