Akwarystyka słodkowodna

Akwarystyka słodkowodna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 118,00 zł - 2 446,00 zł

Marka

Marka

Pokrywy akwariowe LED

143 produktów

Wyświetlono 1-24 z 143 produktów
Aktywne filtry

Pokrywy LED przeznaczone do akwarium to nowoczesne wyposażenie, precyzyjnie zaopatrzone w efektowne oświetlenie akwarystyczne. Co wyróżnia tego typu rozwiązanie? Otóż pokrywy LED to przede wszystkim asortyment ukierunkowany na efekt. Wykonane z lekkiego, lecz imponująco trwałego tworzywa sztucznego, dostępne w wielu zróżnicowanych kolorach, powstające przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii wtryskowej. Wszystko to składa się na znakomity efekt zarówno praktyczny, jak i estetyczny. Pokrywy akwariowe LED to bowiem rozwiązanie sprawiające, że każdy zbiornik wodny zyskuje zupełnie inny wymiar i wyjątkowy charakter.

Proponowane przez nas pokrywy akwariowe LED to także energooszczędność i bezpieczeństwo stosowania

Do zalet oferowanych pokryw akwariowych z pewnością dopisać należałoby energooszczędność modułów oświetleniowych oraz bezpieczeństwo stosowania tego typu rozwiązania. W pierwszym przypadku na uwagę zasługuje fakt, że zużycie energii przez oświetlenie typu LED jest kilkukrotnie mniejsze niż ma to miejsce w sytuacji korzystania z tradycyjnej żarówki. W drugim przypadku należy wspomnieć, że oferowane pokrywy spełniają wysokie normy w zakresie bezpieczeństwa. Nawet w sytuacji zanurzenia świecącej się pokrywy w wodzie, zarówno rybom w akwarium, jak i akwaryście, nie stanie się nic złego.

Wybrana pokrywa stworzy idealną całość z Twoim akwarium

Taki efekt gwarantuje wysoka estetyka proponowanego asortymentu, precyzja jego wykonania oraz funkcjonalność całego rozwiązania. Pokrywy umożliwiają wygodne karmienie rybek, łatwe podłączenie filtra i grzałki, a także stanowią element wyposażenia wyjątkowo łatwy w montażu.