Akwarystyka słodkowodna

Akwarystyka słodkowodna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 41,00 zł

Marka

Marka

Fototapety

46 produktów

Wyświetlono 1-24 z 46 produktów
Aktywne filtry

Fototapety, a także folie akwarystyczne oraz plakaty - to nasza kolejna propozycja dedykowana wszystkim, którzy chcą nadać swojemu akwarium oryginalnego charakteru i poszukują niebanalnych, a jednocześnie solidnych rozwiązań dekoracyjnych.

Fototapeta, czy inny produkt w tej kategorii, zamontowany na tylnej ścianie akwarium sprawi, że cały stworzony przez nas podwodny świat będzie prezentował się jeszcze efektowniej. Poza tym to idealne rozwiązanie, jeśli nie chcemy zakłócać estetyki akwarium np. ścianą, która znajduje się za zbiornikiem, i którą oglądamy zamiast ryb i roślin. Sprawdź naszą ofertą i wybierz rozwiązanie, które odpowiada Ci najbardziej. Gwarantujemy wysoką jakość, prosty i szybki montaż oraz szeroki wybór możliwości aranżacyjnych Twojego akwarium.

Fototapeta do akwarium - prosty montaż, znakomity efekt

Fototapety i folie akwarystyczne, jakie znajdziesz w naszej ofercie, to asortyment wyróżniający się przede wszystkim trwałością i estetyką. Solidne materiały gwarantują tutaj doskonałą jakość koloru i jego jednolitość. Fototapety z różnymi motywami do wyboru, znakomicie podkreślają różnorodne kolory ryb i roślin. Przestrzenne zdjęcia tworzą wrażenie naturalnej głębi. Natomiast warianty jednokolorowe, np. czarne lub granatowe, przy odpowiednim oświetleniu akwarium zapewniają efekt wprost zdumiewający. 

Oferujemy rozwiązania zarówno w postaci folii samoprzylepnych, jak i fototapety montowanej za pomocą kleju. Niezależnie od wybranej opcji, montaż jest tutaj szybki i prosty, a efekt prezentuje się bardzo estetycznie. Ponadto wszystkie rozwiązania to gwarancja:

  • idealnego przylegania do szyby akwarium,
  • dopasowania - wybrane fototapety można przyciąć nożykiem lub nożyczkami do dowolnego wymiaru akwarium,
  • trwałość,
  • wyrazistego koloru,
  • najnowocześniejszej technologii druku,
  • powłoki ochronnej UV.