Zamów Kartę podarunkową

  

Oczko wodne

Oczko wodne

Filtruj według

Cena

Cena

  • 56,00 zł - 5 507,00 zł

Marka

Marka

Oświetlenie oczek wodnych

120 produktów

Wyświetlono 1-24 z 120 produktów

Aktywne filtry

Oświetlenie do oczek wodnych.

Odpowiednie oświetlenie do oczek wodnych to jedne z najbardziej wyszukanych akcesoriów do oczek wodnych. W tym momencie na rynku istnieje wiele różnych oświetleń do oczek wodnych. Oświetlenie posiadają , bądź nie posiadają czujników zmierzchu. Niektóre z nich są wyposażone w panele sterowania za pomocą urządzeń mobilnych. Jeszcze inne posiadają możliwość sterowania ich barwą światła , jeszcze inne posiadają barwę RGB bądź całkiem zimną. Już z początku omawianego tematu oświetlenie oczka wodnego - jasno wynika , że jest to bardzo obszerny temat w coraz prężniej rozwijającym się hobby jakim jest oczko wodne. Poniżej przedstawimy Państwu kilka ważnych informacji w tym temacie np :

- Jakie rodzaje oświetleń do oczek wodnych są najbardziej popularne

- Co je różni ?

- Jaka jest ich cena ?

- Jakimi kryteriami kierować się aby znaleźć coś właśnie dla siebie !

Serdecznie zapraszamy do lektury

Naszym zdaniem najważniejszą cechą lamp do oczka jest czujnik zmierzchu.

Dzięki temu oświetlenie nie oświeca bez potrzeby oczka w słonecznych częściach dnia.

Oświetlenie do oczka wodnego może spełniać szereg funkcji , może mieć dużo zastosowań.

Oczywiste jest to , że każdy miłośnik oczka wodnego chcę mieć w miarę swoich możliwości jak najładniejsze oczka wodne. Wysokiej klasy oświetlenie sprawia , że estetyczny odbiór oczka wodnego , szczególnie wieczorną porą jest o wiele prostsze.

Właściciel oczka wodnego , który ceni sobie wieczorny odpoczynek nieopodal swojego malowniczego zbiornika wodnego , jest po prostu skazany na profesjonalne oświetlenie do oczka wodnego.

Oświetlenie oczka wodnego najczęściej jest łączone ze sobą w sposób szeregowy.

Reflektor led oddzielony jest od innego reflektora w zależności od producenta o ok 2-3m.

Zatem możemy założyć , że posiadając jeden zestaw Oświetlenie Led do oczka wodnego 3x2,2W , te trzy reflektory ( czy to zamontowane bezpośrednio w wodzie , czy wzdłuż brzegu ) ,

pozwolą nam na rozmieszczenie światła na odległości ok 8-10 metrów + główny kabel zasilający ,który zazwyczaj ma długość minimalną ok 5M .

Można ,więc stwierdzić ,że choćby jedno źródło światła pozwala w jakiś sposób uwydatnić piękno oczka wodnego. Ponad to , ogród w którym najczęściej wykopane jest oczko również korzysta z oświetlenia.

W dobie dwudziestego pierwszego wieku oświetlenia LED nie muszą być jedynymi źródłami światła w oczku wodnym. Z roku na rok poprawiająca się technologia światła pozwala tworzyć producentom oświetlenia do oczek wodnych np. firmom zachodnim podświetlane fontanny , lub inne świetlne rodzaje światła.

Oczywiście w dalszym ciągu filtry do oczek wodnych czy też pompa do oczka pozostają najważniejszymi elementami oczka wodnego. Dobrze dobrane filtry do oczka wodnego są podstawą estetycznego oczka wodnego , natomiast aby wszystko było dopięte na przysłowiowy guzik tak jak wspominałem powyżej niezbędne oświetlenie oczka wodnego.

Poniżej przedstawimy Państwu oświetlenia zbiorników wodnych dostępne w naszym sklepie internetowym plantica.pl

Jeżeli chodzi o wysoką jakość - zbiorników wodnych prym stanowi bez wątpienia firma Oase. W swojej ofercie - oświetlenie oczek wodnych najwięcej produktów jest właśnie tej firmy i to oświetlenia Niemieckiej firmy przedstawię jako pierwsze.

Oase LED RGB – Jest to najlepszy na rynku pływający zestaw oświetlenia do oczka wodnego.

Niewielka waga oraz rozmiar oświetlenia idą w parze z niezwykle dużą mocą strumienia świetlnego , którego moc można porównać do 50W żarówki. Łącznie w zestawie znajdują się trzy źródła światła na kablu o łącznej długości aż 40m. Zestaw idealnie nadaję się do podświetlenia pływającej fontanny w oczku wodnym. Cena oświetlenia nie jest tania , ponieważ wynosi aż ok 4 tysięcy złotych , natomiast patrząc na jakość produktu , oraz jednorazowy koszt jest to na pewno oświetlenie warte swojej ceny.

Oświetlenie led Oase Lunaqua power led set 3 - jest to wysokiej klasy oświetlenie składające się z trzech reflektorów o mocy 5,8 W każdy. Każde źródło oświetlenia posiada 5 metrowy kabel , ponadto w zestaw oświetleniowy lunaqua wchodzą 4 oprawy z ze sterownikiem oraz wygodne paliki do umiejscowienie oświetlenia w pobliżu oczka wodnego , zgodnie z życzeniem klienta. Kolor światła jaki wytwarzają reflektory ma barwę ciepłą oraz temperaturę barwową oscylującą w okolicy 2700 K.

Rodzaj led lunaqua terra led set6 – jest to nietypowe na rynku oczka wodnego oświetlenie ogrodu o bardzo innowacyjnym działaniu. Oświetlenie jest idealne do zamontowania w okolicach oczka wodnego , na podestach oraz specjalnych otworach wykonanych np. na pomoście naszego oczka.

Rodzaj Led Lunaqua maxi set 3 – jest to oświetlenie 13W , wykonane ze stali szlachetnej. Każde z trzech punktów świetlnych zamontowany jest na wygodnych stalowych stojakach ,które gwarantują stabilność ułożenia reflektora. Ponadto w zestawie występuję optyczny element zmieniający kąt rozpraszania światła , co jest bardzo pożądanym atrybutem wśród potencjalnych klientów , którzy wyrażają swoje zainteresowanie oświetleniem do oczka wodnego. Światło ,którym świeci każdy z trzech źródeł światła jest trwałe oraz bardzo mocne.

Rodzaj led lunaqua power led XL wide flood 3000 – jest to jeden reflektor światła , bez transformatora świecący z bardzo dużą mocną na biały ciepły kolor. Trwałość oświetlenia wynosi ponad 50.000 h świecenia , co jest bardzo imponującym wynikiem.

Wszystkie przedstawione przez nas rodzaje oświetlenie oczek wodnych marki oase , są to produkty z najwyższej kategorii , cenowej również.

Tak jak podkreślałem jednak przy pierwszym oświetleniu marki oase , każde z nich z czystym sumieniem mogę polecić dla wytrawnych miłośników zbiornika wodnego ceniących ciszę i spokój swojego ogrodowego piękna.

W ofercie posiadamy również lampy innych marek , również o solidnej jakości wykonania.

Do takich oświetleń należą z pewnością oświetlenia oczka wodnego wykonane przez firmę Aqua Nova.

Poniżej przedstawiam najciekawsze oferty na lampy Led. Oczka wodne tego właśnie producenta prezentują się w ogrodzie bardzo dobrze. W tym miejscu nadmienię ,że firma aqua nova posiada również inne akcesoria do ogrodu, akcesoria związane z wodą takie jak : Filtry przelewowe , filtry ciśnieniowe oraz inne podwodne urządzenia. Serwisy wszystkich urządzeń firmy Aqua Nova są bardzo proste. Nie należą to trudnych zajęć.

Oświetlenie Led Aqua Nova NPL5 – LED – jest to oświetlenie w zestaw którego wchodzą trzy reflektory posiadające kolorowe soczewki ,które są dostępne w czterech kolorach.

Oświetlenie posiada również czujnik zmierzchu oraz swobodnie może być montowane pod taflą wody. Każdy reflektor świeci z mocą 4W. Lampy połączone są ze sobą w sposób szeregowy , ponadto kabel sieciowy jest również przystosowany do napięcia 12V.

Z całą pewnością atutem tego źródła światła jest jego niska cena idąca w parze z odpowiednią jakością. Cena opisanego zestawu oświetlenie do oczka wodnego wynosi niespełna 350 zł.

Oświetlenie oczka wodnego Aqua Nova NPL2-LED3 – lampy led 3x2,2W – zestaw posiadający czujnik zmierzchu. W zestawie oświetleń znajduję się transformator nisko napięciowy. Jak większość oświetleń tego producenta lampy led są wodoodporne, przez co nie ma żadnego problemu z zamontowaniem reflektorów led pod taflą wody. Kabel w zestawie ma długość 5m.

Oświetlenie oczka wodnego Aqua Nova NPL1 – jest to najmniejszy zestaw 3x1,6W oświetleniowy firmy Aqua nova , który swoje zastosowanie znajduję w niewielkich oczkach wodnych. Każdy reflektor świeci z mocą 1,6W oraz posiada kolorową soczewkę , dzięki której można zmieniać kolor świecenia lampy. Bardzo niska cena tego zestawu jest jego znakiem rozpoznawczym , ponieważ w naszym sklepie można go nabyć za niecałe 140 zł. Zestaw podobnie jak inne zestawy tego producenta posiada czujnik zmierzchu. Moc jednego reflektora producent porównuję do mocy 20W halogenu.

Po zapoznaniu się z niektórymi ofertami muszą Państwo zdecydować sami czy zakupy lamp jednego z wymienionych producentów będą Państwu potrzebne czy też nie. Osobiście zachęcamy do podjęcia tego kroku , ponieważ oczko wodne na pewno stanie się piękniejsze. Światło słoneczne , oraz światło podwodne zdecydowanie zmieniają odbiór oczka w ogrodzie , ogrodzie ,który również skorzysta na wyeksponowaniu pięknego kawałka natury jakim jest oczko wodne.