Zamów Kartę podarunkową

  

Oczko wodne

Oczko wodne

Filtruj według

Cena

Cena

  • 5 168,00 zł - 8 495,00 zł

Zbiorniki do sprzedaży ryb

Aktywne filtry

Zbiorniki do sprzedaży ryb.

Zbiorniki do ryb swoją popularność zyskały głównie dzięki sezonowej sprzedaży karpia. Zbiorniki nadają się także do przetrzymywania ryb do oczek wodnych. Zbiornik z wbudowanym filtrem to niemal idealne rozwiązanie do centrów ogrodniczych, które w swojej ofercie posiadają także żywe ryby. Zbiornik na ryby nadaje się także do gospodarstw rybackich, które zajmują się profesjonalną hodowlą ryb. Do hodowli ryb potrzebnych będzie kilka zbiorników. W sklepie akwarystycznym Plantica mogą Państwo liczyć na współpracę oraz atrakcyjne rabaty. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem zestawów do hodowli ryb, przeglądaj ogłoszenia znajdujące się na naszej stronie internetowej. Zbiorniki oraz filtry w jakie są wyposażone widoczne są na zdjęciach. Zbiorniki dostępne są jedynie w kolorze niebieskim. Istnieje możliwość zakupu zbiornika wraz z pompą oraz napowietrzaczem dobranym odpowiednio do litrażu. Pojemnik wykonany jest z laminatu poliestrowo-szklanego. Jest to materiał odporny na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu może przebywać na zewnątrz przez długie lata. Oprócz zbiorników w ofercie posiadamy także inny sprzęt niezbędny do hodowli. Znajdą Państwo u nas wysokiej jakości podbieraki, pokarmy wspierające wzrost oraz wybarwienie, witaminy niezbędne do prawidłowego wzrostu.

Zbiorniki na ryby oraz plastikowe oczka wodne.

Jedną z wielu rzeczy, która wyróżnia nas na tle konkurencji jest duży wybór różnych form do budowy oczka wodnego. Dostępne mamy oczka o pojemności od 150 litrów do oczek, które mają objętość ponad 10m3. W sklepie akwarystycznym Plantica otrzymają Państwo fachowe porady na temat filtracji wody w oczku wodnym. Pomożemy dobrać preparaty, które w krótkim czasie poprawią jakość wody. Większość niecek dostępnych jest do zakupu w sklepie stacjonarnym, który mieści się we Wrocławiu. Ceny oczek wodnych są takie same jak w Internecie. Dla klientów, którzy posiadają konto w sklepie internetowym oferujemy atrakcyjne rabaty oraz punkty lojalnościowe, które zmniejszają kwotę kolejnych zakupów.

Jak wyposażyć zbiornik do sprzedaży ryb?

Niestety nie wszyscy wiedzą, że nie wystarczy do zbiornika nalać wody i wpuścić ryby. Jeśli chcemy zapewnić im odpowiednie warunki musimy zagwarantować im kilka niezbędnych urządzeń. Najważniejszym urządzeniem w jakie należy wyposażyć zbiornik jest napowietrzacz. Ryby, które są przetrzymywane w takich zbiorniach mają bardzo mało miejsca do pływania i ograniczoną ilość tlenu w wodzie. Należy więc dodatkowo podawać im tlen. Zwiększy to ich szanse na przeżycie oraz poprawi komfort. W naszej ofercie dostępny jest zbiornik wyposażony już w filtr. Jest to najlepsze rozwiązanie do sprzedaży karpia. Są to ryby, które bardzo mocno zanieczyszczają wodę. Jej filtracja jest więc obowiązkowa. Ryby podczas przenosin ze stawu hodowlanego do zbiorników tymczasowych narażone są na stres. W celu poprawienia ich kondycji można do wody dodawać specjalne preparaty pielęgnacyjne. Bardzo istotne jest jednak czy ryby, które przetrzymujemy będą do sprzedania w celach dalszej hodowli, do oczek wodnych, czy do celów spożywczych. Po dodaniu niektórych preparatów oraz leków ryby przez nawet kilka miesięcy nie nadają się do spożycia. Należy więc podzielić ryby kategorie spożywcze oraz ozdobne. Przetrzymywanie w zbiornikach ryb przeznaczonych do jedzenia nie powinno trwać zbyt długo. Ryby męczą się przez co podatne są na choroby choroby i pasożyty.

Sposób wysyłki zbiorników do sprzedaży ryb.

Zbiorniki na ryby są bardzo duże przez co jedyna forma dostawy to kurier ponadgabarytowy. W celu ustalenia kosztów dostawy należy skontaktować się z nami w trakcie składania zamówienia. Cena ustalana jest indywidualnie z każdym klientem. Wpływ na nią ma wielkość zbiornika oraz informacja czy wysyłany jest ze stelażem czy bez. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i docierają do klienta w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia. Na naszej stronie internetowej znaleźć można także gotowe wytłoczki z polietylenu do oczka wodnego. W porównaniu do zwykłej folii nie ulegają one uszkodzeniu, a producent obejmuje je aż 15-letnią gwarancją. W ofercie sklepu akwarystycznego Plantica znajdą Państwo także wiele innych produktów do hodowli ryb oraz oczek wodnych. Dostępne są pompy napowietrzające, pompy zasilające kaskady, filtry, lampy UV, preparaty do pielęgnacji oczka wodnego, wysokiej jakości pokarmy dla rybek oraz wiele innych produktów.