Oczko wodne

1392 produktów

Wyświetlono 1-24 z 1392 produktów
Aktywne filtry

Oczko wodne to idealne rozwiązanie w każdym domu, a dokładnie w przydomowym ogrodzie. Dlaczego? Ponieważ niezależnie od wielkości i kształtu, ten wyjątkowy zbiornik wodny będzie fantastyczną dekoracją zielonej przestrzeni i wprowadzi do ogrodu niepowtarzalny klimat. Co więcej, oczko wodne stanowi idealne rozwiązanie dla zagospodarowania wody opadowej lub roztopowej, jako element instalacji małej retencji. To proste, a zarazem niezwykle skuteczne narzędzie w walce ze skutkami suszy, możesz zyskać teraz na naprawdę atrakcyjnych warunkach. Oczka wodne, a dokładnie ich zakup, montaż oraz uruchomienie, zostały objęte rządową dotacją w ramach nowego programu "Moja Woda".

W naszej ofercie znajdziesz oczka wodne w szerokim wyborze rozmiarów i kształtów. Do tego wszelkie niezbędne akcesoria - instalacyjne, montażowe oraz potrzebne w eksploatacji oczka wodnego (np. zestawy filtracyjne). Wystarczy wybrać rozwiązanie, które najlepiej wpisze się w Twoje indywidualne preferencje i charakter Twojego ogrodu. A korzystając z opcji, jaką jest dofinansowanie oczka wodnego, zrealizujesz swoje plany, nie obciążając domowego budżetu!

Dotacja na oczko wodne

"Moja Woda" to program Ministerstwa Klimatu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, który ma na celu łagodzenie skutków suszy w Polsce. To właśnie w ramach tej inicjatywy możesz złożyć wniosek o dofinansowanie zakupu, montażu i uruchomienia przydomowej instalacji zatrzymującej wody opadowe i roztopowe. Oczko wodne, jako zbiornik małej retencji, zalicza się do grupy rozwiązań objętych dotacją. Jaką kwotę możesz otrzymać? Maksymalna wysokość dofinansowania na oczko wodne to 5 tys. złotych, przy czym nie więcej niż 80% poniesionych w ramach inwestycji kosztów.

Twoje oczko wodne będzie nie tylko wyjątkową dekoracją ogrodu, miejscem, przy którym odnajdziesz spokój i prawdziwie wypoczniesz. Ten niewielki zbiornik wodny odegra także ważną rolę w walce ze skutkami suszy i dołączy do rozwiązań zapewniających ochronę zasobów wodnych. A dotacja na oczko wodne, jaką możesz teraz otrzymać, sprawia, że taka inwestycja będzie jeszcze korzystniejsza!

Oczka wodne - solidne i estetyczne

W ofercie naszego sklepu znajdziesz oczka wodne wyróżniające się znakomitą szczelnością. Trwałość zastosowanych materiałów (materiały są odporne na oddziaływanie zarówno skrajnie wysokich, jak i skrajnie niskich, mroźnych temperatur) gwarantuje bezproblemową eksploatację zbiornika przez długie lata. Z kolei różnorodność w zakresie rozmiarów i form zapewnia dowolność aranżacji - z łatwością stworzysz w swoim ogrodzie oczko wodne, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Nasze oczka wodne to także wysoka estetyka wykonania. Sprawdzą się w każdym domu, niezależnie od stylu i zagospodarowania jego zielonej przestrzeni.

Oczko wodne łatwe w montażu

Nawet jeśli nie masz doświadczenia w tego typu pracach, montaż oczka wodnego nie sprawi Ci żadnego kłopotu - wystarczy postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do zestawu. Naszym Klientom dostarczamy jedynie niezawodne i kompleksowe rozwiązania. Dlatego zaopatrzysz się u nas w oczko wodne oraz wszystkie niezbędne akcesoria montażowe i eksploatacyjne. Na koniec wystarczy wybrać rośliny i ryby, czyli mieszkańców Twojego oczka wodnego, efektownie oświetlić zbiornik, wsłuchać się w szum strumieni i kaskad i... odpoczywać!