MICROBE-LIFT Reefscaper Nature Coralglue 500g Naturalny klej do korali
ML315

Czas wysyłki: 2-3 dni


Compare now Compare list is full

MICROBE-LIFT Reefscaper Nature Coralglue 500g Naturalny klej do korali

REEFSCAPER to specjalnie opracowany klej do skały koralowej i korali twardych do szybkiego i niezawodnego stosowania na zewnątrz i wewnątrz wody. REEFSCAPER jest idealną mieszanką cementu do mocowania skały suchej, produktów ceramicznych oraz fragmentów korali. Klej jest wolny od zanieczyszczeń, związków metali ciężkich i nie zawiera szkodliwych krzemianów.

Zalety:

 • Idealny również do mocowania korali i ich odgałęzień
 • Wolny od zanieczyszczeń
 • Nie zawiera związków metali ciężkich (np. Chromianów)
 • Bez szkodliwego krzemianu
 • Szybkowiążący

Dawkowanie:

 • około. 3 części skrobaka rafowego + 1 część wody (np. 150 g + 50 g)- czas wiązania około 2 minut
 • około. 2 części skrobaka do rafy + 1 część piasku + 3/4 części wody (np. 100 g + 50 g + 37,5 g)- czas wiązania około 3 minut

Instrukcja użycia:

 • Jeśli to możliwe, zamieszać w ciągu minuty i natychmiast użyć
 • Ciepła woda przyspiesza, a zimna opóźnia czas wiązania
 • Jeśli jako wypełniacz używany jest piasek, upewnij się, że jest on oczyszczony i suchy. (Woda morska: piasek koralowy; woda słodka: piasek rzeczny lub kwarcowy)
 • Przed użyciem zawsze wyczyść, odtłuść i wysusz szkło

Podczas obróbki należy zawsze nosić rękawiczki jednorazowe.

microbe-lift nagłówek

Co wyróżnia produkty, jakie proponuje marka MICROBE – LIFT? Otóż będzie to przede wszystkim połączenie wysokiej skuteczności z absolutnym bezpieczeństwem stosowania. Produkty Microbe – Lift służą profesjonalnej akwarystyce, będąc jednocześnie preparatami w pełni bezpiecznymi dla środowiska naturalnego, ulegającymi biodegradacji i stanowiącymi kompozycję składników wyłącznie pochodzenia naturalnego. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo produktów zarówno dla człowieka, jak i zwierząt oraz roślin.

Produkty MICROBE – LIFT – wysoka skuteczność przyjazna przyrodzie

Marka Microbe – Lift powstała 1976 roku i od samego początku swojego istnienia za nadrzędny cel wszystkich działań postawiła sobie tworzenie produktów skutecznych, profesjonalnych i najwyższej jakości, będących jednocześnie asortymentem w pełni bezpiecznym i przyjaznym dla środowiska naturalnego. Co to oznacza w praktyce? Microbe – Lift to szeroka gama produktów idealnie sprawdzających się w codziennym użytkowaniu i funkcjonowaniu akwarium. Decydując się na produkty marki Microbe – Lift wybierają Państwo krystalicznie czystą wodę, zdrowe zwierzęta i piękne rośliny, a to wszystko wolne od szkodliwych substancji i związków chemicznych.

MICROBE – LIFT to produkty godne zaufania

Produkty, jakie proponuje marka Microbe – Lift to asortyment cieszący się niezmiennie zaufaniem i uznaniem wielu doświadczonych akwarystów i hodowców. Produkty marki są laureatami prestiżowych nagród branżowych, a kolejne rzesze hobbystów i osób profesjonalnie zajmujących się akwarystyką przekonują się do oferty firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie produktów marki Microbe – Lift.

Filozofia Dostarczając bezpieczne, naturalne produkty, pozwalają klientom być również dobrymi strażnikami środowiska, tak aby było ono odpowiednie dla dzieci i wnuków. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców produktów bakteryjnych, MICROBE-LIFT produkuje własne bakterie, dzięki czemu można być pewnym, że wszystko jest w 100% bezpieczne i skuteczne.
Komentarze
Napisz swoją opinię

MICROBE-LIFT Reefscaper Nature Coralglue 500g Naturalny klej do korali

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii