TROPICAL ESKLARIN POND Uzdatniacz wody działa antystresowo 250ml
34105

Czas wysyłki: 24 godziny


Compare now Compare list is full

TROPICAL ESKLARIN POND Uzdatniacz wody działa antystresowo 250ml

Produkty w 100% oryginalne pochodzące z Polskiej dystrybucji. Dzięki dużej rotacji towaru wszystkie pokarmy są świeże i posiadają długą datę przydatności.

TROPICAL ESKLARIN POND służy do uzdatniania surowej wody wodociągowej przeznaczonej do napełniania oczek wodnych. Zalecany jest szczególnie przy zakładaniu nowego oczka wodnego, podczas okresowych podmian wody w małych oczkach, w trakcie kwarantanny i rekonwalescencji ryb w akwariach lub innych zbiornikach.

ESKLARIN POND neutralizuje trujące sole metali ciężkich, chroni skrzela, naskórek i płetwy ryb przed agresywnym działaniem świeżej wody wodociągowej, przyspiesza regenerację naskórka, który uległ uszkodzeniu w trakcie transportu i wyławiania ryb, działa antystresowo, ułatwiając tym samym przewożenie i aklimatyzację ryb.

UWAGA! NIE SPOŻYWAĆ! PRZECHOWYWAĆ W CHŁODNYM I CIEMNYM MIEJSCU!

 

SPOSÓB UŻYCIA:

  • 25 ml / 500 l surowej wody wodociągowej. Stosować zawsze w nowo założonym oczku wodnym, a także po każdej częściowej i całkowitej wymianie wody. Zapobiegawczo w czasie transportu ryb. Intensywne napowietrzanie zbiornika wspomaga działanie preparatu. Woda wodociągowa dezynfekowana związkami chloru powinna być uzdatniona preparatem Antychlor Pond, który można stosować równocześnie z ESKLARINEM POND.

 

UWAGA!

  • Nie stosować równocześnie z innymi preparatami do oczek wodnych (poza Antychlorem Pond). Inne środki używać po upływie minimum jednej doby. Preparat bezpieczny dla ryb, skorupiaków, mięczaków, płazów, ptaków i zwierząt domowych.

 

1 nakrętka = 20 ml.

 

UWAGA!

  • Preparat do oczek wodnych z rybami ozdobnymi, nieprzeznaczonymi do konsumpcji i przetwórstwa spożywczego.

Komentarze

Napisz swoją opinię

TROPICAL ESKLARIN POND Uzdatniacz wody działa antystresowo 250ml

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii