REEF SCORPIONFISH PHOSPHATES+ FOSFORANY PO4+ 20ML Preparat do suplementacji fosforanów w akwarium morskim
RF-088
5905386499392

Czas wysyłki: 4-6 dni

Otrzymasz    41 punktów lojalnościowych!

Cena:

41,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

REEF SCORPIONFISH PHOSPHATES+ FOSFORANY PO4+ 20ML Preparat do suplementacji fosforanów w akwarium morskim

Akwarystyka morska zaczyna się od pasji, pasji trudnej, niezwykle wymagającej, wymagającej cierpliwości, chęci poszerzania wiedzy, nabywania nowych doświadczeń ale jest również niezwykle efektowna dająca radość, pasji która uczy pokory dla świata morskiego, uczy cierpliwości, zrozumienia procesów biochemicznych, która dostarcza wielu skrajnych emocji pasji która jest nie dla każdego.

Będąc osobą z pasją chciałbym by każdy mieszkaniec zbiornika miał jak najlepsze warunki, warunki zbliżone do jego naturalnego środowiska by nasi podopieczni wyrwani z naturalnego środowiska mieli się jak najlepiej pod naszą opieką. Dlatego nasza firma postanowiła obrać trochę cięższą drogę ale jak najbardziej możliwie zgodną z naturą.

Reef Scorpionfish Phosphates+ 
- środek przeznaczony do podnoszenia fosforanów (PO4) w akwariach rafowych. 

Stosowanie:
Optymalny poziom PO4 to 0.00-0.1mg/l. 1ml preparatu podnosi w 100l wody poziom PO4 o 0.05mg/l. Nie zaleca się podnoszenia tego parametru o więcej niż 0.02mg/l na dobę. Zaleca się ustalić dawkowanie na podstawie testów na zawartość PO4 w wodzie.

REEF SCORPIONFISH PHOSPHATES+ FOSFORANY PO4+ 20ML

Substancja nie jest klasyfikowana jako niebezpieczna według klasyfikacji GHS. Chronić przed dziećmi. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanego pojemnika na odpady zgodnie z przepisami obowiązującymi w danym kraju. 

Oferta obejmuje 1 (jedną) sztukę produktu 20ml.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

REEF SCORPIONFISH PHOSPHATES+ FOSFORANY PO4+ 20ML

Napisz swoją opinię