Microbe-lift Basic 1.2 Element complex 120ml Pierwiastki śladowe
ML289

Czas wysyłki: 1-3 dni


Microbe-lift Basic 1.2 Element complex 120ml Pierwiastki śladowe

Ten specjalny kompleks pierwiastków śladowych może być stosowany we wszystkich akwariach morskich i zapewnia kolorowe bezkręgowce i koralowce.
Sukces akwarium morskiego zależy od odtworzenia naturalnych warunków. W oceanach ilość pożywienia, minerałów oraz witamin jest praktycznie stała. W akwarium morskim większość z tych elementów jest absorbowana przez korale oraz bezkręgowce dla wzrostu i procesów życiowych. Niezbędne jest, więc uzupełnianie wszystkich tych elementów.

Microbe-lift Basic 1.2 Element Complex:

  • Specjalnie opracowany preparat przeznaczony do wzbogacania wody.
  • Zalecamy suplementacje pierwiastków śladowych przy pomocy tego preparatu szczególnie podczas korzystania z linii suplementów Micrbe-lift Basic.
  • Produkt przeznaczony do stosowania w akwariach morskich.
  • Wspomaga wybarwienie koralowców i bezkręgowców.
  • Jest produktem o najwyższej czystości chemicznej wolnym od zanieczyszczeń organicznych.

Stosowanie:

  • Wstrząśnij przed użyciem.
  • Dodaj 30ml preparatu bezpośrednio do wcześniej przygotowanego roztworu Basic 1 (1 litr) sporządzonego wg instrukcji załączonej do produktu.
  • Dodanie 7,5ml takiego roztworu do 100l wody akwariowej podniesie poziom wapnia o 10mg/l.

Wskazówki:

  • Odpieniacze, ozonatory, węgiel aktywowany, zeolit oraz inne absorbenty mogą redukować ilość pierwiastków potrzebnych koralom do prawidłowego wzrostu
  • Regularnie badaj parametry wody akwariowej

O firmie MICROBE-LIFT 


Firma MICROBE-LIFT Jest najbardziej renomowaną firmą akwarystyczną w Stanach Zjednoczonych, zdobyła wiele cennych nagród za produkty akwarystyczne i pracują w niej specjaliści, chemicy, biolodzy o kilkudziesięcioletnim stażu. W ofercie sklepu mamy wiele produktów tej firmy.

W 1976 roku Laboratoria Ekologiczne rozpoczęły produkcję MICROBE-LIFT, jedynej w swoim rodzaju receptury do szerokiego spektrum zastosowań w rolnictwie, przemyśle i oczyszczalniach ścieków.

Stało się jasne, że po drobnych poprawkach to, co te preparaty bakteryjne robią na dużą skalę do użytku komercyjnego, może być również cenne w zastosowaniach na mniejszą skalę, takich jak akwarystyka, ozdobne stawy i ogrody wodne. Dlatego w 1998 roku rozpoczęła pakowanie MICROBE-LIFT dla indywidualnego konsumenta. Teraz ten komercyjny produkt rozwiązuje jeszcze szerszy zakres problemów środowiskowych.

Obecnie produkty MICROBE-LIFT są najbardziej poszukiwanymi produktami pod względem jakości wody, klarowności i ogólnej konserwacji akwarium, oczka wodnego i stawu. 


Naturalne, przyjazne dla Ziemi produkty

Produkty MICROBE-LIFT oczyszczają środowisko, pozbywając się zanieczyszczeń w naturalny sposób, rozkładając je na podstawowe pierwiastki i zawracając do biosfery.

Produkty MICROBE-LIFT są również biodegradowalne i nietoksyczne, można ich bezpiecznie używać w pobliżu ludzi, zwierząt domowych i dzikich. To naprawdę jedne z najbardziej przyjaznych dla środowiska dostępnych produktów.

Laboratoria ekologiczne korzystają z zewnętrznych laboratoriów badawczych do niezależnej analizy produktów. Testowanie i monitorowanie produktów jest przeprowadzane regularnie jako ważna część procesu kontroli jakości i troski o zapewnienie jakości.


Filozofia

Dostarczając bezpieczne, naturalne produkty, pozwalają klientom być również dobrymi strażnikami środowiska, tak aby było ono odpowiednie dla dzieci i wnuków. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców produktów bakteryjnych, MICROBE-LIFT produkuje własne bakterie, dzięki czemu można być pewnym, że wszystko jest w 100% bezpieczne i skuteczne. 

Komentarze

Napisz swoją opinię

Microbe-lift Basic 1.2 Element complex 120ml

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii