Microbe-lift BASIC 3 Carbonate 1kg Podnosi KH
ML285

Czas wysyłki: 1-3 dni


Microbe-lift BASIC 3 Carbonate 1kg Podnosi KH

Preparat podnoszący twardość węglanową (kH) oparty na wodorowęglanie sodu o najwyższym stopniu czystości chemicznej. Nie zawiera żadnych zanieczyszczeń pochodzenia organicznego. Microbe-lift Basic 3 Carbonate umożliwia łatwe zwiększenie twardości węglanowej (kH) wody morskiej, co przekłada się na optymalny wzrost korali i bezkręgowców. Optymalna wartość twardości węglanowej wynosi 8 stopni dkH. Wapń i węglany są niezbędne dla prawidłowego rozwoju koralowców. Niedobór któregoś z tych składników powoduje zahamowanie ich wzrostu i pogorszenie kondycji.


Dozowanie:

Standardowy roztwór (1 litr)
  • Rozpuść 60g produktu w wodzie RO/DI tak aby uzyskać 1l objętości roztworu. 50ml roztworu podniesie twardość węglanową o 1 stopień dkH w akwarium o pojemności 100l.
Koncentrat (1 litr)
  • Rozpuść 80g produktu w wodzie RO/DI tak aby uzyskać 1l objętości roztworu. 37ml roztworu podniesie twardość węglanową o 1 stopień dkH w akwarium o pojemności 100l.
Dawkowanie bezpośrednie do sumpa:
  • Dodaj 3g produktu na 100l wody akwariowej aby podnieść twardość węglanową o 1 stopień dkH. Preparat dodaj do sumpa w miejscu o silnej cyrkulacji wody.

Wskazówki:

  • Wartość twardości węglanowej zmienia się dlatego należy regularnie kontrolować ten parametr wody i zapewnić jego regularne dozowanie
  • Używaj Microbe-lift Basic 3 Carbonate wraz z innymi produktami z serii Basic aby zapewnić optymalne warunki dla rozwoju życia w akwarium
  • Nigdy nie dozuj Microbe-lift Basic 1 Calcium oraz Microbe-lift Basic 3 Carbonate w tym samym czasie.
  • Microbe-lift Basic 3 Carbonate może być stosowany w suplementacji zgodnej z metodą Ballinga


O firmie MICROBE-LIFT 


Firma MICROBE-LIFT Jest najbardziej renomowaną firmą akwarystyczną w Stanach Zjednoczonych, zdobyła wiele cennych nagród za produkty akwarystyczne i pracują w niej specjaliści, chemicy, biolodzy o kilkudziesięcioletnim stażu. W ofercie sklepu mamy wiele produktów tej firmy.

W 1976 roku Laboratoria Ekologiczne rozpoczęły produkcję MICROBE-LIFT, jedynej w swoim rodzaju receptury do szerokiego spektrum zastosowań w rolnictwie, przemyśle i oczyszczalniach ścieków.

Stało się jasne, że po drobnych poprawkach to, co te preparaty bakteryjne robią na dużą skalę do użytku komercyjnego, może być również cenne w zastosowaniach na mniejszą skalę, takich jak akwarystyka, ozdobne stawy i ogrody wodne. Dlatego w 1998 roku rozpoczęła pakowanie MICROBE-LIFT dla indywidualnego konsumenta. Teraz ten komercyjny produkt rozwiązuje jeszcze szerszy zakres problemów środowiskowych.

Obecnie produkty MICROBE-LIFT są najbardziej poszukiwanymi produktami pod względem jakości wody, klarowności i ogólnej konserwacji akwarium, oczka wodnego i stawu. 


Naturalne, przyjazne dla Ziemi produkty

Produkty MICROBE-LIFT oczyszczają środowisko, pozbywając się zanieczyszczeń w naturalny sposób, rozkładając je na podstawowe pierwiastki i zawracając do biosfery.

Produkty MICROBE-LIFT są również biodegradowalne i nietoksyczne, można ich bezpiecznie używać w pobliżu ludzi, zwierząt domowych i dzikich. To naprawdę jedne z najbardziej przyjaznych dla środowiska dostępnych produktów.

Laboratoria ekologiczne korzystają z zewnętrznych laboratoriów badawczych do niezależnej analizy produktów. Testowanie i monitorowanie produktów jest przeprowadzane regularnie jako ważna część procesu kontroli jakości i troski o zapewnienie jakości.


Filozofia

Dostarczając bezpieczne, naturalne produkty, pozwalają klientom być również dobrymi strażnikami środowiska, tak aby było ono odpowiednie dla dzieci i wnuków. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców produktów bakteryjnych, MICROBE-LIFT produkuje własne bakterie, dzięki czemu można być pewnym, że wszystko jest w 100% bezpieczne i skuteczne. 

Komentarze

Napisz swoją opinię

Microbe-lift BASIC 3 Carbonate 1kg podnosi KH

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii