REEF SCORPIONFISH REEF CLEAN 200ML Preparat do usuwania Baru + Heavy Metals Out
RF-9934
5905386499934

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    80 punktów lojalnościowych!

Cena:

80,00 zł

Compare now Compare list is full

REEF SCORPIONFISH REEF CLEAN 200ML Preparat do usuwania Baru + Heavy Metals Out

Akwarystyka morska zaczyna się od pasji, pasji trudnej, niezwykle wymagającej, wymagającej cierpliwości, chęci poszerzania wiedzy, nabywania nowych doświadczeń ale jest również niezwykle efektowna dająca radość, pasji która uczy pokory dla świata morskiego, uczy cierpliwości, zrozumienia procesów biochemicznych, która dostarcza wielu skrajnych emocji pasji która jest nie dla każdego.

Będąc osobą z pasją chciałbym by każdy mieszkaniec zbiornika miał jak najlepsze warunki, warunki zbliżone do jego naturalnego środowiska by nasi podopieczni wyrwani z naturalnego środowiska mieli się jak najlepiej pod naszą opieką. Dlatego nasza firma postanowiła obrać trochę cięższą drogę ale jak najbardziej możliwie zgodną z naturą.

Reef Scorpionfish Reef Clean 
- produkt usuwający związki bar-u z wody morskiej.

Obniża parametr PO4.

W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem . Przechowywać w zacienionym, chłodnym miejscu, poza zasięgiem dzieci

Stosowanie:
Woreczek z wkładem przed zastosowaniem bardzo dobrze wypłukać w wodzie RO. Zamontować na 2 tygodnie w miejscu mocnego przepływu. Uważać, by wkład nie wysypał się do zbiornika. Związek może podbijać aluminium w wodzie, dlatego po skończonej kuracji, na każde 100l wlać 10ml płynu co 24h z butelki Heavy Metals Out - do momentu skończenia płynu. Wstrząsnąć płynem i ustawić odpieniacz na mokro.

Substancja nie jest klasyfikowana jako niebezpieczna według klasyfikacji GHS. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanego pojemnika.

Oferta obejmuje 1 (jedną) sztukę produktu 200ml.

REEF SCORPIONFISH REEF CLEAN 200ML
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

REEF SCORPIONFISH REEF CLEAN 200ML

Napisz swoją opinię