WIO Inferno Gravel 5-40 mm, 2 kg Żwir naturalny o pomarańczowym kolorze i gładkiej powierzchni
NAT-WIO71050832
8436615520435

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    53 punkty lojalnościowe!

Cena:

53,90 zł

Compare now Compare list is full

WIO Inferno Gravel 5-40 mm, 2 kg Żwir naturalny o pomarańczowym kolorze i gładkiej powierzchni

Stwórz ciepłą i ognistą atmosferę w swoim akwarium lub terrarium dzięki żwirkowi Inferno Gravel. Dzięki naturalnemu pomarańczowemu kolorowi i gładkiej powierzchni, żwir ten nadaje efektowny wygląd środowisku wodnemu lub lądowemu. Idealnie nadaje się do tworzenia czerwonawych siedlisk, takich jak Australia, lub do uwypuklenia kolorystyki zielonych roślin. Żwirek Inferno jest dostępny w workach o wadze 2 kg.

Inferno Gravel to idealny wybór dla tych, którzy chcą dodać ognistego akcentu do swojego akwarium lub terrarium. Naturalny pomarańczowo-czerwonawy kolor żwiru tworzy ciepłą i żywą atmosferę, co czyni go idealnym podłożem do odtwarzania siedlisk takich jak Australia. Gładka powierzchnia żwirku pozwala na łatwe czyszczenie i konserwację, co czyni go doskonałym wyborem dla osób rozpoczynających przygodę z akwarystyką lub terrarystyką.
 
Unikalne właściwości żwirku Inferno Gravel sprawiają, że uwydatnia on kolory roślin wodnych i lądowych, sprawiając, że stają się one bardziej wyraziste na żywym tle. Żwirek ten jest również idealny do tworzenia efektownego wyglądu, gdy jest używany jako samodzielne podłoże lub zmieszany z innymi żwirkami i kamieniami.

WIO Inferno Gravel 5-40 mm, 2 kg
WIO Inferno Gravel 5-40 mm, 2 kg

Żwirek Inferno Gravel dostępny jest w trzech rozmiarach (S, Mix i L), które pasują do różnych układów akwariów i terrariów. Rozmiar mieszanki S wynosi od 15 do 25 mm, rozmiar mieszanki Mix wynosi od 15 do 40 mm, a rozmiar mieszanki L wynosi od 25 do 40 mm. Żwir jest wstępnie płukany, dzięki czemu jest gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z worka.

Może być stosowany zarówno w środowisku wodnym, jak i terrarium, jako samodzielne podłoże lub mieszanka z innymi piaskami, żwirami, podłożami biotopowymi...
Dla wygody wstępnie wypłukany, może być używany bez płukania. Można go przepłukać wodą przed dodaniem do akwarium, aby usunąć wszelkie pozostałości pyłu lub cząstek, aby uniknąć wyporu hydrostatycznego.
Bezpieczny dla ryb, krewetek i innych zwierząt wodnych

  • Naturalny pomarańczowy kolor o gładkiej powierzchni
  • Tworzy ciepłą i ognistą atmosferę w akwarium lub terrarium
  • Idealny do odtwarzania czerwonawych siedlisk, takich jak Australia
  • Idealny do podkreślenia zielonych roślin.
  • Idealnie pasuje do głazów Inferno Nano Boulders i Inferno Boulders.

  • Kolor: Naturalny pomarańczowo-czerwonawy.
  • Tekstura: Gładka powierzchnia.
  • Rozmiar żwiru: Dostępny w trzech rozmiarach (S, Mix i L) od 15-25 mm (S), 15-40 mm (Mix) i 25-40 mm (L).
  • Twardość wody: Wpływa na twardość wody.
  • Pakowanie: Dostępny w worku 2 kg.
WIO Inferno Gravel 5-40 mm, 2 kg

WIO Inferno Gravel 5-40 mm, 2 kg
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

WIO Inferno Gravel 5-40 mm, 2 kg

Napisz swoją opinię