WIO Nautulis Dark Riverbed 0,1-5 cm, 5 kg Podłoże biotopowe inspirowane jeziorem Turkana w Afryce i mokradłami Pantanal w Brazylii
NAT-WIO71130315
8436615520596

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    269 punktów lojalnościowych!

Cena:

269,90 zł

Compare now Compare list is full

WIO Nautulis Dark Riverbed 0,1-5 cm, 5 kg Podłoże biotopowe inspirowane jeziorem Turkana w Afryce i mokradłami Pantanal w Brazylii

WIO Nautulis Dark Riverbed 0,1-5 cm, 5 kg

Nautilus Dark to unikalne i kontrastowe dno rzeczne inspirowane dnem jeziora Turkana w Afryce oraz mieszankami czarnych muszli ślimaków występujących w strumieniach i rowach na mokradłach Pantanal w Brazylii. Jest to mieszanka ciemnych piasków, żwirów, pokruszonych muszli i muszli o różnych rozmiarach, które tworzą naturalny i realistyczny wygląd akwarium.

Nautilus Dark to idealne podłoże dla akwarystów lub entuzjastów biotopów, którzy chcą odtworzyć naturalne siedliska w swoich akwariach. Ta ciemna wersja Nautilusa została zainspirowana dnem jeziora Turkana w Afryce oraz mieszankami piasku i czarnych muszli ślimaków znalezionych w strumieniach i rowach na mokradłach Pantanal w Brazylii.

Jezioro Turkana w Afryce jest jednym z największych jezior alkalicznych na świecie. Dno jeziora Turkana jest znane z wulkanicznego czarnego piasku i naturalnej mieszanki muszli ślimaków, ości ryb i innych materiałów organicznych, które tworzą zróżnicowane i fascynujące środowisko. Nautilus Dark oddaje to wyjątkowe i dynamiczne środowisko i przenosi je do akwarium.

Podłoże jest mieszanką ciemnych piasków, żwirów, pokruszonych muszli i muszli o różnych rozmiarach, które tworzą wysoki kontrast i naturalne wrażenie w akwarium. Ciemne zabarwienie podłoża Nautilus Dark jest idealne do wyeksponowania jasnych i żywych kolorów roślin wodnych i ryb.

Nautilus Dark jest dostępny w workach o wadze 2 i 5 kg i nadaje się do każdego rodzaju akwarium. Rozmiar mieszanki waha się od 0,1 do 5 cm, co ułatwia manipulowanie i rozprowadzanie w akwarium. Wykonany w 100% z naturalnych materiałów, Nautilus Dark jest nietoksycznym wyborem do wystroju akwarium.

 • Unikalne i kontrastowe podłoże biotopowe inspirowane jeziorem Turkana w Afryce i mokradłami Pantanal w Brazylii.
 • Mieszanka ciemnych piasków, żwirów, pokruszonych muszli i muszli o różnych rozmiarach.
 • Nadaje się do każdego typu akwarium lub terrarium.
 • Łatwy do manipulowania i rozprowadzania w akwarium.
 • Idealnie pasuje do naszej linii wzbogacającej Shell Shelter Normal i XL.

 • Kolor: od ciemnobrązowego do czarnego.
 • Materiał: Ciemne piaski, żwiry, pokruszone muszle i różnej wielkości mieszanka muszli.
 • Mieszanka rozmiarów: 0,1-5 cm.
 • Materiały: Nietoksyczne i całkowicie naturalne piaski i muszle.
 • Twardość wody: Nie wpływa na twardość wody.
 • Pakowanie: Dostępny w workach 2 i 5 kg.
WIO Nautulis Dark Riverbed 0,1-5 cm, 5 kg
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

WIO Nautulis Dark Riverbed 0,1-5 cm, 5 kg

Napisz swoją opinię