AKWARIUM FULL OPTIWHITE 31x18x24cm, 4mm, 13l Szkło Pilkington polerowane i frezowane krawędzie, 5 lat gwarancji producenta!
O-31X-18X24-4
2000000100609

Czas wysyłki: 18-25 dni robocze

Otrzymasz    125 punktów lojalnościowych!

Cena:

125,90 zł

Compare now Compare list is full

AKWARIUM FULL OPTIWHITE 31x18x24cm, 4mm, 13l Szkło Pilkington polerowane i frezowane krawędzie, 5 lat gwarancji producenta!

Akwarium to jeden z pierwszych i najważniejszych zakupów których dokonamy podczas zakładania wymarzonego zbiornika. To nie tylko sposób na trzymanie zwierząt i roślin, czy pasja na całe życie, ale również element wystroju domu bądź mieszkania. Warto poświęcić mu więcej uwagi, aby dodatkowo wzmocnić ten efekt.

Wielu z nas wybiera sobie za akwarystyczny cel zmierzanie do perfekcji. Oczywiście, to droga, która może trwać wiecznie, i zawsze będzie pojawiać się aspekt, nad którym możemy jeszcze popracować. Osobiście uważamy to za zaletę, bo to czyni naszą pasję interesującą i rzucającą wyzwania. Jednym z czynników, który może uczynić nasze akwarium bardziej wyjątkowym jest szkło.

Szkło PILKINGTON OPTIWHITE jest rodzajem szkła, dzięki któremu można uzyskać niesamowity efekt wizualny i przestrzenny, nie do osiągnięcia przez akwaria innego typu. Akwarium ze szkła PILKINGTON OPTIWHITE wydaje się być zawieszone w powietrzu. Zielonkawe zabarwienie charakterystyczne dla zwykłego szkła FLOAT zostało tutaj całkowicie wyeliminowane. Oglądając akwarium wykonane ze szkła PILKINGTON OPTIWHITE ma się wrażenie, że szyby w ogóle nie istnieją. Idealnie przeźroczyste szkło, o zmniejszonej ilości żelaza, nie zniekształca naturalnych barw ryb i roślin. Jest to szczególnie ważne, kiedy zbiornik jest duży, a szyba gruba. W przypadku akwariów FULL OPTIWHITE poleca się nawet szybę nieco grubszą niż zwykle, efekt jest wtedy mocno widoczny, a krawędzie akwarium sprawiają wrażenie jakby "świeciły". Jest to szczególnie widoczne przy zastosowaniu mocniejszego oświetlenia.

Cały efekt zostaje dopełniony przez pozostałe szczegóły wykonania akwarium. Silikon nakładamy tylko w ilości niezbędnej dla prawidłowej wytrzymałości spoiny jak i całego akwarium. Krawędzie akwarium są  frezowane i polerowane na wysoki połysk. Kiedy zbierzemy wszystkie te aspekty razem, otrzymamy piękny zbiornik, który jest idealnym dopełnieniem naszej aranżacji.

AKWARIUM FULL OPTIWHITE 31x18x24 4mm

Trzy najważniejsze elementy, na które należy zwrócić uwagę przy akwariach FULL OPTIWHITE to:

 • ilość i barwa silikonu - do klejenia naszych akwariów używamy transparentnego, trwałego silikonu, który jest praktycznie niewidoczny. Akwaria FULL OPTIWHITE zazwyczaj stawiane są jako zbiorniki wolnostojące, bez pokrywy, dlatego nie ma mowy o jakichkolwiek niedociągnięciach, łącznie z pęcherzykami powietrza w spoinie, na styku szyb.
 • polerowanie i frezowanie krawędzi - krawędzie są frezowane, oraz polerowane na wysoki połysk. Dzięki czemu zabiegowi uzyskują niesamowity efekt wizualny. Jest to bardzo ważne przy tak wysokiej jakości produktach, gdzie wzrok automatycznie kieruje się na łączenia i brzegi akwarium.
 • spasowanie szyb - każda szyba akwarium jest dokładnie docięta, i sklejona. Często na rynku spotyka się akwaria klejone bardzo niestarannie i niedokładnie. Spasowanie ich szyb może pozostawiać wiele do życzenia. Jednak nie  w przypadku akwariów zamówionych w sklepie Plantica.


Jesteśmy pewni jakości naszych zbiorników, dlatego na wszystkie akwaria z serii FULL OPTIWHITE oraz FloAt Premium zakupione w naszym sklepie udzielamy Państwu 5-letnią gwarancję.

Zalety produkowanych przez nas zbiorników FULL OPTIWHITE:

 • dokładnie docięte i spasowane szyby
 • brak pęcherzyków powietrza
 • tylko niezbędna ilość silikonu gwarantująca bezpieczeństwo
 • polerowanie krawędzi na wysoki połysk
 • frez krawędzi
 • wszystkie szyby wykonane ze szkła PILKINGTON OPTIWHITE
 • kupują Państwo u wieloletniego producenta akwariów - 100% gwarancji satysfakcji!
 • 5-letnia gwarancja producenta
AKWARIUM FULL OPTIWHITE 31x18x24 4mm
AKWARIUM FULL OPTIWHITE 31x18x24 4mm

Gwarancja bezpiecznej dostawy lub zwrot gotówki!

Wszystkie akwaria wysyłane do Państwa są przez nas ubezpieczone, i zapakowane z najwyższą starannością w folię bąbelkową, styropian, oraz karton.


Prosimy o sprawdzenie przesyłki przy kurierze. W razie uszkodzenia akwarium prosimy o kontakt.

W ciągu 24 godzin zostanie wysłane nowe akwarium jeżeli protokół szkody został prawidłowo spisany. Zapewniamy iż uszkodzenia zdarzają się niezmiernie rzadko. Ryzyko mniejsze niż 1%.

Nasza firma jest jednym z największych producentów akwariów w Polsce, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najwyższą jakość wykonania. Przez lata dopracowywana technologia klejenia sprawiła, że akwaria wykonane są bardzo solidnie i estetycznie.

Dzięki szkłu typu Optiwhite zyskujemy niesamowity efekt wizualny oraz przestrzenny

Idealnie przezroczyste szkło, o zmniejszonej ilości żelaza, nie przekłamuje kolorów. Daje nam najwyższą możliwą skalę odwzorowania kolorów.

W standardowych akwariach kolory są przydymione i mniej wyraźne. Może dochodzić do ich przekłamania.

Kupując otrzymujesz:

 • AKWARIUM FULL OPTIWHITE 31x18x24cm, 4mm, 13l
 • Szkło Pilkington polerowane i frezowane krawędzie
 • 5 lat gwarancji producenta!
AKWARIUM FULL OPTIWHITE 31x18x24 4mm

Pojemność [L]13
Wymiary [długość, cm]31
Wymiary [szerokość, cm]18
Wymiary [wysokość, cm]24
Gwarancja5 lat
KształtProstokąt
Zakres pojemności [L]0-49
Grubość szkła [mm]4
WzmocnieniaNie
SilikonPrzezroczysty

  

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

AKWARIUM FULL OPTIWHITE 31x18x24 4mm

Napisz swoją opinię