Akwarium FULL OPTIWHITE 25x25x30 6mm Szkło Pilkington polerowane i frezowane krawędzie, 5 lat gwarancji producenta! 18,75l
25X25X30-6MM

Czas wysyłki: 24 godziny


Akwarium FULL OPTIWHITE 25x25x30 6mm Szkło Pilkington polerowane i frezowane krawędzie, 5 lat gwarancji producenta! 18,75l


Szkło OPTIWHITE PILKINGTON
jest produktem, dzięki któremu można uzyskać niesamowity efekt przestrzenny. Zielonkawe zabarwienie charakterystyczne dla zwykłego szkła FLOAT zostało całkowicie wyeliminowane. Oglądając akwarium ze szkła OPTIWHITE PILKINGTON ma się wrażenie, że szyby w ogóle nie istnieją. Idealnie przeźroczyste szkło o zmniejszonej ilości żelaza nie zniekształca naturalnych barw ryb i roślin - jest to szczególnie ważne kiedy zbiornik jest duży, a szyba gruba. Przy akwariach FULL OPTIWHITE poleca się nawet grubszą szybę niż zwykle - jest wtedy mocno widoczne, a krawędzie sprawiają wrażenie jakby "świeciły" - szczególnie jest to widoczne przy mocniejszym oświetleniu.

Nasza firma jest jednym z największych producentów akwariów w Polsce, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najwyższą jakość wykonania. Przez lata dopracowywana technologia klejenia sprawiła, że akwaria wykonane są bardzo solidnie i estetycznie. 


Akwarium FULL OPTIWHITE

 • Szkło Pilkington polerowane i frezowane krawędzie,
 • 5 lat gwarancji producenta!

Trzy najważniejsze kwestie na  które należy zwrócić przy akwariach FULL OPTIWHITE to:

 • ilość i barwa silikonu - nie może on wystawać poza spoiny szyb. Wszelkie wycieki, nadmiary silikonu są przez nas usuwane, natomiast jego mleczne zabarwienie zostało całkowicie wyeliminowane. Do klejenia naszych akwariów używamy permanentnego kleju, który praktycznie nie objawia swojej obecności. Zbiorniki stoją zazwyczaj odsłonięte (bez pokrywy) dlatego nie ma mowy o jakichkolwiek niedociągnięciach, łącznie z pęcherzykami powietrza na styku szyb.
 • polerowanie i frezowanie krawędzi - wszystkie (nawet te niewidoczne) są frezowane oraz polerowane na wysoki połysk, dzięki czemu uzyskują niesamowity efekt wizualny. Jest to bardzo ważne przy tak wysokiej jakości produktach gdzie wzrok automatycznie ląduje na łączeniach i brzegach akwarium.
 • spasowanie szyb - każda ściana akwarium jest idealnie docięta, a szyby sklejone są równo. Często na rynku spotyka się akwaria klejone bardzo niestarannie i niedokładnie.

 

Jesteśmy pewni jakości naszych zbiorników dlatego na wszystkie udzielamy Państwu 5-letnią gwarancje.


Zalety produkowanych przez nas zbiorników OPTIWHITE:

 • idealne docięcie i spasowanie szyb
 • brak pęcherzyków powietrza
 • brak wycieków silikonu
 • polerowanie krawędzi na wysoki połysk
 • idealny frez krawędzi - również tych niewidocznych
 • wszystkie szyby wykonane ze szkła OPTIWHITE PILKINGTON
 • kupują Państwo u wieloletniego producenta akwariów - 100% gwarancji satysfakcji!
 • 5-letnią gwarancja producenta

Dzięki szkłom typu Optiwhite zyskujemy niesamowity efekt przestrzenny

Idealnie przezroczyste szkło o zmniejszonej ilości żelaza nie przekłamuje kolorów.
W standardowych akwariach kolory są przydymione i mniej wyraźne.

Gwarancja bezpiecznej dostawy lub zwrot gotówki! 

Wszystkie akwaria wysyłane do Państwa są przez nas ubezpieczone i zapakowane
z najwyższą starannością w folię bąbelkową, styropian, karton.

Prosimy o sprawdzenie przesyłki przy kurierze.

W razie uszkodzenia akwarium prosimy o kontakt.
W ciągu 24 godzin zostanie wysłane nowe akwarium jeżeli protokół szkody został prawidłowo spisany. Zapewniamy iż uszkodzenia zdarzają się niezmiernie rzadko- ryzyko mniejsze niż 1%.
 

Komentarze

Napisz swoją opinię

Akwarium FULL OPTIWHITE 25x25x30 6mm Szkło Pilkington polerowane i frezowane krawędzie, 5 lat gwarancji producenta! 18,75l

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii