Aquael Classic Box 60 PAP LT Zestaw akwariowy prosty 60x30x30cm
114809

Czas wysyłki: 24 godziny


Aquael Classic Box 60 PAP LT Zestaw akwariowy prosty 60x30x30cm

CLASSIC BOX to podstawowy zestaw akwariowy zawierający trwałą pokrywę z oświetleniem ledowym oraz starannie wykonane akwarium. Pokrywy zostały wyposażone w możliwość adaptacji do instalacji filtrów kanistrowych lub przelewowych – bez utraty gwarancji.

Zestawy akwariowe dostępne są zarówno w wersji z przednią szybą prostą, jak i owalną. W skład każdego z nich wchodzi: wyjątkowo solidna pokrywa wykonana w technologii wtryskowej wyposażona w oświetlenie i klapkę do karmienia ryb oraz akwarium klejone czarnym silikonem. Pokrywa zestawu CLASSIC BOX LT posiada opatentowany system „smart open” umożliwiający jej wygodne podnoszenie bez użycia zawiasów ani podpórek. Została również wyposażona specjalne kanaliki, które – po podniesieniu pokrywy – odprowadzają skroploną na niej wodę bezpośrednio do zbiornika. W tylnej części pokrywy znajdują się wyżłobienia umożliwiające łatwe wycinanie otworów w celu modyfikacji pokrywy do instalacji filtrów zewnętrznych (kanistrowych lub kaskadowych). Co więcej, pokrywa z takimi modyfikacjami nie traci gwarancji udzielanej jej przez producenta.
 
Oświetlenie w zestawach CLASSIC BOX LT stanowią nowoczesne, energooszczędne moduły oświetleniowe LEDDY TUBE RETRO FIT SUNNY emitujące mocne światło zbliżone do parametrów światła słonecznego. Wiernie oddaje ono naturalne kolory roślin i ryb oraz zapewnia prawidłowy wzrost roślin.

 

Dane techniczne:

  • Pojemność akwarium [L] 54
  • Wymiary [cm] (szerokość x głębokość x wysokość) 60x30x30
  • Oświetlenie RETROFIT
  • Grubość szkła [MM] 4
  • Rodzaj szkła FLOAT
  • Lumeny 1050
  • Temperatura barwowa [K] 6500

Komentarze

Napisz swoją opinię

Aquael Classic Box 60 PAP LT Zestaw akwariowy prosty 60x30x30cm

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii