Kruger Meier Arona Aquarium 3l Zestaw akwariowy z lampą LED i filtrem, w kolorze białym
DMR-13772
5905280162989

Czas wysyłki: 3-5 dni

Otrzymasz    108 punktów lojalnościowych!

Cena:

108,20 zł

Compare now Compare list is full

Kruger Meier Arona Aquarium 3l Zestaw akwariowy z lampą LED i filtrem, w kolorze białym

Kruger Meier Arona Aquarium 3l zestaw biały

To kompletny zestaw akwarystyczny. Nie wymaga zakupu dodatkowych akcesoriów. Prosta konstrukcja umożliwia łatwą obsługę akwarium. Dlatego, akwarium jest idealne dla osób nie mających doświadczenia w akwarystyce. Nowoczesny i estetyczny wygląd akwarium wpasuje się w każdy typ wystroju wnętrza. 

Co jest w zestawie?

akwarium
filtr z gąbką i napowietrzaniem wody
pokrywa z kolorowym światłem LED i włącznikiem

Oświetlenie LED

Za oświetlenie odpowiada panel LED'owy o różnych kolorach diod i mocy 3,5W. Wysoka moc umożliwia hodowlę nawet najbardziej wymagających roślin. Dodatkowo, skala barw emitowana przez panel jest sprzyjająca fotosyntezie roślin oraz nadaje żywych intensywnych barw roślinom i rybom oraz wzbudza refleksy świetlne na popularnych rybach neonkach.

Pokrywa

Jest uchylana przy pomocy mocnych zawiasów. Posiada odpowiednią wentylację oraz przepusty na dodatkowe kable. Doskonale chroni ryby przez opuszczeniem akwarium oraz zabezpiecza przed włożeniem do akwarium przypadkowych rzeczy oraz chroni przed kotami. 

Akwarium

Wykonane z szkła o wysokiej przejrzystości. Ścianki szkła są grube, a dodatkowo wzmacniane szkło uniemożliwia przypadkowe stłuczenie akwarium. Ścianki są gięte na krawędziach, a nie klejone co znacząco podnosi estetykę i jakość wykonania. 

Filtr

 Jest wyposażony w gąbkę filtracyjną, regulację mocy i napowietrzanie. Zapewnia odpowiednią klarowność wody, naturalny ruch wody oraz dostarcza rybom tlenu. 

Podstawka

Umożliwia położenie akwarium w każdym miejscu. Nie potrzebna jest standardowa i brzydka mata pod akwarium.

Parametry i dane techniczne:

  • pojemność: 3l
  • pobór mocy pompy: 2.5W
  • pobór mocy LED: 3.5W
  • wymiary całości: 18 x 12 x 22
Kruger Meier Arona Aquarium 3l zestaw biały
Kruger Meier to producent nowoczesnego oświetlenia LED o zastosowaniu domowym jak i przemysłowym. Bezkompromisowo korzystają z najnowszych osiągnieć technologicznych. Ich produkty zawsze są o krok przed konkurencją, niezależnie z jakiej dziedziny. Lampy akwarystyczne, są naturalną ewolucją produktów tego producenta. Moc świetlna i nowoczesny design są wyznacznikiem marki.
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kruger Meier Arona Aquarium 3l zestaw biały

Napisz swoją opinię